|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   honorarno delo
10.9.2005 12:44:26   
mehurčica
Torej. Včeraj sem podpisala pogodbo za honorarno delo(pomožni zavarovalni zastopnik-potrebuje katera kakšne informacije???). In sedaj je tako, da na začetku še ne bom zaslužila nič-ene 3 mesece ziher ne, če ne še več, do kakšnih 6 mesecev(upam, da ne bo tako dolgo). Na borzi in socialni morem to javit, torej bom dobivala manj denarne pomoči in ukinili mi bodo socialno pomoč. Verjetno bom tudi otroškega dodatka imela manj, ne? Seveda se vsemu temu priključijo še računi za jasli.

Zdaj me pa zanima, če katera ve, koliko vsega trgajo stran? Če recimo dobim ful manj otroškega? In dosti več vrtca?

Uh, morem še neko službo dobit. ...masiral se ne bi noben?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   honorarno delo
10.9.2005 14:04:09   
Anonimen
Kako pa je v pogodbi o zaposlitvi opredeljeno plačilo?
Po čem si plačana? Po učinku? Od prometa? Kako drugače? Kdaj je prvo izplačilo?
In glede na pogodbo potem uredi na CSD - ne morejo ti zmanjšati DSP in OD, dokler nečesa dejansko ne zaslužiš. Kar pa vidijo po pogodbi in po stanju na TRR, saj lahko zahtevajo tudi izpisek prometa.
Šele, ko boš nekaj dobila, ti lahko nekaj vzamejo.

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   honorarno delo
10.9.2005 14:48:10   
mehurčica
Za svoje delo sem upravičena do provizije, ki pokriva plačilo za opravljeno delo in vse druge morebitne stroške...
Kaj to pomeni?

Kerensa, hvala za odgovor/e!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   honorarno delo
10.9.2005 15:17:10   
Še ena T
Ko boš sklenila prvi posel, podpisala s stranko prvo pogodbo o zavarovanju, boš dobila plačano provizijo. Najbrž nisi podpisala pogodbe, da boš v prvem mesecu iskala stranke, jih informirala, pogodbe bo pa sklenil nekdo drug?
Tole mi je malo čudno...

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   honorarno delo
10.9.2005 17:16:38   
anajmad
To je nateg.Sama delam na zavarovalnici in one imajo takšen sistem.Plačana si od provizije,kar boš zaslužila bo bore malo.Tam enih 20 jurjev.Pogodbe bo sklepal tvoj vodja,ti mu boš pa vozila stranke.In sedaj,če mu boš všeč,ali pa če mu boš vozila dosti strank,ti bodo dali pogodbo za določen čas,ki ti jo bodo podaljševali v nedogled,vsakič za drugi obseg dela.Nočem te prestrašiti,ampak tako je.Tudi jst sem to skozi dala,sedaj bom že 8 leto zaposlena,toda v začetku
en lp D.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   honorarno delo
10.9.2005 21:14:21   
mehurčica
Še ena T, ni tako kot si napisala v prvem stavku. Prvič dobim plačano, ko dosežem določeno število točk. Torej morem malo več pogodb sklenit. Ja, sem podpisala pogodbo, da bom tako delala. Šifra na pogodbi bo moja, podpis pa od mojega mentorja. In tako, dokler ne pridem do določene stopnje.

Anajmad, ni tako kot si napisala. Pogodba je sklenjena za eno leto, razen če vmes ne bi naredila toliko, kolikor moram minimalno. Pa ti verjetno nisi delala honorarno, ampak redno.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   honorarno delo
11.9.2005 11:12:05   
Annny
ojej....
Mehurčica, nekaj resnega ti bom napisala.
Ne delaj tega- šlo bo veliko časa, denarja ne bo nič ali ravno toliko kot nič in na koncu boš razočarana odnehala.
Lahko ti priporočim mnogo bolje plačane možnosti dela- poznam jih vsaj pet.
lp

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   honorarno delo
11.9.2005 11:55:08   
mehurčica
Annny, mogoče bi se pa kdaj prej kaj oglasila, ko sem kaj jamrala da ne dobim službe. Hja, pol ko se za nekaj 100% odločim pa začnejo kar padat iz neba. Sicer pa če imaš kakšno kozmetiko v mislih, me lahko kar odpikaš-nisem za takšne stvari.

