|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gel nohti
23.11.2007 16:31:47   
Anonimen
kolk stanejo, na koliko časa je treba na "servis" in koliko servisi stanejo? Imam namreč obupne nohte in iščem alternative...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gel nohti
23.11.2007 16:39:24   
Anonimen
jaz plačujem 25 eur, grem pa na vsakih 5 tednov. Ampak to je sami gel, ni plastična konica.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gel nohti
23.11.2007 17:24:47   
helloKitty
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

jaz plačujem 25 eur, grem pa na vsakih 5 tednov. Ampak to je sami gel, ni plastična konica.



Enako. Samo da grem na 6 tednov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gel nohti
23.11.2007 19:54:17   
Moyca_
hodim 1 krat na mesec da mi samo preko mojih namaže gel, plačujem pa 20€

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gel nohti
26.11.2007 9:02:54   
tanaja*
Na 4 tedne celi nohti => 40 €, čez 4 tedne mini korektura 25 €
Hodim pa k Barby v Estrada studio v Domžale. Zakon je !user posted image


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gel nohti
26.11.2007 9:03:46   
tanaja*
še link: http://www.estradastudio.com/main.php

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gel nohti
26.11.2007 9:17:53   
pajčolanka
a mi lahko poveste v čem je finta gela na svojih nohtih brez konice? samo vprašam ker ne vem. sem jih že mela vendar s konicami. koliko debelejši pa so potem nohti?

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gel nohti
26.11.2007 10:06:37   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: pajčolanka

a mi lahko poveste v čem je finta gela na svojih nohtih brez konice? samo vprašam ker ne vem. sem jih že mela vendar s konicami. koliko debelejši pa so potem nohti?


Mislim, da nobena nima kratkih nohtov, ampak gel brez konice pomeni, da imaš spodaj svoj dolgi noht, ki ti ga ojačajo z gelom. Če imaš noht zlomljen, ti nanj nalepijo plastično konico, jo zbrusijo in nanjo nanesejo gel.

Drugače pa jaz hodim na 4 tedne in plačam 35€. Vidim, da je kar veliko, moram začeti iskati kakšno cenejšo.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gel nohti
26.11.2007 12:53:47   
Anonimen
jz bi si pa čisto malenkost dala podaljšat nohte, samo za tisti beli rob, nič več. A se to da?

(odgovor članu riders)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: gel nohti
26.11.2007 14:10:57   
riders
Ja, seveda se da, ampak ti bo ravno tako morala nalimat plastično konico. Potem jo pa pač zbrusi do željene dolžine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: gel nohti
26.11.2007 21:08:04   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: riders

Ja, seveda se da, ampak ti bo ravno tako morala nalimat plastično konico. Potem jo pa pač zbrusi do željene dolžine.


Ni nujno. Da se tudi samo z gelom podaljšat nohte, brez lepljenja umetne konice, kar je tud veliko boljše za nohte.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: gel nohti
26.11.2007 21:16:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

IZVIRNO SPOROČILO: riders

Ja, seveda se da, ampak ti bo ravno tako morala nalimat plastično konico. Potem jo pa pač zbrusi do željene dolžine.


Ni nujno. Da se tudi samo z gelom podaljšat nohte, brez lepljenja umetne konice, kar je tud veliko boljše za nohte.




Točno tak. Jaz sem prišla z najkrajšimi možnimi nohti(naravnimiuser posted image ) in odšla z dolgimi gel nohti, brez umetne konice ampak čista strjena masa iz gela, ki jo uporabljajo zobozdravniki baje za plombo tudi..

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: gel nohti
27.11.2007 10:07:43   
riders
Ja, ok, se strinjam, da se da, ampak tista konica ni tako močna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: gel nohti
27.11.2007 10:55:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: riders

Ja, ok, se strinjam, da se da, ampak tista konica ni tako močna.


Verjemi, da je to nekaj najbolj močnega. Meni ne gre dol, pa če se v steno konstantno zabijam z nohtom, res. Ne bi verjela, jaz tudi nisem. Enkrat pa sem imela plastičnokonico, pa mi je noht takoj odletel in sem zamenjala salon.

