|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TUNA IZ KONZERVE
1.7.2006 22:51:56   
Talči
Lahko dam? Kdaj ste dale ve?
Stari bomo 11m.
Bi mu naredila testenine s tuno in kislo smetano, pa nisem najbolj ziher...

_____________________________

9.8.2005 sem prvič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me kliče Žiga.
31.3.2010 sem drugič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me bo klicala LIna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TUNA IZ KONZERVE
1.7.2006 22:58:08   
LORELAJ
Ola, moja je stara 7 mesecev in en teden pa je včeraj že jedla ribo pa krompir. Jaz glede tega ne kompliciram, gledam samo da ji ne dam tistih stvari, ki so nevarne za alergijo, drugo pa vse.

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tuna iz konzerve
1.7.2006 23:05:29   
Anonimen
...ne vem, raje daj svežo ribo, če imaš možnost.

Saj otroku ne bo nič, ampak v tunini konzervi je toliko nekih aditivov ali konzervansov ali nevemčesaže...odpri jo in pusti odprto pol dneva, boš videla, kaj se zgodi z njo. Nič kaj prijeten pogled.

(odgovor članu Talči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tuna iz konzerve
1.7.2006 23:59:36   
Marogica
Zakaj pa ne? Saj otrok ne bo pojedel kilogram tune, temveč samo nekaj grižljajev. Je fajn, da se otročki navajajo na čim več novih okusov. Verjetnost je večja, da bodo vse ali skoraj vse jedli in ne bodo izbirčni.

Pa dober tek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tuna iz konzerve
2.7.2006 0:10:13   
lelaval
Jaz bi mu dala- saj bo itak le poskusil. Važno je, da se navadi na okus.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tuna iz konzerve
2.7.2006 8:50:54   
tina104
Mič, če bi bili zraven kaki aditivi, konzervansi ipd., bi to moglo biti na embalaži označeno. Ali se motim?user posted image

Moj je star 10 mesecev, pa mu je zaenkrat še nisem dala, bom pa zdaj v kratkem.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tuna iz konzerve
2.7.2006 9:30:29   
tincci
H je stara 8m in jo je že dvakrat dobila malo (po eno žličko). Ji je všeč ful.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tuna iz konzerve
2.7.2006 9:31:36   
tulip
Jaz bi mu jo dala. Naš jo je poskusil, celega obroka s tuno pa še ni dobil. Še boljše pa narediš, da kupiš tuno, pakirano v steklenem kozarčku- navadno so noter lepši kosi, pa toliko slana se mi ne zdi...user posted image

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tuna iz konzerve
2.7.2006 11:31:35   
Anonimen
Sveža riba ni dovoljena do enega leta starosti, če ima otrok atopični dermatitis. In ker ga vidva imata, mu jaz raje tudi tunine ne bi dala, čeprav verjetno ne šteje tu zraven. Kaj pa vem? Naš je še ni jedel, pa je star 17 mesecev, samo je pri nas načeloma nihče ne je.user posted image

(odgovor članu tulip)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tuna iz konzerve
2.7.2006 11:46:47   
Anonimen
Kaj je noter, pojma nima, sem čisti antitalent za kemijo user posted image

Ampak kar tako, brez vsega, tuna v konzervi ne bi zdržala 5 let....ne vem, tudi če nič piše, mi ni logično, da "brez vsega" lahko počaka toliko časa.

Saj če jo poje zdrav otrok, od ene konzerve ne bo zbolel.
Sama pa raje izberem bolj zdravo možnost, če to izbiro imam.

(odgovor članu tina104)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tuna iz konzerve
2.7.2006 17:20:08   
NRMM
Mi smo že probali ribo pred kakšnimi 14 dnevi in krompir, pa je zmazala, ko da rečeš keks. Sem pa ravno danes študirala, da bom poizkusila tudi tuno iz konzerve s testeninami. Tune bo samo za okus, da se navadi na nov okus. Imamo pa srečo, da zaenkrat ni nobene alergije user posted image , ker uvajam že res vse, kar jemo mi, no beljaka še pa res ne.


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tuna iz konzerve
3.7.2006 11:43:18   
Anonimen
Naš jo zelo rad je,že od nekdaj,kar tako s kruhom.
Tudi sveže ribe vsebujejo vse sorta snovi.Živijo v morju,ki ni preveč čisto.
Pa v zraku je en kup strupov,dihat pa moramo kajne?user posted image

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tuna iz konzerve
3.7.2006 12:41:46   
Aja32
Jaz sem mu ravno danes prvič pripravila široke rezance s tuno in smetano... Pojedel je ves krožnik in izgleda, da mu je okus všeč. user posted image Zdaj pa čakam, če bo kakšna reakcija. Ampak mislim, da bo vse v redu, ker zaenkrat ni imel na nobeno hrano alergijo. Itak je pa najin otrok ješč in zaenkrat nimamo problema z novimi okusi.
Aja, jutri bomo stari 9 mesecev.

LP A + user posted image

< Sporočilo je popravil Aja32 -- 3.7.2006 12:42:30 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?