|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Babi premagala vnučka
28.6.2006 8:46:55   
Anonimen
Yesssss,yesssssuser posted image user posted image user posted image Ja no,čakala sem vroče obdobje,da mojo žabico spravim iz plenic.Avgusta bo tri leta star,pa še v vrtec bo šel,pa se ni in ni hotel ločit od komoditete-plenic.Pa je prišlo vroče poletje idelano za odvajanje.Nekega jutra sem se odločila,da mu ne bom montirala čez dan plenico.Ajoj,kakšen jok,dve ure joka in ponavljanja,kot pokvarjena plošča:Timi oče nico,Timi oče nico!!!!!!!!!!!
Ne.ne,samo ponoči Timi,podnevi se mora rita hladit,ker ji je vroče.
Gatke je kar od ihte trgal iz sebe.Ampak je babi bolj trmasta in vstrajna in ni ugodila vnukovi želji.Ja ti ti babi,kako si žleht do vnukauser posted image user posted image
Seveda je čez dan ušlo v halčke.Nič hudega,se jih preobleče in po tleh pobriše.
Ampak vsakič sem mu lepo povedala,da naj pove,da ga lulat,da bova šla na školjko tako kot mi vsi.
Drugi dan je že majn časa jokal,pa tudi parkrat mu je uspelo pravoćčasno povedat,da ga tišči in smo lulanje ujeli v školjko.user posted image Potem pa na žalost hudo zboli in tri dni v vročičnem stanju je dobil nazaj pleničko.
Ko se je pozdravil smo začeli vse od začetka,le s to razliko,da ni bilo več tako hudo.In sedaj je iz dneva v dan boljše.Pove da ga kam tišči in šiba sam v koplnico,kjer si na školjko namontira svoj pokrov,pa pručko pred vecejem.Ko oopravi,seveda za seboj pospravi potegne vodo in si umije rokice.user posted image user posted image
Bravo moj vnukuser posted image user posted image ampak,če babi ne bi bila tako trmasta,takih rezultatov ne bi bilouser posted image No preostane nam samo še za ponoči.To mu pa opravičim in ne bom vstrajala,zato,ker vem,da mora počakat na zrelost.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 8:48:45   
al1*
user posted image user posted image za Timija in seveda tudi za trmasto babico user posted image .

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 8:50:25   
srki
user posted image user posted image  za vnučka in babi. Sedaj je res najbolj idealen čas za odvajanje plenic, naš je bil maja star dve leti, pa se mi še kar malo zdi prekmalu. V nedeljo sem ga pustila tudi brez, pa se je kaj kmalu polulal v hlače, sem ga preoblekla, potem se je pa še kar v bazenčku. Prosil pa ni oz. je rekel, da bo lulal, pa ni nič priteklouser posted image . Saj bo že. Glede plenic ponoči se pa strinjam s tabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 8:51:38   
gamini
Bravouser posted image user posted image user posted image za trmasto babico in pridnega Timijauser posted image  user posted image user posted image ; tudi nam je uspelo in smo že skoraj tri tedne brez pleničke čez dan in še malo dlje brez dudeuser posted image user posted image  user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 8:57:57   
cukerček
jeeeeeee

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 8:59:14   
tejčica
Bravo Timi user posted image user posted image user posted image , seveda pa čestitke tudi babici za vztrajnostuser posted image user posted image user posted image . Ja, poletja so res kot nalašč za znebiti se pleničke. Tudi pri nas je babica čez poletje poskrbela, da se je naša pupa čez dan znebila pleničk (2 leti nazaj). user posted image

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
28.6.2006 9:00:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gamini)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 9:11:25   
Anonimen
Ja raje lužice brisat,no saj jih ni več tako velikouser posted image po pravici povedano že nekaj dni mi ni treba z krpo okol skakat.Pa celo uspe mu zjutraj bit suh,pravkar je ustal suhuser posted image user posted image Dan za dnem napredek,ne vidim ure,da se znebimo tudi nočnih pleni,oziroma,da neham čekirat,kolko jih je,ali jih bo dovolj za čez vikend,a li jih moramo nabavit...eto ena skrb majn bo.pa prišparani dinarčki,namesto pleničk bomo raje kakšen kos gardeobe za Timija kupili.user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 9:18:24   
darjatimci
Jes,vidiš Neva pa je ratalo sem ti rekla.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 9:18:30   
*alja*
Bravo babiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj ti lahko mojo user posted image  pripeljem ko bo tolk stara da jo kaj pametnega naučišuser posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 9:22:42   
Anonimen
Aljahanzel sej ni treba bit ekspert za odvajanjeuser posted image Samo izbrat pravi čas in bit trmast,vstrajen in potpežljiv,pa ratauser posted image user posted image Veš,lahko pa bo tvoja kar sama od sebe se odločila,vsaj moji otroci so se in to zelo zgodajk,samo ta moja žaba je bolj od talene sorte,mu je bilo bolj komot vse na mestu narestuser posted image

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 9:43:27   
Anonimen
Bravo ekipa !!! user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 9:52:58   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 10:31:49   
muki1
Bravo Timi in babica user posted image  user posted image  user posted image . Mi smo tudi že dva tedna brez plenic, tudi ponoči........

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 10:37:55   
Bubamaraa
Čestitke babici in vnučku......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 11:18:41   
BLAŽIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 11:21:37   
KBM
Bravo babi user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 13:13:33   
simone
bravouser posted image , mi smo že 2 meseca brez pleničk. Kmalu bo star 2 leti.Bravo sineuser posted image user posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Babi premagala vnučka
28.6.2006 13:27:07   
Maxica
user posted image Bravo, super vam je uspelo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?