|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gastritis in nosečnost
28.2.2008 20:14:04   
Miss L
Pozdravljene!
Men so postavili diagnozo vnetje sluznice želodca in me cele dneve boli želodec tako, da nič ne morem jest. Držim se diete in mi ni nč kej bolje. Zdj sem v 10t in namesto, da se redim sem shujšala. Zanima me če ima katera podobne težave in kako jih rešuje?
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gastritis in nosečnost
28.2.2008 20:30:47   
brina_3
Z isto težavo so meni predpisali tablete ter dieto.
Težava se je umirila,vendar ni popolnoma izginilauser posted image

(odgovor članu Miss L)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gastritis in nosečnost
28.2.2008 21:28:00   
pikalonca
Tudi jaz se ubadam s to težavo, samo da sem jo fasala dva meseca po porodu. Sočustvujem s tabo, ker vem kako neprijeten občutek je. Pametnega predloga pa nimam, kajti jaz sem trenutno na tabletah in se ne morem še pohvalit z rezulatatom, ker ga ni. Kar pa se diete tiče sem pa tudi že kar mal obupala, saj imam občutek da če se pazim ali pa ne je skoz približno isto. In se včasih vprašam, če so mi sploh postavili pravo diagnozo user posted image
Srečno.user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gastritis in nosečnost
28.2.2008 21:40:37   
Anonimen
Meni so pomagala edino homeopatska zdravila. Samo ne vem v nosečnosti, kako je. Lahko mi piše katera na ZS, če jo kaj več zanima. Lp

(odgovor članu pikalonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gastritis in nosečnost
29.2.2008 8:53:39   
jolly123
Jaz sem imela to pred nosečnostjo in me je tako bolel želodec, da sem mislila da bom skup padla. Seveda dobila dieto, ki sem se jo držala in meni je pomagalo, čeprav se jo moraš res držat in traja nekaj časa, da se ti želodec sploh sestavi v red. Sicer pa itak ko te želodec tako boli, sploh ne pomisliš da bi kaj drugega jedel kot tisto kar lahko prebaviš. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gastritis in nosečnost
4.3.2008 12:48:03   
Miss L
Hvala za odgovore. V zadnjem tednu se stanje ni nič izboljšalo in res ne vem več kaj naj. Zjutri ko se zbudim samo čakam da bo večer da nazaj zaspim. Energije nimam za nič. Drugač se diete držim in upam, da bo čiprej bolje.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gastritis in nosečnost
11.3.2008 15:20:40   
andie
Js sem mela pred leti rano na želodcu in sem mela vsega skupaj 6 različnih vrst tablet. Nazadnje vem, da mi je pomagu Ultop, ampak nisem preveč za tablete, mi ni blo fajn skos to jest.
Na konc mi je najbolj pomagal RMANOV ČAJ, imajo ga v lekarni, lahko si pa same naberete rman in ga posušite, ga je povsod polno.
Res, pomaga nenormalno, piješ ga vsak dan kaki dve skodelici po poširkih.
Če te boli/peče želodec, si nardiš čajček in se stanje kmal umiri.
Vsaj tko je blo pr man, rana se je pozdravla.
Bolj učinkovitop kot katerekoli tablete.
Probite, kr ni kej zgubit.user posted image

(odgovor članu Miss L)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gastritis in nosečnost
22.3.2008 19:54:49   
Majuska
Tovrstne težave sem imela pred nosečnostjo in sem vesela, da zaenkrat niso udarile ven ... še vedno pa se držim diete, ki so mi jo predpisali (ne smem agrumov, čebule, paradižnika, kave in pravega čaja, gaziranih pijač), no le kavici včasih podležem ... Ker so mi odsvetovali jemanje zdravil, v sili vzamem kak rupurut, sicer pa naravne kapljice Iberogast zelo pomagajo, dobi se jih v lekarni.

Aja, svetovali so mi tudi pitje čaja lakote in mi je zelo pomagal.

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gastritis in nosečnost
3.4.2008 19:00:26   
Miss L
Men so v lekarni rekli da rmanov čaj ni dober za nosečnice!!!

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?