|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gubice okoli oči
10.6.2013 12:24:04   
Katy78
Do zdaj sem očitno kljubovala času user posted image , zdaj so pa postale smejalne gubice okoli oči bolj izrazite. Zanima me, kakšno kremo za obraz uporabljate pri 30+? Imate za predel okoli oči kakšno posebno kremico? Jaz sem do zdaj uporabljala kar od Afrodite Mandljevo vlažilno kremo (razne Nivejine kreme in od Vichija nisem prenašala) in mi je bila do zdaj ok, zdaj pa se mi zdi, da bi bilo dobro kaj bolj vlažilnega... Predlogi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gubice okoli oči
10.6.2013 13:21:32   
Luni
Poskusi Hoferjevo (z zelo dobro oceno), sicer meni samo nočna odgovarja, po dnevni me oči pečejo. Ampak deluje pa takoj ;) glede na to, da imam izsušeno kožo, je verjetno učinek še toliko večji....pa dolgo deluje, še zdaj imam dober filing, pa sem se ob polsedmih namazala ;)


(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gubice okoli oči
10.6.2013 13:29:03   
nyna84
Kaj pa sicer še pomaga proti gubicam? Jaz reklamam bolj malo verjamem .. Kakšen preverjen recept ali krema?

Pri meni so vedno bolj opazne gubice na čelu (med obrvmi). Očitno večino dneva grdo gledam user posted image user posted image user posted image
In če si nanesem puder, je še bolj opazno. user posted image user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gubice okoli oči
10.6.2013 13:33:50   
DeVilla
Jaz že od leta 2005 uporabljam kremo "Optimals Seeing is Believing krema za predel okoli oči" od Oriflama. Zjutraj si najprej umijem obraz,potem pa tanko plast kreme s tapkanjem vtrem pod oči, na zunanje kotičke in nad nosni koren (tam se delajo gubice, ko smo pod stresom). user posted image In rezultat? Do sedaj so mi še vedno pripisali vsaj 5 let manj...
BTW: če boš potrebovala še več informacij o tem, me pa še kej poklikej... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gubice okoli oči
10.6.2013 13:36:33   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: DeVilla
"Optimals Seeing is Believing"


omg, ne morem verjet kako ime za kremo za gube - ironija usode! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gubice okoli oči
10.6.2013 13:37:25   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Luni

Poskusi Hoferjevo (z zelo dobro oceno), sicer meni samo nočna odgovarja, po dnevni me oči pečejo. Ampak deluje pa takoj ;) glede na to, da imam izsušeno kožo, je verjetno učinek še toliko večji....pa dolgo deluje, še zdaj imam dober filing, pa sem se ob polsedmih namazala ;)




Kako se pa imenuje?

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gubice okoli oči
10.6.2013 13:39:58   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: DeVilla

Jaz že od leta 2005 uporabljam kremo "Optimals Seeing is Believing krema za predel okoli oči" od Oriflama. Zjutraj si najprej umijem obraz,potem pa tanko plast kreme s tapkanjem vtrem pod oči, na zunanje kotičke in nad nosni koren (tam se delajo gubice, ko smo pod stresom). user posted image In rezultat? Do sedaj so mi še vedno pripisali vsaj 5 let manj...
BTW: če boš potrebovala še več informacij o tem, me pa še kej poklikej... user posted image

Torej bo treba eliminirati stres. A dam odpoved v službi? user posted image Odkar delam na trenutnem delovnem mestu sem dobila gube, povišan pritisk in holesterol. user posted image

Koliko pa stane ta hec? Moja koža niti ne prebavlja vsake kreme. Sem imela vlažilno od Nivee, me je vse peklo, ko sem se namazala. Garnier hranilna ali vlažilna krema sta pa zakon. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gubice okoli oči
10.6.2013 14:08:40   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


IZVIRNO SPOROČILO: Luni

Poskusi Hoferjevo (z zelo dobro oceno), sicer meni samo nočna odgovarja, po dnevni me oči pečejo. Ampak deluje pa takoj ;) glede na to, da imam izsušeno kožo, je verjetno učinek še toliko večji....pa dolgo deluje, še zdaj imam dober filing, pa sem se ob polsedmih namazala ;)




Kako se pa imenuje?


Ombia. sklepam, ker se tako imenujejo vse njihove kreme za obraz user posted image

jest še nimam vidnih gubic (trkam!), razen, kadar sem res utrujena - takrat se potem tudi spomnim in se namažem s tisto kremico user posted image . Uporabljam pa tudi neko oriflame kolekcijo (neko multivitaminsko vlažilno - mi je super, ker se hitro vpija, ima faktor in ne masti kože), ki so jo seveda ukinli takoj, ko sem si jest vse nabrala (dnevno in nočno kremo in kremo za okrog oči).
kakorkoli, verjetno pomaga podobno kot za podočnjake... masaža, mrzla voda, pospeševanje prekrvavitve (oz. - ne vem če deluje, škoduje pa težko user posted image )

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gubice okoli oči
10.6.2013 14:24:12   
mateyka
meni so pa Afroditine kreme zakon. pa slovenske so. sem mela afroditin serum za oči in je bil zakon.
natural lift in hydra thermal - obe sem mela, zelo zadovoljna. pa kamilična&zeleni čaj od njih je bila tud ful fajn očesna krema.
me je pa pekel garnier..