(odgovor članu riders)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: gel nohti
27.11.2007 14:16:24   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


Verjemi, da je to nekaj najbolj močnega. Meni ne gre dol, pa če se v steno konstantno zabijam z nohtom, res. Ne bi verjela, jaz tudi nisem. Enkrat pa sem imela plastičnokonico, pa mi je noht takoj odletel in sem zamenjala salon.


No, potem te pa prosim za kontakt salona na ZS, če si iz Ljubljane, ker meni slabo drži.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: gel nohti
28.11.2007 8:37:38   
Bonnie_RR
Res je, kar pravi nivess.

Imam js isto in drži brez problema.user posted image
Res zlomit se zna samo v tem primeru, da so naravni nohti čist kratki in je tako skoraj cela konica iz gela - takšen noht se lahko (ni pa nujno) prej zlomi, ker nima spodaj nič "opore" naravnega nohta. Pa še druga skrajnost, kjer se lahko konica hitro zlomi je, da so nohti predolgi (daljši je noht, hitreje se zlomi).
Če pa so naravni nohti vsaj približno "v solidnem stanju", se konica iz gela ne zlomi.

Lp

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: gel nohti
28.11.2007 8:53:28   
Anonimen
Riders, nisem iz lj..žal.

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: gel nohti
28.11.2007 10:47:08   
ery
Joj jaz bi tud take nohte imela.. nivess iz kje pa si?

kaj pa v Kranju? Je kje kak dober salon, da to naredijo, kot pravi nivess?

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: gel nohti
28.11.2007 15:12:23   
citrončica
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2117344

poglej ene par tem nazaj...jaz tud iščem....

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: gel nohti
28.11.2007 15:21:10   
bt08
Jaz mam teke nohte že od junija.Hodim vsake 4 do 5 tednov na krajšanje,nimam pa jih iz gela ampak iz akrilnega prahu,sop tanjši od gela in lepše pridejo,če od blizu ne pogledaš sploh se ne ve da je kej čez.Če maš pa nalakirane z barvami se pa sploh ne vidi.Plastične konice sem imela samo najprej ker sem mela svoje čist kratke,sedaj sem pa dolgonohta že kr  skor pol leta in mislim bit še naprej.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: gel nohti
28.11.2007 15:57:04   
bumerang
Ja, vidim, da je ena že odgovorila.
Tisto je akril in ne gel. Da okoli nohta en tak podaljšek, pol pa na to nanese akrilni prah, namočen v neko tekočino, pol pa pod lučko - iz tega oblikuje noht. Akrilnih še nisem delala, gel pa že večkrat.
Tiste, ki hodite na korekturo po 20 eurov - a se vam ne bi splačalo, da si lučko in gel kupite same in si korekture delate same na kakih 10 dni? Potem so nohti vedno perfektni.
Jaz si jih sicer od pomladi do konca poletja dam dol (sadilna in kopalna sezona), potem pa si jih dam enkrat delat, korekturo pa doma delam sama. 

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: gel nohti
29.11.2007 13:47:16   
bt08
Z akrilom se ne da pod lučko,samo z gelom.Jaz že pol leta delam,sam so res obstojni.Delam pa vse z njimi,v vrtu,tud kaka umazana dela,sam pol si moreš kr dober spucat.Men so te fajn z akrilom,boljše kot z gelom.Tud ko rastejo niso tko grdi,se ne vidi narastek kot z gelom.Na sploh so mi všeč ker so tanjši.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: gel nohti
29.11.2007 14:46:08   
citrončica
barbara.a,
in kje si jih naredila????

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: gel nohti
29.11.2007 15:06:51   
bt08
Ena doma mal tko dela,nek prek znanke sem zvedla.Mislim pada bodo sedaj take delal tud po novem letu v enem salonu v Škofji Loki.Te z akrilom v Slovenij še niso tok znane.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: gel nohti
29.11.2007 15:12:55   
citrončica
ja, saj je v loki že zdaj en salon, kjer delajo gelaste, mogoče bo tam.....če izveš, sporiči!!
thx
bodo pa tačas še enkrat gelasti- zadnjič so mi razpokali,in se po drobcih odluščili-kar nekje na sredi prvi košček...user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?