|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fotoaparat
4.10.2007 9:31:50   
anadejka
Živjo,rada bi si kupila fotoaparat pa pojma nimam katerega.Najbolj me mika en od Nikon-a,ampak ker se ne spoznam na tehnologijo,ne vem niti kaj moram gledat.Ne vem kaj pomenijo vsi tisti podatki kok ima pixlov,pa zooma,pa MB,....verjetno več ko jih je boljši je,ane user posted image
Ampak rada bi, če mi lohk predlagate vaše izkušnje,kateri je dober,kateri dela lepe slike za ne preveč visoko ceno.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fotoaparat
4.10.2007 10:37:47   
hrabra miška
jaz sem prejšnji teden naročila tega  klikni  pa,se ne spoznam najbolje na fotoaparate,se pa moj,tako da je malo pobrskal in našel odlični fotoaparat  zelo ugodno. Imam ga že en teden,dela super fotke,ima velik zaslon,ostali podatki so ti pa na linku. Če mene vprašaš,bi svetovala takšnega,pa še kartico 1GB dobiš zraven,ker če pogledaš cene,tudi ni poceni.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fotoaparat
4.10.2007 10:55:20   
Bubamaraa
zdej je to čist odvisno za kaj ga boš imela...jaz sem si kupla tegale in ga ne morem prehvalit...

http://www.comshop.si/article.asp?ArticleID=53077

in res z njim naredim zelo lepe slike... poglej v moje albume, ker ti albumi, ki so odklenjeni so narejeni s tem fotoaparatom...user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fotoaparat
5.10.2007 10:27:42   
anadejka
Hvala obema za predloge.Prvi je res ugoden in po opisu sodeč bi rekla da je O.K.
Drugi je pa itak full dober,ampak za moj žep mal predrag.
Tko da sem se pol odločila za tega:
http://www.mixi.tv/katalog/product.php?product_id=1020224920
Rabila ga bom čist tko za družinsko uporabo na potovanjih in izletih.Nothing spešl.Upam da bom zadovoljna :)

Hvala user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fotoaparat
5.10.2007 13:22:15   
Anonimen
Gledat moras predvsem na opticni zoom, pixli niso tolk hudo pomembni, digitalni zoom je pa itak cist nepotrebna stvar, ker fotka hudo izgubi na kvaliteti in je zrnasta + slabe barve. Opticni zoom mora biti pa vsaj 4x.

Jaz imam Canona A710 IS, ki ima se stabilizator slike (ob tresenju ipd.), fino je tudi cimvecja ISO obcutljivost (ampak visji kot je ISO, slabsa je kavliteta fotke) in cas zaslonke itd. O tem ti lahko vec razlozi Joe, nama s fantom je dal osnovna navodila in sva se kar precej ze naucila in delava dosti boljse fotke kot prej. Res pa je, da je meni fotografija blazno vsec in se zaradi tega tudi malo bolj poglabljam v to, vseeno pa ne v neke profi vode, ker tolk super pa nisem user posted image  V primerjavi z Joe-om sem se vedno totalni zacetnik. Par stvari me pri mojem fotoaparatu moti (slab makro, ampak ce se malo potrduis, lahko tudi lepe makro fotke nastanejo, samo problem je, ker čebele ze zdavnaj odletijo, kot i vse nastavitve nastimas), zrcalno-refleksni je pa se vedno zelja user posted image

Kartice so fajn sd/mc, ker niso tako drage - Sony npr. ima blazno drage spominske kartice.

Aha, vidim, da si Sonyja izbrala. Hja, pixli so kul, zoom je malo slabsi, ISO ma fajn (jaz imam max. ISO 800 npr.). No, glede na ceno je pa pomojem mnenju kul foto. user posted image  

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 5.10.2007 13:23:43 >

(odgovor članu anadejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fotoaparat
5.10.2007 14:53:19   
anadejka
O hvala Ribica :)
Jest tut upam,da bo kul.To bo moj čisto prvi fotoaparat in jutr ga grem iskat (že komi čakam).user posted image
Sej ko bom naslednjič kupovala,bom sigurno pridobila že mal več izkušenj in bom bolj vedela kaj hočem.Tako da naslednji bo sigurno full dober,tak namenjen slikanju bolj "umetniških slik",ker men je tut to full ušeč.Ampak bo treba prej še mal šparat.
Tale bo pa npr. za novo leto v Amsterdamu full priročno prou pršu user posted image

LP andreja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fotoaparat
7.10.2007 21:24:38   
Nea_teja_
mi imamo canona in sonya  in z obema smo zelo zadovoljni

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?