|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki2019
20.6.2018 17:15:43   
Matejkaa
Živjooo punce. Še ena nosečkica z februarčkom ( enega februarcka imam od 2013 :) zanosila s pomočjo icsi in je hvala bogu nam je uspelo. Na krvi je pokazalo lepo nosecnost. V torek imam pa prvi uz in upam da bo vse ok:) sicer trebuscek ze kar pridno raste. Po izracunih pa imam rok 15.2 :) user posted image

user posted image

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
21.6.2018 6:16:15   
Yoyoa
Pozdrav vsem. Tudi pri nas se bo druzina povečala v februarju. Pregleda se nisem imela, predvideno pa bomo zibali okoli 23.2.

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
21.6.2018 8:40:48   
mojcaz.
Men tudi ne najde skupine na fb user posted image je pa res bolj osebno na fb. A lahko ena link prilepi??

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
21.6.2018 19:59:48   
Yoyoa
Tudi meni je ne najde

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 29
21.6.2018 20:36:37   
KajaKl
Ojla še ena nosečka user posted image , ki ima po izračunu rok konec februarja :) skupine na FB mi ne najde, kar mi je načeloma všeč, saj razen domačim, še nobenemu nisva povedala :) se pa ji z veseljem pridružim... Mogoče kakšna prilepi link? Pa cestitke vsem bodocim mamicam user posted image

< Sporočilo je popravil KajaKl -- 21.6.2018 20:37:26 >

(odgovor članu Yoyoa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
22.6.2018 10:45:11   
erika2
Živjo punce! Tudi jaz sem končno ugledala +. In tudi naš bo februarček. Prvi uz pa me čaka v četrtek.

(odgovor članu KajaKl)
Neposredna povezava do sporočila: 31
22.6.2018 11:07:13   
mojcaz.
Skupina je skrita, zato jo ne najde.
Pišite meni, da vas dodam na fb med prijatelje in potem predlagam v skupino user posted image

Pa dobrodosle vse srecke user posted image

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:

Maruša že v 10. tednu 99% glede spola otro...
Medtem ko veliko nosečk ne izve spola svojega otročička vse do pregleda morfologije ploda v 20. tednu, je 29-letna Maruš...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...

PRAZNOVANJE ROJSTNEGA DNE
lola85 RR

Kje najraje praznujete rojstne dneve otrok?