|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   goveja juhica
20.1.2006 17:56:20   
natalina
kdaj ste dale vašim malčkom prvič  posneto govejo juhico, tako kot za nas tavelike?
pa kaj ste dale kaj notri??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: goveja juhica
20.1.2006 18:38:31   
mala



Jest sem dala obemauser posted image  pri 7 mesecih mislim da taprvemu še malo prej-notri dam pa rezance-nudnleuser posted image tamala jih prav obožuje-nobenemu ni nič škodilo, jih kaj zvijalo tko, da ni problemauser posted image



(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: goveja juhica
20.1.2006 18:47:11   
ona
Jaz sem tudi začela z juho okrog 7 meseca in ni bilo problema!Tamala jo obožuje,noter pa sam jušne rezance,jih bolj zmečkam,da niso dolge špage,pa tudi gres na juhi ima rada.

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: goveja juhica
20.1.2006 19:25:00   
bombonček
Pri sedmih mesecih notri pa ji damo korenje in malo ribane kaše jo obožuje.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: goveja juhica
20.1.2006 19:27:01   
rikica
Jaz nekje pri 8 mesecu.Zraven še dam korenček,zvezdice ki so za v juho in malo govedine narežem na koščke in je kosilo pripravljeno.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: goveja juhica
20.1.2006 19:52:02   
sezam
Prvič pri 7,5 M. Od začetka sem ji not dajala zelenjavo (cvetača in/ali brokoli in/ali korenček) in mleto posušeno žemljo ali rezance ali krompir, včasih še rumenjak ali govedino. In to ji je bilo celo kosilo. Sedaj pa ji kak mesec dajem juho kot za nas (samo rezance ali žemlje) ali pa še govedino in nato zraven kak pirejček.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: goveja juhica
20.1.2006 20:15:10   
KODA
Tastarejšemu okoli 8 meseca.Še danes ima rad,če je veliko korenja in ribane kaše.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: goveja juhica
21.1.2006 7:18:13   
lelaval
Teden dni preden je bila stara  7 mesecev. Z vilico sem zmečkala krompirček in ribano kašo. Od kurje juhice pa sem ji prejšnji teden dala že meseka. Ful rada je.

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?