|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gospodinjski aparati
6.5.2015 19:49:17   
kaboname
Pozdravljeni

Ker naju kmalu čaka malo večji nakup aparatov(pečica, indukcijska ter pomivalni stroje) si malo ogledujem ponudbo na trgu.In ja od tega se mi že počasi meša saj je polno enih različnih firm.Ker pa denarja ni neskončno na razpolago iščeva neko srednjo varianto( malo sva gledala firme beko, korting, gorenje, elektroluks). Torej zanima me katere firme imate aparate in s čim ste zadovoljni oz. niste zadovoljni.
Hvala za vaša mnenja??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gospodinjski aparati
6.5.2015 23:17:42   
RIJA*
pečico in ploščo mam gorenje, po desetih letih dela ok, tudi zgleda še super, ker sem takrat vzela malo boljšo....pomivalni stroj imam bosch in zaenkrat tudi dela ok

v sanjah pa sanjam gaggenau user posted image

(odgovor članu kaboname)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gospodinjski aparati
6.5.2015 23:26:57   
enea
hladilnik s skrinjo, skrinjo- omaro, pečica, steklokeramika in pralni stroj - gorenje, pomivalni - bosch sušilni - brandt,... vse dela bp.
Sem imela pralni - bosch, smo ga mogli po 6 letih zamenjat, ker mu je šel ležaj, pa me je nov cenovno prišel manj kot starega popravit, pa še skozi je bil serviser pri meni, ker je skozi nekaj ropotalo noter okoli bobna, pa niso mogli ugotovit kaj,.. zvok je bil kot bi udarjal kovino ob kovino, a boben je bil plastičen, oz. bazen kjer boben leži

< Sporočilo je popravil enea -- 6.5.2015 23:28:47 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?