|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   februarke
25.8.2005 11:18:19   
sazi
Se že dolgo nisem oglasila, pa je mogoče čas, da enkrat jaz odprem našo temo.
Sem že cel teden na bolniški, ker imam neke težave z nogo - me boli in zateka, ampak gre na bolje. Se pa precej bolje počutim, ke sem bila tudi na UZ žil in so ugotovili, da z njimi ni problema. Res sem vesela, da me ne ogroža kaka tromboza ali kaj podobnega.
Kako kaj počutje, trebuščki, kile?
Razen noge se počutim odlično. Zaradi obveznega ležanja sem bolj malo na internetu, saj mi ob vsem drugem razen ležanju noga zateka in mi je tako že zmanjkalo knjig za branje, zdaj pa se mučim z eno kriminalko v angleščini.
Trebušček imam kar napet, tako da ne vem, kaj bom oblekla, ko bom šla naslednji teden spet v službo. Kile pa ostajajo tam, kjer so bile.
Kdaj imate naslednje preglede? Jaz v začetku septembra, samo takrat (konec 17. tedna) verjetno ne bo še nič pretirano novega?
Lep pozdrav, pa pridem čez nekaj ur prečekirat, če je katera naša bila tu gor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   februarke
25.8.2005 13:28:20   
sicilija
Jaz sem sem vceraj imela nuhalno in je bilo vse ok.
S trebuhom imam tudi jaz probleme. Kar mi je bilo se prejsnji teden prav, mi danes ni vec. Bo treba po nakupih...
Lepo se imej in cimprejsnje okrevanje!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   februarke
25.8.2005 15:13:21   
sarazan
Tudi moj trebuh je ze velik in bo treba v kakšno trgovino z nosečniškimi oblačili :)

Pregled imam 5.9., ampak bo pomoje samo poslušanje srčka, merjenje mojega pritiska in teže. Pa test na urin in mogoče še kri.
Moram kar počakat na morfologijo, da bom spet videla pikico.
Na mamini čvekalnici sem brala, da so nekatere čist navdušene nad 4D UZ. Pa posnamejo ti DVD. Malo je drago 19.000 sit, ampak vseeno razmišljam, če bi si to privoščila. Konec koncev, kaj takega za tega otroka ne bom več imela. Pa obrazek se baje tako lepo vidi.
No, bom še premislila.

Lep pozdravček.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   februarke
25.8.2005 15:19:44   
mojca*
sarazan, kje pa delajo 4d uz?
in do katerega tedna?
hvala,
m

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   februarke
25.8.2005 15:25:49   
tinaxx
Meni so posneli DVD na pregledu NS. Je bila dr.Reševa dobre volje in je preklopila na 3D UZ in se res vse super vidi - no skoraj vse, če so nogice prekrižane, potem spola pač ni možno videti. je bilo pa vse skupaj v ceni pregleda NS, 12.000 sit.

Kakšen pa je 4D UZ? Je zraven še zvok, ali kaj?

LP, Tina

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?