|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   garaza za fantke
23.10.2012 22:23:53   
malaMravljica
Eno informativno vprasanje imam za mamice in seveda tudi ocije fantkov.
So vasi fantki imeli za igranje garazo, mislim tole
https://www.google.de/search?q=wader+garage&hl=de&client=firefox-a&rls=org.mozilla:de:official&tbm=isch&prmd=imvns&source=lnms&sa=X&ei=IvyGUN_fHcTvsgaVjoG4BA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1440&bih=744

ce ja, koliko so se s tem preigrali?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: garaza za fantke
23.10.2012 22:43:49   
Češnca
Moja dva jo imata pri babici in dedku in se z njo pogosto igrata, kadar dežuje, je mraz... (takrat ko smo manj zunaj). Se pa igrajo tudi vsi otroci, ki pridejo na obisk - ne glede na spol. user posted image


_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: garaza za fantke
24.10.2012 8:23:42   
emaa
Se kar igrajo, mi imamo celo dve (nismo računali, da sta tako veliki) in ene niti postavit ne moremo, ker ni prostora.

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: garaza za fantke
24.10.2012 9:26:48   
malaMravljica
No, saj velikost je moj problem. Sem jo narocila, ker je bila 12 eur, sam dva dela manjkata in ravno pokrov od dvigala in rocaj za jo dvignit, ze to me bega, pol je pa se tko velika, ima res veliko progo zraven in si ne predstavljam kok bo to motilo v stanovanju, kako jo bom umikala, ko pucam. V sobi mu bi res veliko prostora vzela. Se nagibam, da mu kupim eno brez proge.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: garaza za fantke
24.10.2012 17:21:44   
m_o_i
V kikU sem dala zanjo 16 evrov
vedela sem, da je velika, ce bi pa vedela, v kako napoto mi bo, je pa ne bi vzelauser posted image
aktualna je (kot vse igrace) vsak teden za 15 minut. mogoce je za odtenek aktualnejsa od drugih, ker se fino razleti, ko mu "pade" na tla

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: garaza za fantke
3.12.2012 11:06:49   
Čebel@
a kje pri nas prodajajo to garažo iz linka?

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: garaza za fantke
3.12.2012 12:38:19   
Paštetka
Ja. Glede na to, da malega nikoli nobena igrača i pritegnila ne vem kako, bi rekla, da se je s role v povprečju igral veliko user posted image .imeli smo pa četrto z leve.
Smo jo pa dobili, tako, da ne vem kje se prodajajo.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 3.12.2012 12:39:38 >

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: garaza za fantke
3.12.2012 13:00:10   
Hope2
nAŠ je eno "podedoval" in eno smo kupili. Z obema se je ogromno preigral, ampak kupljena se je razletela (ena poceni roba iz kitajske) že ko jo je mož sestavljaluser posted image , podarjena je bila močna, ampak mal preprosta in mala pačuser posted image .
In letos mi že 2 meseca govori, da mu bo to garažo prinesel božiček http://www.ebay.co.uk/itm/ELC-BIG-CITY-GARAGE-CARS-HELICOPTER-EARLY-LEARNING-CENTRE-/110984058952?lgeo=1&clk_rvr_id=419757790458&vectorid=229508 tak da jo že imamo v omari skrito. In jaz že 2 meseca razmišljam kje bo ta reč stala in kolk me bo nerviralauser posted image

Največ pa je v uporabi dvigalo, tak da obvezno močno dvigalo, to jih pomoje najbolj fascinira


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: garaza za fantke
3.12.2012 14:44:42   
constanca
Midva sva sla glih zadnjic k zdravniku in se je tako igral s tem, da sva bila eno uro v cakalnici!!! Komaj sem ga odvlekla domov.

Tako poceni je to?! Sem mislila, da je to najmanj kaksnih 80 evrckov. Kje se pa dobi tako poceni?

Je bila pa tista z avtocesto in prometnimi znaki.

Ko je bil manjsi smo eno sposodili v ludoteki in se je tudi kar igral z njo. MM se mi zdi, da si mi eno novo investicijo nastimala:)


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: garaza za fantke
3.12.2012 15:28:09   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: constanca



Tako poceni je to?! Sem mislila, da je to najmanj kaksnih 80 evrckov. Kje se pa dobi tako poceni?





Maš poceni in imaš tudi take za 100. Mi smo lani kupili poceni, pa se je že pri postavljanju zlomila, pol pa je še skoz razpadala, ko je vozil po cesti, pa deli so se lomili... mah v smeti je šla takoj. Tale iz mojga linka pa je zdaj stala 80 evrov, precej bolj stabilna, kompaktna. Pa tudi precej večja JE. Lahko tudi dokupiš dele in jo še večaš, čeprav pol rabi res že posebno sobouser posted image

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: garaza za fantke
3.12.2012 18:39:11   
malaMravljica
Tista od Wader tudi meni ni zgledala neki stabilna in bi mi cesta pobrala tok prostora, da sem jo pol vrnila nazaj. Pa se en del od dvigala je mankal in bi moral dvigalo sam dvigovat, kje je pol fora. Sem jo pa komaj zapakirala in vrnila, ker je tko jokal, da je njegova.
Zdej sem mu pa narocila kar tukaj to in ni neke ceste zraven, pa visoka je in lahko zraven tudi stoji in se teh avticev ima moj cel set in bodo sli fajn zraven. Ze caka doma skrita do 25.12. Je bila pa ta drazja, sam mi odtehta da je bolj kakovostna in manjsa user posted image
http://www.mytoys.de/Fisher-Price-Fisher-Price-Little-People-Gro%C3%9Fe-Auto-Spielbahn/Auto-Spielesets/Autos/KID/de-mt.to.ca02.02.08/2082248

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?