|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   glivice
3.11.2005 13:02:19   
maja24-2
Mi smo fasali glivipe po luliki in sedaj tudi po ritkiuser posted image .Sedaj vso stvar mažemo z Nistatin mazilom, ali mogoče katera ve koliko časa naj bi vse skupaj trajalo. Sploh pa mi ni jasno kje je to staknilauser posted image .Ali imate stem kake izkušnje.
Lp Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: glivice
3.11.2005 13:07:59   
vesna.com
Tudi me smo imele isto težavo.Je zelo nadležna in je treba biti natančen.Če se držiš hitro mine.Jaz sem jih sicer prenesla sama ker jih imam na roki in se jih nikakor ne morem znebiti.Sicer ne hudo , a ravno toliko da jih je dobila.Najpomembnejše je da vržeš stran vse odprte kreme za ritko in kupiš novo, po možnosti takšno da se stiska,da ne raznašaš s kremo.To bi moralo pomagati in hitro odpraviti težave.Nistatin je bil pri meni ok.

(odgovor članu maja24-2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: glivice
3.11.2005 15:07:53   
janjja
Pri nas je zelo pomagala prašna pasta. nič kaj prijetno dišeča rjava krema, ki se kupi v lekarnah ampak pri vseh stvareh ki se dogajajo z ritko zelo pomaga.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: glivice
3.11.2005 17:53:54   
vesna.com
Praška pasta se strinjam res pomaga pri vseh sortah,ampak pri gljivicah na žalost ne, saj nima v sebi nič fungicidov,ki so glavni zaviralci gljivic.Kar pa se tiče ostalega pa se strinjam da pomaga.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: glivice
3.11.2005 22:38:11   
KODA
Naš je imel glivice v pregibih.Mazali smo ga s Canestenom.Pa tudi z Daktrinom si lahko pomagaš proti glivicam.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: glivice
4.11.2005 11:45:34   
vesna.com
Ja to oboje poznam in uporabljam zase, ne vem pa ali je primerno za dojenčka. Naša je bila namreč še mala,ko jih je imela in mislim da je pri deklicah še malo bolj občutljiva vsa zadeva, ker ne vem koliko oz. ali lahko pridejo te zadeve v stik s sluznico. LP

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: glivice
4.11.2005 17:49:27   
KODA
Našega smo s Canestenom prvič mazali pri 9 mesecih.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: glivice
4.11.2005 18:12:41   
Tia27



Canasten krema  je najboljša zadeva, kar se pa tiče sluznice, pa itak ne sme nobena krema, ki je za zunanjo uporabo prit v stik z sluznico.



(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: glivice
5.11.2005 8:47:17   
vesna.com
To naj bi najbrž potem pomenilo, da vsaj punčk ni pametno mazati?

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: glivice
5.11.2005 18:22:43   
doroteja23
Kak pa ta potem namažeš punčke, da ne pride v stik z sluznico. Če pa se krema razmaže. Tudi mi imamo probleme z ritko in luliko, ampak ne vem, če so to glivice. kak sploh to zgleda?user posted image

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: glivice
6.11.2005 16:43:16   
vesna.com
Rdeče in zraven najprej bolj pikice, pol pa mali mehurčki.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?