|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBUARČKI 2018
11.8.2017 14:01:19   
egleria
Kako se pa pride v skupino na FB? Jaz sem poslala prosnjo ze vceraj, pa se vedno ni odobrena.
NS je mimo, zdaj smo pa na morju. Tako da nisem nic porocala.
Glede porodov in vsega tega pa lahko recem da je pri nas kar OK. Ampak ce primerjamo s Svico, smo pa kar dosti zadaj.

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 126
14.8.2017 11:42:52   
elinkos
Mene so kar hitro sprejeli v FB skupino, pa nisem nic posebej razlagala. Mogoce so le potrebovali malo vec casa tokrat. Ce ne, pa se ena prosnja ne skodi, ce so slucajno prvo spregledali.
Spanija je po skoraj desetletju moj drugi dom. Obcasno pogresam slovenijo sigurno, ampak se ne bi vrnila nazaj. No, ne se...user posted image ta vikend sem bila frej in sem uzivala 100%, saj ni vsak vikend tako. Na splosno sem zadovoljna z oskrbo in nego, ampak ce to primerjam s Slovenijo ali anglijo (moz je anglez), so kar velike razlike. Moram pocakat na 20 tednov, potem bomo pa videli kako najprej. Mene trenutno veseli to, da imam busi ze zjutraj in ne le zvecer. Pozna se pa se ne, se zmeraj zgledam par kil prevec, se Malo pa bouser posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 127
14.8.2017 12:42:44   
egleria
So me sprejeli v skupino user posted image
Ampak opazam da je ta skupina odprta za vse. Obstaja pa se ena bolj zaprta in skrita. V tisto pa nimam pojma kako prit.

(odgovor članu elinkos)
Neposredna povezava do sporočila: 128
17.8.2017 10:35:07   
Pikica_82
Jaz se pa trenutno ubadam s tem, kje kupita nosečniške hlače, ki ne stanejo celega kupa denarja... Any idea?

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 129
18.8.2017 5:03:50   
egleria
Mana, Lidl, Spar. Tam imajo vcasih. Jaz se se ne ubadam s tem dokler je obdobje oblekc, pajkic, kratkih hlac itd. O tem bom razmisljala v hladnih dneh user posted image

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 130
18.8.2017 18:36:08   
elinkos
Kaj pa če pogledaš po oglasniku, če te roba iz druge roke ne moti. Sicer ni čisto isto, ampak še najboljši nakup se mi zdi so bili trakovi za nsečniške hlače. Upam, da se vidi na spodnjem linku:

http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=18053&hash=dff40bc384a20cb8abcedadad56e2ca0

Sama ne znam niti gumba zašituser posted image samo izgleda zelo enostavno za naredit. Jaz imam le ene kavbojke, kupila za male pare leta nazaj in zdaj ne vem, če mi bodo še prov

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 131
21.8.2017 12:35:23   
elinkos
Veselim se, da nisem več non stop utrujena, ostalo pa ok. Nisem pričakovala, da se tud v rit zrediš user posted image , ostalo se komaj kaj pozna. Če nosim ohlapno majčko, pa čisto nič. Komaj čakam na počitnice čez tri tedne, ponavadi potujem izven sezone, če ne je predrago, prevroče in preveč turistov.

(odgovor članu elinkos)
Neposredna povezava do sporočila: 132
21.8.2017 12:42:29   
mava1975
Punce na FB imate skupino Nosečka, tam se stvari prodajajo po par evrov in to kvalitetne in lepe stvari, tudi kaj se podari...torej nosečniške stvari in otroške stvari...uživajte

(odgovor članu elinkos)
Neposredna povezava do sporočila: 133
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:

Nosečnost in telesna teža
Telesna teža ne narašča enkomerno med nosečnostjo. Koliko kilogramov je prav, koliko preveč in koliko premalo?
Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!

POROD
MUREN

Kdaj ste rodile?

pred rokom (45%)

na rok (17%)

po roku (38%)

Število vseh glasov: 566

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!