|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   (Ne)navadna(?) zatrdlina v prsih dojenčice
10.7.2006 18:08:28   
sonja1
Upam, da samo brezveze paničarim toda vseeno...
...že dvakrat sem se pri umivanju naše 4 mesečne punčke "spotaknila" ob
zatrdlinico na prsih - je trda, velika za kakšen grah in po logiki bi rekla, da gre
za mlečne žleze, vendar zakaj jo ima samo na eni strani? Otipam jo samo na
levi medtem ko na desni strani ne, tudi mi do sedaj še nikoli ni padla v "oči"- zato me je to tudi zmotilo in vznemirilo.
Ali imajo to tudi vaši dojenčki?

HVALA, HVALA za hitre odgovore, da se pomirim!

Lep pozdrav vsem,
Sonja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: (Ne)navadna(?) zatrdlina v prsih dojenčice
10.7.2006 19:33:28   
čaki
jaz sem pri moji zatioala zatrdlino zadaj na glavici ko je mela nekje 2-3 mesece. pa je rekla zd. da so te bulce bezgavke pri otrocih bilo kje je...
tko mi je rekla... nevem pejt se zasigurat

(odgovor članu sonja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: (Ne)navadna(?) zatrdlina v prsih dojenčice
10.7.2006 21:03:32   
Anonimen
moja tastarejša je mela to na obeh joškicah in sem pediatrinji tut to omenila na eni posvetovalnici. je potipala in pogledala in rekla da ni panike, da bo mal opazvala na posvetovalnicah pa da more zgint samo od sebe..mislm da so res mlečne žleze kej od hormonov napihnene al pa kej. no njej je res zginl samo od sebe pa še vem ne kdaj user posted image

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: (Ne)navadna(?) zatrdlina v prsih dojenčice
10.7.2006 21:16:54   
rainbow
Moja starejša je pri nekje enem letu tudi imela, pod obema bradavičkama, so nas poslali na uz, in so bile mlečne žleze; ji sedaj nima več.
Če ji dolgo ne bodo izginile, pa le še opomniti pediatra.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: (Ne)navadna(?) zatrdlina v prsih dojenčice
10.7.2006 21:38:14   
SPORTINA
...o ravno tema za nas...

Naša user posted image  je stara dobro leto. Pred kakšnima 2 mesecama smo zatipali kar veliko bulico na eni joškici. Šli smo k zdravniku, ki
nam je pojasnil, da je to nekakšno "divje mleko"..tako rečejo.
Hormoni.
Ravno dnes smo bili na sistematskem, je pogledala. Sigurno hormoni, gremo pa preventivno na UZ.

lp

(odgovor članu sonja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: (Ne)navadna(?) zatrdlina v prsih dojenčice
10.7.2006 23:01:01   
Nattka
Tudi naš pupa, ki ima 2 meseca in pol,  ima zatrdlinice na prsih, menda so to res hormoni. No, jaz upam, da so res.

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: (Ne)navadna(?) zatrdlina v prsih dojenčice
13.7.2006 12:16:58   
noely
Naša punca je bila stara nekje 6
mesecev, ko sem ji zatipala bunkico na desni
ziziki. Pediater naju je napotil h ginekologinji,
ki ji je naredila ultrazvok in rekla,
da so to lahko hormonske spremembe
oz. da tako ali tako nima nihče enakih obeh zizik
in, da to ni nič nevarnega.

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: (Ne)navadna(?) zatrdlina v prsih dojenčice
13.7.2006 12:23:10   
Anonimen
No, moj ni pupa, pa je tudi imel. Pri kakšnem mesecu, se mi zdi. Sem vsa panična letela k zdravnici, pa ni bilo nič. Žleze ali kaj že pravite.

(odgovor članu noely)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: (Ne)navadna(?) zatrdlina v prsih dojenčice
13.7.2006 13:09:53   
sonchica
to je čist normalno... brezveze delat paniko... moj je meu pri prvem mescu tud samo desno dojko... to ni nič... to pomeni da otroci še imajo naše hormone... enin celo iz prsi teče mleko... to se dogaja večinoma pri tistih  ki so dojeni.... to ni nič hudega !!!!!!!!user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: (Ne)navadna(?) zatrdlina v prsih dojenčice
13.7.2006 13:13:07   
lenika
Naš je star 2 meseca in ima tudi na eni bradavički trdo belo pikico. Danes imamo posvetovalnico in bom vprašala kaj bi to bilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: (Ne)navadna(?) zatrdlina v prsih dojenčice
13.7.2006 13:41:26   
cebelicamaja
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

No, moj ni pupa, pa je tudi imel. Pri kakšnem mesecu, se mi zdi. Sem vsa panična letela k zdravnici, pa ni bilo nič. Žleze ali kaj že pravite.


moj je tudi fantek, pa je imel pri enem mesecu zatrdline in mleko mu je ven teklo. mi je rekla sestra, naj ga nežno ven stisnem, da mastitisa ne faše user posted image . svašta, kaj delajo hormoni. seveda se je v enem tednu vse uredilo.

lp, maja


_____________________________

Mi trije smo od 12.3.06 najboljši par.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: (Ne)navadna(?) zatrdlina v prsih dojenčice
21.12.2006 12:13:03   
Ivanča
Še dobro, da sem našla tole.......................ampak pri moji 7-mesečnici sem danes opazila zatrdlino, veliko kot dva grahka, okoli bradavicke in RDECO!!!

Kolikor sem razbrala naj bi to samo izginilo? Vendar mislim, da bova sle pokazati popoldne, ko zdravnik dela.

Vceraj zjutraj je se ni imela (zvecer nisem preoblekla bodija, sem dala samo spodnji del pizamice), danes zjutraj pa ze tako velika. Saj do kaksnega vnetja pa menda ni prislo tako hitro???

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: (Ne)navadna(?) zatrdlina v prsih dojenčice
28.12.2006 20:17:28   
Ivanča
Sva bile pri dežurni, ker naš zdravnik ni delal. Je dala antibiotike, ker naj bi bil abces in ne hormonsko povečanje žlez. Če ne bi bil ravno na prsni bradavički, bi ga prerezala in sčistila, tako pa ga moramo z antibiotiki "razrgraditi".


Danes pa na kontroli pri najinem zdravniku, se je pa obnašal skoraj kot zakaj sva sploh prišle??? to je nekaj normalnega pri otrocih in tudi naj ne hodiva nazaj, če ne izgine???user posted image  O.k.....saj zdaj ni več rdeče, samo še otrdlina na otip.............samo ne vem katera mamica ne bi šla k zdravniku, če bi njen otrok imel veliko rdečo oteklino na prsni bradavici?

Ma, veliko zdravja vašim user posted image

(odgovor članu Ivanča)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: (Ne)navadna(?) zatrdlina v prsih dojenčice
28.12.2006 20:22:38   
Anonimen
Ivanča, ne se sekirat zaradi tečnih dedcev. Samo da je dete zdravo.

(odgovor članu Ivanča)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: (Ne)navadna(?) zatrdlina v prsih dojenčice
28.12.2006 20:25:37   
Ivanča
Jaaaaa, imaš prav! Ker vmes sem mu še povedala, da sem si na internetu malo prebrala glede tega............potem je bilo pa sploh prevečuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?