BTW-tvoja punčka je zavarovana? In vidva? No, midva sva takšna, da gledava na prihodnost. Seveda živima v sedanjosti, ampak vseeno si je treba priskrbet neko varnost-vsaj da bodo naši otroci imeli, če mi ne, ko nas več ne bo.

Aja, pa še to: šlo bo veliko časa in denarja ne bo...Če ne probam, ne bom vedela. Je tak?

Seveda pa mi lahko katerakoli iz foruma ponudi kakšno službo. Bom zelo vesela. Lahko pa se tudi naročite na masaži...pravzaprav hodim na dom.

Še kakšnega nasveta ali mnenja bom zelo vesela! Lp

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   honorarno delo
11.9.2005 13:24:14   
Anonimen
Mehurčica, ti nisi resna glede masaže. Jaz sem že 100x rekla, da potrebujem masažo, ker še vedno ne morem nič spati, zaradi križa. Pa nič od tebe

Mene pa zanima kar je Anny napisala. TI pišem privat!

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   honorarno delo
11.9.2005 15:22:35   
mehurčica
Gekko Junior je napisal/a:

Mehurčica, ti nisi resna glede masaže. Jaz sem že 100x rekla, da potrebujem masažo, ker še vedno ne morem nič spati, zaradi križa. Pa nič od tebe


Prosim?????? Nisem resna? Nič od mene? Hvala! Res hvala, da pišeš o meni, kot da se ljudje naročajo, jaz pa pol ne pridem. Vem, da te boli križ, vem, da si rekla, da potrebuješ masažo. Prav tako sem jaz tebi rekla, da ko boš hotela, me pokliči. Jaz uživam v svojem delu in ne vem, zakaj bi se mu potem izmikala!

Upam, da sedaj nisi kaj zamerila. Ampak to me je pa sedaj prizadelo.

Pa lep dan še naprej!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   honorarno delo
11.9.2005 20:13:10   
Annny
Mehurčica, veš kaj je tudi narobe s temi zavarovanji..to, da zavarovalnice nabirajo 'delovno silo', ki nima pojma o tem, kar trži. Samo ponavljajo kot papige tisto, kar jim nadrejeni povedo. Nihče ni strokovno usposobljen, da bi znal pravilno svetovati stranki.
Domala vsa zavarovanja, ki jih tržijo v SLO so ena 'nategancija', zakaj, ne bom tukaj razglabljala, ker bi bilo preveč na dolgo.
NI PRAV, da tako poslujejo.
Te bodo dali na kaka 'izobraževanja', seminarje?

Hvala za ponudbo, mi trije smo pa odlično zavarovani.
lp in brez zamere- ne poznam te, zato pišem samo dejstva, ki pa se verjetno kruto slišijo. Saj tako žal tudi je.



(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 11
   honorarno delo
11.9.2005 21:06:10   
mehurčica
Annny, ja, ves čas se hodi na seminarje-ne vem na koliko časa. V soboto grem prvič. Po enem letu bom delala tudi licenco.

"Domala vsa zavarovanja, ki jih tržijo v SLO so ena 'nategancija'"...Ok, kakor hočeš. Ti si verjetno zavarovana v Švici..Avstriji. Saj tudi ta agencija za katero delam, je pravzaprav Avstrijska in ima najdaljšo tradicijo od vseh ostalih, ki obstajajo v SLO. 200 let je velika razlika proti 30, 40 let.

"...zavarovalnice nabirajo 'delovno silo', ki nima pojma o tem, kar trži."
Zato se pa hodi na seminarje in se izobražuje! Ne vem koga imaš ti v mislih-res mi ni jasno. Če mene vprašaš, nebi nekomu ponujala nečesa, kar ne bi bilo res dobro za njih oz. kar resnično ne bi potrebovali. Tukaj ni nobene 'nategancije'. A ste vi trije tudi bili 'ogoljufani', ko vam je nekdo ponudil to možnost? Ti je kaj žal, da ste se zavarovali? Ker ne vem zakaj v enem odstavku obrekuješ zavarovanja, v drugem pa pišeš, da ste vsi trije zavarovani.

