|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se reče "Nehala sva se dojiti"
11.7.2006 11:38:10   
Maxica
Tiste, ki ste dlje časa dojile, po kolikem času ste lahko rekle, no, zdaj sva se pa nehala dojiti. Je bilo to že po enem dnevu brez, ko se niti otrok ni "silil" oziroma hotel več pocrkljati ali pa se to lahko z gotovostjo reče šele po več dnevih "abstinence"?user posted image  

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj se reče "Nehala sva se dojiti&q...
11.7.2006 11:39:21   
Seven*
Pomojem bo treba kaksen teden ali dva pocakat..user posted image user posted image Nikoli ne ves kdaj si jo mocno zazeli.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj se reče "Nehala sva se dojiti&q...
11.7.2006 11:49:22   
mala maja
ja ima seven kar prav.user posted image

Počakaj kašen teden da se ti slučajo ne bo ponči potregel kar samuser posted image , tako kot se je meni ker sem se preveč hvalila že neslednji danuser posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj se reče "Nehala sva se dojiti&q...
11.7.2006 11:51:45   
BLAŽIKA
Ja kar počakat 14 dni nikoli ne veš kaj se spomnijo.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj se reče "Nehala sva se dojiti&q...
11.7.2006 12:13:33   
Naja31
Mi smo se nehali dojiti en teden nazaj user posted image  user posted image  user posted image
Sicer ponoči še neki protestira in cmoka, ampak mi ne leze več pod majico.
Jaz mislim (upam) je to res konec.

Star je 15 mesecev.


(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj se reče "Nehala sva se dojiti&q...
11.7.2006 13:13:53   
muki1
Ja, tak nekak, ko se vsaj ene tri dni ne spomni...ker moja se od aprila, ko sva nehali še zelo intenzivno spominja svoje drage joške.
Veš kaj mi je rekla zadnjič user posted image .
,,Ko bo tvoj cici spet popravljen in ne bo več kisel, bom spet malo didala, dobro?!"
Mi kar slabo postane, ko pomislim, kaj bo oktobra.....

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj se reče "Nehala sva se dojiti&q...
11.7.2006 14:17:26   
viv_
Pri meni je bilo kar prvi dan, ker se je tamala sama odločila, da ima tega dovolj user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj se reče "Nehala sva se dojiti&q...
12.7.2006 8:46:44   
L&F&B
Jaz sem mislila, da se je odstavil tam nekje okoli leta, pa potem še vedno tu pa tam nekaj povlekel, so pa bili razmaki veliki, na par dni. Sam tistih par požirkov ne vem, če je omembe vrednih.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj se reče "Nehala sva se dojiti&q...
12.7.2006 14:47:51   
SaaS
Moj se je kar en dan (pri enem letu) odločil, da ne bo več in res ni nikoli več. Ponujala mu potem več nisem, sam pa tudi ni več pokazal želje. In sva nehala.

(odgovor članu L&F&B)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj se reče "Nehala sva se dojiti&q...
13.7.2006 9:07:33   
Anonimen
Ja kako to mislite, počakat 14 dni, ker nikoli ne veš, česa se spomnijo. Pa menda ja ne boš po enem tednu kar "postregla", če si zaželi?

(odgovor članu SaaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj se reče "Nehala sva se dojiti&q...
13.7.2006 9:20:11   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Ja kako to mislite, počakat 14 dni, ker nikoli ne veš, česa se spomnijo. Pa menda ja ne boš po enem tednu kar "postregla", če si zaželi?

Ja to tudi meni ni jasnouser posted image user posted image .ko moj ni več kazal interesa, sem se jaz odločila da je konec in tako je bilo! Zakaj bi se čez par dni spet priklopil-brez veze ga kr nekaj mešat-pa enkrat ja, drugič ne...pol pa res ve, da lahko vse doseže kar si zaželi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj se reče "Nehala sva se dojiti&q...
13.7.2006 22:52:48   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: muki1
Veš kaj mi je rekla zadnjič user posted image .
,,Ko bo tvoj cici spet popravljen in ne bo več kisel, bom spet malo didala, dobro?!"


user posted image user posted image user posted image
Ta je pa dobra. So prav posrečeni ti naši malčki, kaj?

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj se reče "Nehala sva se dojiti&q...
14.7.2006 9:25:46   
Maxica
No, jaz sem probala tako narediti s tem najinim dojenjem, da se mi ne bi bilo treba iti kakšnih "skrivalnic" in mazati dojke s čim, pa ga prepričevati, da mleka ni ipd. Želela sem, da se odstavi sam. So me pa dojke sedaj v user posted image  že precej bolele, tako da sem si sama pri sebi rekla, da največ tja do starosti 2 let še potrpim (še en mesec), pol bo pa treba nekaj narediti, sicer bo oktobra, ko pride nov družinski član, kar hudo. No, pa se sedaj že od nedelje ni niti probal pocrkljati, niti ni silil vame ali mi dvigal majice.user posted image  Tako da lahko sedaj pa že rečem, da sva se nehala dojiti, kaj?! Ker tudi če bi sedaj "rinil" vame, mu ne bi pustila. Me je pa ravno to zanimalo, če se otrok po določenem času še lahko spomni na to "svoje" dojenje, ali pa pozabi. Ampak, Muki, vidim, da Nežo še vedno mika, hehe, kva je luštna s temi svojimi izjavami.user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?