|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   freeon bus voziček
25.6.2012 20:01:04   
Ryssa
A ima katera kaj izkušenj z njim? http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/freeon/freeon-voziCek-bus-31-zelen/572633830032057263
Izgleda mi ok, ampak nikjer ne najdem kakšnega mnenja, karkoli.... A so bolj novi na tržišču ali kako?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: freeon bus voziček
25.6.2012 20:07:56   
cilla
A si si ga pogledala in prešlatala, sprobala v živo al to samo po slikah in ceni za vse našteto ocenjuješ, da je uredu?

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: freeon bus voziček
25.6.2012 21:56:06   
Ryssa
ja, sem ga tud v živo pogledala. sej pravim, da zgleda ok, ni pa nikjer nobenega mnenja kakšne uporabnice.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: freeon bus voziček
26.6.2012 7:38:48   
zaspancek1
Sicer ti ne bom veliko pomagala, ker ga ne poznam, vem pa, da gre v bistvu za voziček pikolo (trenutno vozčke in avtosedeže prodajajo pod tem imenom, čez čas pa jih bodo pod kakšnim drugim imenom).

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: freeon bus voziček
26.6.2012 9:11:06   
Inigo
za pikolo sem slišala same kritike... sama pa ga nimam tko, da moje mnenje ni ravno merodajno. zgledajo sicer ok, ampak so baje zelo slabo sestavljeni, hitro se razmontirajo in se vse maje. moraš pa vedet, da je na vsake tolko tudi pri najboljših vozičkih kak tak primerek.

defenitivno moraš voziček v živo videt, ga popolnoma razstavit in sestavit, dvignit, da vidiš, če ti ni pretežek, preverit kako je vodljiv... to je obvezno!

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: freeon bus voziček
26.6.2012 9:27:37   
cilla
Pa lupinica... jaz bi definitivno otroka ne vozila v taki lupinici, ki je ne najdem na seznamu testiranih in pozitivno ocenjenih s strani kake zanesljive organizacije (npr. ADAC, itak vsi njihove teste gledamo).

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: freeon bus voziček
26.6.2012 9:58:17   
Ryssa
Aha, hvala. zdaj mi je malo bolj jasno. Moram ga še malo bolj sprobat. Zapičila sem se pa v njega ker mi je lep. sicer pa iščem nekaj v tem cenovnem rangu. Za prvega smo imeli quinny speedi-ja, zdaj pa bi malo manjšega in obvezno, da se obrača v obe smeri.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: freeon bus voziček
26.6.2012 17:34:51   
Aninchy
mi smo imeli pri prvem tri vozičke in sem bla z enim običnim pikolom še NAJBOLJ zadovoljna. Tudi kolegica je imela podobnega, od iste firme, pa je tudi čisto lepo sfural enega otroka, pa še lepo ga je naprej prodala.
Se mi zdi, da je "običen" voziček za normalno ceno. Mi smo bli res fuuul zadovoljni, oni kolegici je pa edino barva strehe zbledela sčasoma, ampak to je malenkost....


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?