|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blazina za dojenje
23.6.2006 17:51:23   
milla
Kje bi v Mariboru dobila ta veliko blazino za dojenje. Bila sem že v Baby centru, Pikapoloninici in Arielu, kjer pa imajo samo male.
Rada bi mehko ne takšno, ki je polnjena z -stiroporomuser posted image  Zasledila sem tudi blazine od Rike, pa ne vem ali so vredu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: blazina za dojenje
23.6.2006 18:25:11   
ada2
jaz imam od rike blazino in mi je super. uporabljala sem jo že v porodnišnici- so mi jo tam posodili, potem sem si jo pa naročila po telefonu. stane 7800sit, če se prav spomnim. je res malo dražja, je pa zelo udobna in praktična in večnamensko uporabna.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu milla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: blazina za dojenje
23.6.2006 22:03:36   
Anonimen
http://www.rika123.com/

kar tole si naroči. Res je super!!!

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: blazina za dojenje
23.6.2006 23:24:11   
Nattka
Tako blazino lahko tudi sama narediš. Pride  bistveno ceneje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: blazina za dojenje
23.6.2006 23:44:56   
BLAŽIKA
Imaš jih tudi v neckermanovem katalogu za ceno pa nebi vedela vem pa da so zelo velike.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: blazina za dojenje
24.6.2006 20:48:14   
andrejaz
Tudi jaz sem bila pri prvem user posted image  z blazino od Rike zelo zadovoljna. Je bistveno boljša kot kakšne mehke variante od Toysa,.... Skratka res zelo uporabna.

Če bi jo sama delala, pa bi te prišla bistveno dražje, ker bi morala kupiti res veliko že narezanega polnila.

Je pa ta od Rike super ker se lahko pere v pralnem stroju in tudi suši v sušilcu. 

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu milla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: blazina za dojenje
25.6.2006 12:13:01   
milla
Hvala, bom res kar pri Riki naročila.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: blazina za dojenje
26.6.2006 8:18:15   
ajdaN
No jaz jo pa imam od Rike pa mi niti slučajno no všeč, ker ne vem kaj naj sploh delam z njo. Je premejhna - niti otroka ne morem posedeti notri. Za dojenje pa itak ne pride v poštev, ker si jo moraš tako ali tako še podložit, če ne ti otrok dol leze - ga moraš itak ornk držat.

Pa tudi med nosečnostjo si je ne moreš podložit.

Imajo jo pa nekje v Avstriji za 55 eurov. Ampak tako zeloooo dolgo, pa "gibljivo" al kako nej ti rečem. V glavnem vsestransko uporabno. Za udobnejše ležanje, za dojenje, za otroško crkljanje...

Ima jo sestra in pravi, da je vredna denarja. Še čakam da jo sprobam, potem pa v nakup. V glavnem tista od Rike se meni že pol leta valja na kavču - edino za naslont se med gledanjem TV je dobra.

(odgovor članu milla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: blazina za dojenje
26.6.2006 8:30:10   
kapesanta
jaz sem v Arielu kupila blazino za mamo - je prožna in ni oblikovana kot blazine za dojit - se pa zato, ker je mehka lepo ovije okrog telesa, tako da jo priporočajo tudi kot blazino za dojenje. Imajo jo pa v dveh velikosti (odvisno od velikosti mame, ker je prvotno namenjena za spanje). Za spanje same pohvale (do zadnega meseca nosečnosti nič bolečin in problemov), za dojenje pa še ni preizkušena.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: blazina za dojenje
26.6.2006 13:54:04   
SašaR
Mi imamo od Rike. Super je. Sama je ne bi nikoli naredila tako dobro. Uporabljamo jo poleg dojenja in hranjenja tudi za počivanje male Neje. 

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: blazina za dojenje
26.6.2006 19:33:06   
tija75
Zasledila sem tudi da jih imajo v Rutarju na otroškem oddelku.

Ne vem pa kakšne kvalitete so.

Čao Tija


_____________________________

Naša Tia je prikukala 3.8.2006
Pridružil se ji je GAL 4.5.2009

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: blazina za dojenje
10.7.2006 23:48:15   
ČebelicaMaja
Na ebayu imajo takih blazin polno- so ta velike in res super- stanejo 18 eurov, poštnina pa 12, se še vedno splača...so dobre za masažo otroka, za igro in za v avto, ta male so manj uporabne...

(odgovor članu tija75)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: blazina za dojenje
11.7.2006 6:25:35   
ZalaTM
Kaj pa od Odeja Škofje Loke??? Tudi pohvalijo - jaz je sicer še nimam,....se še odločam,...ampak so mi priporočili to.

lp,M.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: blazina za dojenje
20.7.2006 13:55:41   
Lara28
Jaz tudi menim, da je tista ta dolga, mehka bolj uporabna (ki je za mame). Sama sem celo nosečnost (od 3 meseca) spala z njo in se je ful obnesla. Brez nje verjetno sploh ne bi mogla spat na boku, na hrbtu pa ne morem. Potem mi jo je dragi prinesel že v porodnišnico - spet za spat in tudi za dojit. Zdaj jo uporabljam spet za spanje - tokrat zato, ker me prsa bolijo, če se naslonim na njih, kadar so polna mleka, ponoči na njej tudi dojim, čez dan pa malega zavarujem z njo, da ne pade s sedežne, ko spi. Zdaj ko je star 2 meseca, pa jo tudi on uporablja kot "plezalo" in naslonjalo. Skratka, meni je polepšala zadnje leto in mislim, da bo še nekaj časa uporabna. Sem jo pa kupila v Avstriji  v Kiki, stala je 25eur, samo je bilo treba naredit svojo prevleko.( ker stanejo še enkrat toliko). 

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: blazina za dojenje
20.7.2006 14:20:15   
Jančika_
Včeraj sem dobila Kljukca od Odeje. Zelo zadovoljna. Ne vem, koliko stane, ker sem dobila za darilo.

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: blazina za dojenje
20.7.2006 19:28:55   
KaMa
Jančika, kaj je to Kljukec?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: blazina za dojenje
20.7.2006 21:13:31   
Jančika_
Tale blazina za dojenje. Prav tako se ji reče, sem tudi jaz debelo gledala.

(odgovor članu KaMa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?