|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   figurice iz jesenskih stvari
2.9.2011 12:10:48   
mini86
počasi bo res prava jesen jaz bi pa rada nabrala s tamalim čim več stvari da bi lahko kaj ustvarjala..
kaj vse lahko poberem in seveda kaj lahko iz tega pripravim..

prvo kar mi pade na pamet so ježki iz kostanja in zobotrebcev-pa me zanima kako nj porinem zobotrebec not..
iz pisanih listov kakšno drevo..

še kaj..

hvala za ideje


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: figurice iz jesenskih stvari
2.9.2011 14:24:42   
tix
pa kakšne zanimive liste posušiš in jih kasneje nalepiš na papir npr. v obliki živali, jih odtisneš v das maso in narediš posodico

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: figurice iz jesenskih stvari
2.9.2011 15:04:19   
pelin
Iz jesenskih plodov in drugih naravnih materialov se da narediti čuda stvari in po pravici povedano je meni ta čas v vrtcu prav čaroben ....Iz raznih semen , koruzice, fižolov, se da narediti ogromno mozaikov, okvirjev za slike, okrasiti šatuljice,oblepiti ovitek za knjigo ali zvezek s pisanimi listi, izdelati sto in en zanimiv instrument ( ropotuljice, bobenčki, strgalca...),ustvariti ljubke lutke (npr. iz usnjene delavne rokavice ali nogavice, kartonskega tulca....in jesenskih plodov), posrečene škratke iz smrekovih storžkov,pajkce, želvice... iz orehovih lupin, možičke iz želodov,namizne aranžmaje,voščilnice, zanimive obešenke in mobile...tega je ogromno...le domišliji in spretnosti je treba dati prosto pot...
Pri kostanjevih ježkih je pa tako...z zobotrebcem je težko predreti lupino in se ti bo zagotovo zobotrebec prej zlomil...pri nas otrokom prej s šilom ali kakšno drugo konico ( šestilo, nožek...)naluknjamo kostanjčke in nato otroci zobotrebčke zabadajo v te luknjice...ekratna zadeva za urjenje in razvijanje finomotorike...pa še poceniuser posted image ...

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: figurice iz jesenskih stvari
26.9.2011 8:09:02   
NinaNana007
kako smo delali jesenske figurice, ko smo bili maliuser posted image


Nabiraš lahko :
* Kostanj( pravi in divji, olupljen in neolupljen)
* Želod (ma že tako kapico na glavi, da je zelo luštn)
* Listje (čimbolj pisano)
* palice , kamnčke

Pa lahko iz paličic in listov naredite mini drevesa, mini park. Iz želodov mini možiclje, iz kostanja mini živali.
In lahko nastane mini ZOO :)

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: figurice iz jesenskih stvari
26.10.2011 7:32:15   
Poka
Imam izposojeno eno knjigo, pa žal to jesen nisem imela časa it več kot enkrat na sprehod, pa še to za eno uro...

Nekaj idej:

Storžu nalepiš noge iz plute, roke iz kosmate žičke, oči, nos, usta...

Smrekica iz storža - deblo je zamašek, dodaš samo perle za bunkice, mogoče malo spreja za sneg.
Videla sem gosenice, pa še razne stvari... Bučam smo mi naredili oči, nos, roke, kapo...

Potem iz listja se da naredit živalce na papir. Ali pa list daš pod list in čez z voščenko in preslikaš obliko, izrežeš in potem na barvni šeleshamer. Ali pa pobarvaš list z jesenskimi barvami in jih odtiskujejo.

Iz kostanja ali orehove lupinice se da naredit ladjice. V plastelin zatlačiš zobotrebec in dodaš zastavico.

Potem se iz velikih listov da delat suhe rože.

(odgovor članu NinaNana007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?