|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gostilna ribič-soline
1.6.2011 21:10:04   
sabri
Midva sva se na hitro odločila, da greva na našo obalo se poročit s pričama in starši, pa nama je svetovala na UE to gostilno, sva se zapeljala do tja mimo solin, malo ven iz Lucije, plac super, ob morju za parkirat dosti, samo zanima me, če kaj poznate, ali je ok, ali je ful draga? Ker morava gledat mal tud na ceno, na žalost, ker se zida istočasno, pol pa veste, kam gre denar. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gostilna ribič-soline
1.6.2011 21:40:14   
Sibil_
Ribič je zelo dobra gostilna, ampak kr draga, tako da se kr pripravi na zasoljeno ceno. Je pa finooo, zdej se mi sline cedijo...aja pa čestitke za poroko user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gostilna ribič-soline
2.6.2011 6:01:59   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: sabri

Midva sva se na hitro odločila, da greva na našo obalo se poročit s pričama in starši, pa nama je svetovala na UE to gostilno, sva se zapeljala do tja mimo solin, malo ven iz Lucije, plac super, ob morju za parkirat dosti, samo zanima me, če kaj poznate, ali je ok, ali je ful draga?


Odlična in zelo draga.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gostilna ribič-soline
2.6.2011 8:10:51   
blaža
Kot so ti že napisale je pri Ribiču.

Sicer pa, ni gostilne , ki bi bila zeloo dobra in poceni. Nek nivo morajo met. Če ne je pa hrana kot v menzi,..

Midva sva se poročila in mela fešto v Strunjanu v Primorki. Je pa tam tudi drago.

Če si se že odločla, da nardiš v ožjem krogu, reskiraj ta dnar, pa pojdi na fajn večerjo al kosilo. Ne šparaj, pa da boš jedla pomfri in pohane zrezke. Kak cegu bo že še počakal.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gostilna ribič-soline
2.6.2011 8:54:16   
sabri
Ej hvala, ma saj je res, ker je ful dobr videt od zunaj, samo okvirno je fajn, da se pripraviš, kolk lahk pride račun, da te pol na rit ne vržeuser posted image . Hvala vsem. LP

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gostilna ribič-soline
19.6.2011 0:07:04   
Roberta69
Včasih je bila gostila zelo na nivoju, potem so šli malce navzdol, zdaj je nekje vmes. Ima pač neko tradicijo (čeprav to še zdaleč ni tako, kot je bilo 15 let nazaj) in krasno lokacijo. Na zadnje, ko smo jedli tam, je bilo zelo okusno in za pohvalit nek kao žlikrof (predjed), ta je res za prste obliznit (se splača samo to jest), kovač s krompirjem sploh ni bil tak kot bi moral biti, narezki nič posebnega, sladice ok. Gostilna je pa zelo draga. Če niste ne vem kako izbirčni in ne hodite dosti naokoli, boste pa najbrž več kot zadovoljni. 

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?