|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   grizenje
9.10.2011 13:31:21   
nanny.girll
naša situacija:
-star je 16 mesecev, dojiva se še kar veliko, ampak mulc me je začel nenormalno grizt. ponavadi zaspi med dojenjem in potem me ugrizne, joško vzamem on pa se zbudi user posted image user posted image sem mislila, da je samo faza ampak zdaj pa že traja več kot en teden
če mu joške ne dam noče nič drugega jest user posted image user posted image je raje lačen user posted image

sem zelo žalostna, da sva do tega prišla user posted image user posted image

menite, da ga bo minilo? so samo zobki mogoče?

kako ste se kaj ve spopadle z grizenjem?

hvala za vse odgovore
lp

_____________________________

Najlepše je biti mama :D
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: grizenje
9.10.2011 17:26:42   
natasarobi
Moj je star 14m in pol in sva sedaj upam, da že hujše preprodila - včasih sem mislila, da mi je bradavico utrgal. Isto se še doji, ogormno in zadnje nekaj dni bi se non stop, čeprav kosila in ostalo je normalno. Se je že zgodilo, da je hotel joško, sem mu jo dala potem me je pa samo ugriznil in šel napreuser posted image

Mene je začel grist okoli 12m, ne samo med dojenjem, ampak tako mimogrede, ko je bil pri meni me je v ramo, roko, nogo - kar je bilo na dosegu. Za joško me je tudi med dojenjem, ampak potem sem mu vzela, bil je jok, pa sva šla jovo na novo. Je pa ugriz po moje čist slučajno ker zaspi in zapre usta. Sem malo spraševala patronažno in je rekla, da jih mine, ampak vprašanje kdaj.

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: grizenje
10.10.2011 10:21:43   
josephine27
meni se je to da me je griznil pri dojenju zgodilo le 2 krat. imel je le malo čez eno leto pa sem ga takoj odstavila in rekla, da čebo grizel se bova nehala dojit. otroci pri teh mesecih razumejo zelo veliko tako da jaz se jim grist sigurno ne bi pustila.

_____________________________



(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: grizenje
22.10.2011 22:07:06   
mariy
Prvega sina sem dojila do njegovega prvega leta, nato pa je počasi čisto sam odnehal z dojenjem.

Ugriznil me je samo enkrat in še to takoj, ko je zobek dobil, sem se samo zadrla AUUU, saj nisem niti pričakovala, da se lahko kaj takega zgodi, čeprav v njegovih ustih rastejo zobki. Tako pač je, ko imaš prvega otroka. Me je spustil, pogledal in sva se naprej dojila. Od takrat naprej me ni niti enkrat več ugriznil.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: grizenje
23.10.2011 12:46:50   
majčica1508
Mala je dobila prva 2 zobeka pri 4 mesecih in ja me je tudi grizla...potem je prenehala
zdaj imamo še 2 zobeka zgoraj pri 7 mesecih in nočem vedet kako to zgleda,ko te zagrabijo
zgornje in spodnje enkice....aučččč

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: grizenje
3.11.2011 15:41:02   
phelps
Moja pupa je stara 12 mesecev in je tudi začela grizti - vsepovprek. V noge, v obraz... Samo mene. Parkrat je ugriznila med dojenjem, ampak sem ji jasno in glasno povedala, da tako ne gre. Malo je čudno pogledala in se dojila naprej brez problemov. Otrokom je treba dat vedet, da nekaj boli, ker nas sedaj že razumejo.




_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?