|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAVA
4.7.2006 13:11:44   
Vanji
Pozdravljene,
sem nova na teh straneh, sem v 5 tednu. Kaj menite o pitju prave kave. Ali je zelo škodljiva za otroka. Nekje sem brala da ena skodelica na dan ne more škoditi.
Kaj menite o tem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAVA
4.7.2006 13:15:22   
trdozimc
user posted image Čestitke za user posted image !!!!!!

Uradno naj bi bila kava, do treh skodelic na dan neškodljiva.

Jaz imam na primer zelo nizek pritisk in sem zjutraj brez kave koma, zato sem jo pila po eno skodelico zjutraj vso nosečnost, le zadnji mesec mi ni teknila in je nisem, poznam pa punce, ki so enako kot jaz, pa tudi take, ki se jim je kava tako zagabila, da je niti vohat niso smele, pa so drugače kofetarce.
Moje mišljenje je, da če ti ne smrdi in ti drugače ne povzroča težav oz. ti ugaja - ti kar daj, ne pa pretiravat.

(odgovor članu Vanji)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAVA
4.7.2006 13:16:52   
Bubamaraa
Najprej čestitke ob nosečnosti......user posted image user posted image

Ja pravijo, da skodelica kave ne škoduje in tudi poznam veliko nosečnic ki so med nosečnostjo pijejo...Tudi sama sem jo pila dokler mi ni zasmrdela........Tko da ena skodelica sigurno ne škodi...pa še sploh če jo piješ z mlekom ali smetano.....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Vanji)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kava
4.7.2006 13:24:30   
Anonimen
Na spodnji povezavi je en fajn članek o pitju kave:

http://roda.hr/tekstovi.php TekstID=55&Tekst2ID=149&Show=1929


Če uživaš v skodelici kave, si jo kar privošči user posted image .
Uživaj v nosečnosti.

(odgovor članu Vanji)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kava
4.7.2006 13:34:36   
SaaS
Meni je prve tri mesece smrdela, mi je šlo kar na bruhanje. Potem je minilo in sem pila eno na dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kava
4.7.2006 14:21:11   
BLAŽIKA
Ena skodelica nebo nič narobe. Mislim pa da ti nebo dolgo dišala. Pa čestitkeuser posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kava
5.7.2006 9:05:56   
Ženkica
Jaz vsako jutro spijem eno turško kavo in potem še maximalno eno na dan v bifeju. Več raje ne, čeprav priznam da bi mi pasala, ampak nočen, da bi s tem škodovala moji user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kava
10.7.2006 21:22:28   
majas
Oj...kaj pa sem jaz zvedela...ne boste verjele... sem gledala dokumentarec o razvojo zarodka...in kaj pove...da je prvo trimesečje kava priporočljiva, saj pospeši da se celice hitreje obnavljajo in delijo, da se zarodek lepo razvija...
zanimivo ne!!!!user posted image

Meni je žal prvo trimesečje smrdela! Zdaj pa mi spet tako diši...pa še od kar jo spet zjutraj spijem, grem lepo na WC, če ne pa sem imela take probleme z zaprtjem... zdaj pa je vredu...


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kava
10.7.2006 21:32:09   
Marogica
Pozdravljena Vanji
Sama sem v obeh nosečnostih pila ca. 3 skodelice kave na dan, ker mi je zelo pasala. Sem si pa naredila bolj vodeno-zaradi boljšega občutka najbržuser posted image

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
13.7.2006 22:47:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?