|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gh zvečer
31.3.2009 18:49:19   
adelak
punce pozdravljene mene zanima naslednje,
a ste dajale svojim malckom hippove mlecne kasice za lahko noc?a ste jim dale se flasko al kako?kaj pa rizevi kosmici za zvecer pa se flaska?res sm zmedena in ne vem kako naj hranim svojo puncko.lp

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 1.4.2009 12:58:25 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprasanje?????
31.3.2009 19:24:06   
sanelaa
Mi smo imeli riževe kosmiče od Milupe, ki se zmešajo zt vodo. Jaz sem to kakšno uro pred spanjem naredila bolj gosto in sem mu dala po žlički, no, še zdaj mu tu pa tam dam. Če pa po žlički še ne je, pa narediš v flaško, po navodilih in ji daš, rabiš samo malo večj cucelj. Naš 5m star ima za gosto hrano po flaški cucelj št.3. 

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprasanje?????
31.3.2009 19:25:27   
porednica22
koliko je pa star otrok??
ma mi smo ji dajali zvečer lepo po žlički obrok...ali zmešan z vodo ali z mlekom. se je najedla in spala celo noč. dali pa smo ji čokolino in podobne. lp

_____________________________

porednica

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprasanje?????
31.3.2009 19:33:57   
AnciM
Od 4m ima za zvečer rižolino. Popije flaško z njim in lepo prespi noč. Zadnji mesec ima namesto rižolinota že keksolino.


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu porednica22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprasanje?????
31.3.2009 19:37:56   
hijenca
Mi jemo približno ob 18 uri večerjo, kakšno mlečno kašico, kot so keksolino, medolino,.... potem okrog 20 ure pa flaško AM. Naslednji obrok je pa zjutraj.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprasanje?????
31.3.2009 19:41:54   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: adelak

punce pozdravljene mene zanima naslednje,
a ste dajale svojim malckom hippove mlecne kasice za lahko noc?a ste jim dale se flasko al kako?kaj pa rizevi kosmici za zvecer pa se flaska?res sm zmedena in ne vem kako naj hranim svojo puncko.lp



sem dajala, ampak vedno z žlico.

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vprasanje?????
31.3.2009 20:14:05   
adelak
hvala vam za vse odgovore.moja puncka je stara 6 in 2 tedna.seveda sm ji ze dala sadne kasice pa zelenjavne ze.ampak sm kupila mlecno kasico od hipp in pise da je za lahko noc vendar ne vem kako jo dat.samo njo al tudi flasko pred spanjem?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vprasanje?????
31.3.2009 21:16:51   
Veselka21
Jaz sem začela pri 4,5 z riževo kašico od Milupe, ki se meša z vodo. Dajala sem ji na žličko. To ji dam ob ca 19.30, ob 21h pa jo še podojim. Večinoma se zbudi še enkrat ponoči, včasih se pa "zmoti" in prespi celo noč.

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vprasanje?????
31.3.2009 21:50:23   
sanelaa
Tudi mi damo riževo od Milupe po žlički, okoli pol osmih, poje jo nekje slab deci, potem pa okoli pol devetih še dojenje. Zaspi ob devetih, zbudi se potem okoli treh in potem okoli pol sedmih zjutraj. 

(odgovor članu Veselka21)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vprasanje?????
31.3.2009 21:52:28   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Od 4m ima za zvečer rižolino. Popije flaško z njim in lepo prespi noč. Zadnji mesec ima namesto rižolinota že keksolino.



A to ta rižolino od milupe al prav tisti rižolino od podravke?
Kako pa ga pripravite, a z aptamilom?
A to ste dali kar po flaški, prav za zadnji obrok?

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vprasanje?????
1.4.2009 21:08:16   
AnciM
Ja, prav od Linota. user posted image Vsebuje riževe kosmiče in vitamine. Pripravljala sem ga pa z AM in to je bil njegov zadnji obrok. Nisem ga nasula v mleko toliko kot piše na navdilih, ampak toliko da je še lepo teklo po cuclu. Tako, da mi mali ni zaspal pri napol polni steklenički. Pri najini Nuby flaški je to pol manj meric za AM, kot daš AM v flaško. Torej na 180ml vode, 6 meric AM in 3 merice rižolinota


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vprasanje?????
1.4.2009 22:02:33   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Ja, prav od Linota. user posted image Vsebuje riževe kosmiče in vitamine. Pripravljala sem ga pa z AM in to je bil njegov zadnji obrok. Nisem ga nasula v mleko toliko kot piše na navdilih, ampak toliko da je še lepo teklo po cuclu. Tako, da mi mali ni zaspal pri napol polni steklenički. Pri najini Nuby flaški je to pol manj meric za AM, kot daš AM v flaško. Torej na 180ml vode, 6 meric AM in 3 merice rižolinota



A tako, pa ste uporabljali navaden oz. cucelj 1 ali večjega oz. tistega za GH?

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vprasanje?????
2.4.2009 10:12:00   
AnciM
Nuby flaška ima prilagodljiv cucelj s številkami 1,2,3. Samo zavrtim. Mleko pije zadnje čase po 2 ali 3. Rižolino in keksolino pa po 3.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vprasanje?????
2.4.2009 15:44:59   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: adelak

hvala vam za vse odgovore.moja puncka je stara 6 in 2 tedna.seveda sm ji ze dala sadne kasice pa zelenjavne ze.ampak sm kupila mlecno kasico od hipp in pise da je za lahko noc vendar ne vem kako jo dat.samo njo al tudi flasko pred spanjem?


Jaz bi dala tudi flaško. Našo zvezdico sem pred spanjem vedno podojila in še vedno jo. Tiste kašice ji niso dovolj. Je pa odvisno tui od otroka. Naša bi pojedla vola. user posted image

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vprasanje?????
2.4.2009 15:59:32   
NatašaKr
Jaz sem Maiu (6m) začela (včeraj) dajati gres. Večerjo ima ob cca 19:30, okrog 20:30 gre pa spat. ZA popotnico za nočno spanje mu pa še tik pred spanjem ponudim stekleničko mleka. JE zelo zadovoljen. Tista kaša (2) od Milupe je pa zelo zanič, če ne dodaš kakšnega sladkejšega sadja. Zato mu jo dam raje zjutraj. Ampak vedno mu poleg GH ponudim še stekleničko mleka. Vsaj po 120ml, če ne več. ŠE vseeno pa se zbudi okoli 1:30 ponoči. Takrat mu zopet dam 240ml mleka in potem spi do ene 8:00 zjutraj.
Njegov urnik hranjenja je:
8:00 zajtrk s sadno kašo in najmanj 120ml mleka,
12:00 kosilo GH + 120ml mleka,
16:00 malica s 240ml mleka,
19:30 večerja   (gres ali kaj podobnega) + 120ml mleka
in še en nočni obrok s 240ml mleka. Če ti to kaj pomaga user posted image

Lp,
Nataša

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?