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: gubice okoli oči
10.6.2013 18:40:14   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

meni so pa Afroditine kreme zakon. pa slovenske so. sem mela afroditin serum za oči in je bil zakon.
natural lift in hydra thermal - obe sem mela, zelo zadovoljna. pa kamilična&zeleni čaj od njih je bila tud ful fajn očesna krema.
me je pa pekel garnier..


Ja, meni poleg Nivee (pa sem jih kar nekaj preizkusila) in Vichyja tudi Garnier ni ustrezal (ali me je ksiht pekel, ali sem postala pikasta ali pa mi ni bila dovolj vlažilna in mi je kožo skupaj vleklo) tako da sem enkrat slučajno dobila tester od Afrodite in je koža dobro prenesla tole Mandljevo kremo. Glede na to, da mi je ustrezala, bi bilo mogoče dobro, da pogledam še druge njihove izdelke, mogoče najdem kaj, kar bi mi ustrezalo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: gubice okoli oči
10.6.2013 21:18:57   
aprilčica07
Nočno kremo imam znamke BALEA (se mi vsaj zdi), kupljena v DM-u, precej vlažilna. Mi res ustreza, sem jih kar nekaj provala, pa je vsaki nekaj "manjkalo" user posted image ... Sem pred leti fasala en hud dermatitis po obrazu in do takrat dalje zelo težko dobim kremo, ki mi vsaj za silo odgovarja.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: gubice okoli oči
10.6.2013 23:24:26   
DeVilla

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Torej bo treba eliminirati stres. A dam odpoved v službi? user posted image Odkar delam na trenutnem delovnem mestu sem dobila gube, povišan pritisk in holesterol. user posted image

Koliko pa stane ta hec? Moja koža niti ne prebavlja vsake kreme. Sem imela vlažilno od Nivee, me je vse peklo, ko sem se namazala. Garnier hranilna ali vlažilna krema sta pa zakon. user posted image


Če daš odpoved v službi, boš samo povečala stres! user posted image Tale kremca je trenutno v akciji 6,99 eur, v redni prodaji pa je 11,99 eur, Ni glih kakšna cena, da te na rit vrže. Ker jo uporabiš res malo, namažeš na tanko, zdrži kar dolgo časa.

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: gubice okoli oči
10.6.2013 23:28:32   
DeVilla

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita


Uporabljam pa tudi neko oriflame kolekcijo (neko multivitaminsko vlažilno - mi je super, ker se hitro vpija, ima faktor in ne masti kože), ki so jo seveda ukinli takoj, ko sem si jest vse nabrala (dnevno in nočno kremo in kremo za okrog oči).



Felicita, katero kolekcijo pa imaš? Se dele ne spomnim, da bi kakšno pred kratkim ven dal.

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: gubice okoli oči
11.6.2013 8:42:18   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: DeVilla


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita


Uporabljam pa tudi neko oriflame kolekcijo (neko multivitaminsko vlažilno - mi je super, ker se hitro vpija, ima faktor in ne masti kože), ki so jo seveda ukinli takoj, ko sem si jest vse nabrala (dnevno in nočno kremo in kremo za okrog oči).



Felicita, katero kolekcijo pa imaš? Se dele ne spomnim, da bi kakšno pred kratkim ven dal.


ni bilo pred kratkim, je bilo kar kakšno leto nazaj - mislim, da ravno lani poleti... in ja, porabim manj kot 3 lončke kreme v letu user posted image ker me je že izučilo in si jih vzamem na zalogo user posted image sicer je pa kolekcija optimals - skin energy (dnevna je v rumenem lončku, nočna v oranžnem, za okrog oči pa v rumeni tubici)


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: gubice okoli oči
12.6.2013 18:38:01   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

meni so pa Afroditine kreme zakon. pa slovenske so. sem mela afroditin serum za oči in je bil zakon.
natural lift in hydra thermal - obe sem mela, zelo zadovoljna. pa kamilična&zeleni čaj od njih je bila tud ful fajn očesna krema.
me je pa pekel garnier..


Nekaj me zanima glede teh Afroditinih kremic. Jih ti kupis tam gor pri vas ali jih mores "uvazat" iz Slovenije? Jaz jih morem vedno tok sparat, sploh tisto za oci, ker se tok bojim, da mi zmanjka.

Imam pa jaz tiste od kamilice se mi zdi, za zelo suho kozo in je super. Pa ista linija je tudi za oci.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?