|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero mleko izbrati
5.6.2006 22:29:25   
alijana


Pozdravljene. Moja user posted image  je bila samo dojena, sedaj se še vedno doji ob uvajanju goste hrane seveda pri 6 mes. Torej sedaj pa vprašanje: Ne vem katero mleko naj kupim, za pripravo rižolina - s tem nimam izkušenj, je pa ogromno različnih izdelovalcev adaptiranega mleka. Hvala za odgovore. Lp




< Sporočilo je popravil Mič -- 5.6.2006 22:39:23 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KATERO MLEKO IZBRATI
5.6.2006 22:38:29   
Anonimen
Mogoče si poglej temo čisto na vrhu Adaptirano/Prilagojeno mleko.

Če je dojenček zdrav in se normalno razvija, ni treba nič komplicirat. Če bi rada, da se "malo bolj redi", izberi tista z oznako "nasitna".

Mi smo najprej uporabljali Milupo, zdaj pa Hipp. Izbira je bila pa čisto naključna. user posted image

(odgovor članu alijana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero mleko izbrati
6.6.2006 6:13:13   
Vrtnica1
Pri nas je bilo takole: Aptamil ga je totalno zvil, po Hippu je težko kakal, BEBA pa ja za nas zakon. In zares mnogo jih poznam, ki uporabljajo Bebo.

(odgovor članu alijana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero mleko izbrati
6.6.2006 10:02:47   
lenika
Jaz bi pa tukaj še nekaj vprašala. mi smo kupili Aptamil1, čeprav se polno dojimo, tako za vsak slučaj, če ne bi bilo mleka. Ali lahko ob uvajanju goste hrane potem uporabim to mleko ali moram potem obvezno kupit Aptamil2?

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero mleko izbrati
6.6.2006 10:25:45   
Anonimen
Mi smo tudi kasneje porabili tako "rezervo". Ni bilo nič narobe

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero mleko izbrati
6.6.2006 10:37:26   
Grascakinja
Stopnje pri mleku so bolj mišljene za tiste otroke, ki se hranijo z adaptiranim mlekom, tako da mleko pričagodiš starosti otroka, kot se tvoje mleko njemu prilagaja vsak dan. Za pripravljanje gostih obrokov je lahko tudi mleko 1, brez problema.

Glede izbire mleka jaz priporočam Hipp, vendar le tistega, ki se ga dobi v Muller drogerijah, ker je Nemški, boljšega okusa in se lepše topi. Mi smo imeli po Aptamilu zaprtje in napenjanje, nekdo tudkaj mi je svetoval Hipp in za to sem mu/ji še danes hvaležna!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?