|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   glavico daje nazaj
22.11.2007 15:24:07   
*tajda*
moj skoraj dvomesečni dojenček,zelo rad ko leži na hrbtu daje glavico nazaj in gleda nazaj,na začetku sem ga obrnila drugam pa je zopet počel isto.ali ima katera enake težave,ker sem nekje brala da imajo lahko težave pri hoji če pogosto dajejo glavico nazajuser posted image  Aja pa zadaj nikoli noben ne stoji oziroma ni ničesar kar bi mu vzbujalo pozornostuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: glavico daje nazaj
22.11.2007 15:29:46   
lemavrica
To Jaka počne poleg tega da jo obrne na desno. Nama je pediatrinja naročila da moramo več ga dajat spat na levi bok- Mislim da je nekaj v zvezi z mišičnim tonusom. Predlagam da vprašaš pediatrinjo.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: glavico daje nazaj
22.11.2007 15:50:12   
blue sky
Moj je delal enako tam nekje pri 2 mesecih, zato sem ga vedno zamotila s kakšno igračko. Čez kakšen mesec je sam od sebe nehal glavico sukati nazaj.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: glavico daje nazaj
22.11.2007 15:59:07   
BaByGiRl
Če je to samo občasno, ga zamoti s čim drugim, da glavico obrne nazaj. Če pa mislilš, da ga mao zateguje v hrbtnem delu, je pa druga. Midve sva morali hoditi na FTH samo zato, ker je bila raje obrnjena na desno, kot na levo. Imam pa poznanko tukaj na RR, ki ji fantek dela podobno, ...tako, da če želiš, ti javim katera je( na privat). Ona je bila že pri Dr zaradi tega in ti verjetno zna povedati več.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: glavico daje nazaj
22.11.2007 16:08:49   
*tajda*
hvala za odgovore,sem omenila pediatru pa je rekel da če do 3 meseca ne bo nehal dajati glavice nazaj,moram povedat,drugače je pa še prekmalu in je lahko prehodno.

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: glavico daje nazaj
22.11.2007 18:32:01   
jinksy
Naša je držala glavico skoz v levo stran in so potem ugotovili, da so ji pri porodu mišico obračalko natrgali in zato ni v drugo stran nič obračala. Smo dobili potem eno kremico, da smo mazali pa rekli so da moramo kr sami vztrajat in ji obračat glavico v drugo stran. Vztrajnost se je obrestovala in zdaj že obračamo glavico v obe smeriuser posted image .

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: glavico daje nazaj
22.11.2007 18:41:17   
erna14
nas je tud tko glavco nazaj stegval,pa je minil samo od sebe.probaj mu cim vec igrac dat naprej da jih bo opazoval

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu jinksy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: glavico daje nazaj
29.11.2007 15:51:37   
1A
NAŠA PUPIKA SE JE CELA ZVIJALA NAZAJ,PA MI JE PEDIATRINJA REKLA DA JO NAJ ČIM VEČ NOSIM TKO SKUPAJ KOT V LUPINCI PA ŽE ZMAGUJEMO JE VELIKO BOLJEA1user posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: glavico daje nazaj
29.11.2007 17:11:27   
kmarija
1a - reci pediatrinji naj ti da napotnico za fizioterapijo. Ti bo ft pokazala handling. Pediatri ponavad nimajo pojma od handlinga user posted image

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: glavico daje nazaj
30.11.2007 18:47:38   
*tajda*
Jst sem opazila da odkar delam po handlingu je ful napredekuser posted image

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: glavico daje nazaj
2.12.2007 18:14:58   
kmarija
Pri nas se je odkar delamo handling tudi zelo popravl user posted image  user posted image
Res ogromna razlika.... se splača mal pomatrat pa prov narest user posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: glavico daje nazaj
4.12.2007 10:40:56   
mišk
Tudi jst se držim pravil handlinga, le pri dvigovanju nisem dosledna. Nikakor mi ni na roko tisto dvigovanje z boka. Sploh če jo dvigujem iz nizke podlage! Vse ostalo mi je pa čisto v kri prišlo, in ko jo kateri od obiskov pestva po svoje to tako težko gledam. Smotan pa mi je vsakem neki težit, kak jo mora prijet. Sej veste da marsikdo hitro kej narobe razume.user posted image

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: glavico daje nazaj
4.12.2007 12:07:58   
kmarija
Mišk - jst raje sploh ne gledam kako jo drugi držijo, k sem take narave da hitro kej preveč grdo rečemuser posted image
Je pa moj user posted image  k me pozna, pa on kej reče, pol pa sliš komentarje - sej sem tri gor spravla, pa mende znam otroka prjet user posted image  
Jst grem kr stran, mi vse živce brezveze pojejo user posted image . Je  ma moj sploh nobenmu neče dat pestvat - pa so mislil, da bom jst full zaščitniška........user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?