|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gsm in dlančnik
12.2.2008 7:27:20   
ana b
Dan!
Nujno bom potrebovala nov dlančnik, ker je na mojem starem baterija že popolnoma zanič in se mi je že 2x popolnoma izpraznil, z izgubo vseh podatkov user posted image , tako da mu ne zaupam več. Sedaj pa se poigravam z idejo telefona (GSM) in dlančnika v enem.

Imate kakšne izkušnje?
Ali se izplača?
Dejanska uporabnost?


Hvala 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gsm in dlančnik
12.2.2008 15:43:42   
ales*
Živjo.

Sam uporabljam tega. Glede na naravo dela, ki ga opravljam, si druge naprave niti ne predstavljam. Predvsem je odvisno od tega, za kakšne stvari ga boš rabila, saj je paleta teh naprav že precej velika. Če boš veliko zapisovala, potem je vsekakor dobro, da imaš takega, ki ima vgrajeno querty tipkovnico.
Ne pozabi pa, da imajo te naprave primarno funkcijo žepnega računalnika, ne pa samega telefona, zato so funkcije telefona nekoliko okrnjene, glede na moderne mobilnike. Vsekakor ima telefon tiste funkcije, ki jih najpogosteje potrebuješ (pogovor, sms, mms,...).

Še nekaj povezav:

klik
klik
klik


lp

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gsm in dlančnik
12.2.2008 20:02:21   
ana b
Hvala

(odgovor članu ales*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gsm in dlančnik
13.2.2008 0:09:56   
Anonimen
Jaz imam Alesevega prejsnjega Qteqa, pa mi kot telefon ni vsec. Tako da ga uporabljam le za igranje pasijanse pred spanjem user posted image

Ce pa primerjam tega, ki ga ima Ales25 zdej in tega prejsnjega, mi ima pa prejsnji boljso tipkovnico, je sicer vecji in tezji, ampak je manj plasticen. Pa palcka je pri zdajsnjem zoprna - je majhna, zlozljiva. Ne vem, meni je prejsnji Qteq bolj vsec.

LP

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gsm in dlančnik
14.2.2008 8:16:35   
freestyler
Tukaj imas na izbiro kar precej modelov, saj je v zadnjem casu trend narascanja ravno v tem segmentu telefonov.

Jaz bi vsekakor izpostavil nekaj boljsih primerkov:

Sony Ericsson P1 - odličen hibrid med dlančnikom in telefonom, nadgradljiv in ima zaslon na dotik

Nokia E61 - sicer malce okoren telefon, vendar zelo prilagodljiv, s qwerty tipkovnico

Blackberry 8100 ali pa 8800 - sicer e-poštno naravnana modela, vendar z zelo dobrimi poslovnimi funkcijami, zelo lep design. 8100 uporabljam jaz.

Samsung BlackJack - precej drag sicer, vendar dober Windows mobile dlančnik-telefon

in potem so tu še Qteki, HPji, Asusi, ki pa so veliko bolj dlančniško naravnani.

Lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gsm in dlančnik
14.2.2008 10:23:09   
iva01
Kulk pa je kaj cena tega, predvsem za Blackberrija me zanima

LP

(odgovor članu freestyler)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gsm in dlančnik
14.2.2008 20:37:01   
blustar
Pri Mobitelu v akciji 300 oz. 350 eur.

link


(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gsm in dlančnik
21.2.2008 19:09:13   
freestyler
IZVIRNO SPOROČILO: iva01

Kulk pa je kaj cena tega, predvsem za Blackberrija me zanima

LP



170 Eur pri Simobilu. Fajn stvarca, moram ga res pohvalit.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Klasična glasba
klitia

Ali klasočna glasba uspava vašega dojenčka?

Da (36%)

Ne (21%)

Ne vem (43%)


Število vseh glasov: 42

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!