Tudi jaz pišem dejstva.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 12
   honorarno delo
11.9.2005 21:07:24   
Anonimen
Joj joj.Mehurčica...pa kako te je to lahko prizadelo. Sama veš, da bi te poklicala, če bi si te lahko privoščila.

Tega pa si ne smeš dovoliti, da te ena tako prizadene.

Oprosti, ni bilo namerno, če verjameš ali ne. Se mi ne ljubi kregati.

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   honorarno delo
11.9.2005 21:09:14   
Anonimen
Jaz pa bom sedaj zavarovala sebe in Nejca..tako da kar hitro pripravi papirje.

Če ne boš še vedno skregana z mano

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   honorarno delo
11.9.2005 21:17:05   
mehurčica
Gekko, ma ja. Ker masiram res rada in sem bila jezna, da si tako na forum to napisala.

...Hm, težko se je prav "skregat" z mano. Sej veš kaka dušica sem.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 15
   honorarno delo
11.9.2005 21:19:31   
Anonimen
Ne smeš dovoliti, da te ena baba, ki ima en zob in en ziz tak razjezi
Tolk me pa že poznaš, da bi si lahko mislila, da nisem nič slabega mislila.
Kolk že imaš na uro?

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   honorarno delo
11.9.2005 21:24:46   
Olgica
Kje pa masiraš?
Mislim od kod si doma?

Js bi se naročila na masažo...kolk pa stane?

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 17
   honorarno delo
11.9.2005 21:33:11   
india
Mehurčica, ne bi te rada strašila, atudi sama sem pred kratkim poskusila eno teh variant z zavarovalništvom...pa res na začetku delaš kot konj, ponavadi takrat zavaruješ vse prijatelje,žlahto,...izčrpaš svoj krog, zaslužiš pa nič.
Sama sem sedaj našla nekaj drugega, ti povem na privat,če te zanima,kjer je fiksen zaslužek, brez vlaganja in seminarjev,....delo pa je na začetku pogodbeno.

Kar se pa tiče socialnega, moraš javiti takoj, soc. pomoč dobivaš še prva tri mesece, sicer zmanjšano, kar se tiče otroških ne vem, za vrtec pa mislim,da počakajo do prvih tvojih fiksnih dohodkov.

Vseeno pa ti želim obilo uspehov pri tem poslu!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 18
   honorarno delo
11.9.2005 21:39:33   
Annny
Preveč vem, da bi me lahko lahko kdo okrog prinesel, verjemi.
Želim ti veliko sreče


(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 19
   honorarno delo
12.9.2005 21:19:20   
alfonzi
Annny je napisal/a:

ojej....
Mehurčica, nekaj resnega ti bom napisala.
Ne delaj tega- šlo bo veliko časa, denarja ne bo nič ali ravno toliko kot nič in na koncu boš razočarana odnehala.
Lahko ti priporočim mnogo bolje plačane možnosti dela- poznam jih vsaj pet.
lp


Bog, Mehurčica

Da še jest povem svoje; upam, da ni KAO, E&S premoženjsko svetovanje; ker ne more bit!!!

Ma še mal več vem...pa ne bi zdej!

edin še tole: http://www.zdu-giz.si/obvestila.html

LP Alfonzi




(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 20
   honorarno delo
13.9.2005 19:57:37   
mehurčica
Olgica, pisala sem ti privat že pred nekaj cajta.

Annny, mislim da je Alfonzi mislil na tebe s tem E&S.
Glede na to, da mi ne odgovoriš na privat, sklepam, da le ne veš toliko...Od tistih 5 možnostih očitno ni nič?

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 21
   honorarno delo
13.9.2005 21:53:47   
Annny
Kakorkoli že sklepaš pokukaj v nabiralnik.
lp

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 22
   honorarno delo
13.9.2005 22:23:48   
soncece24
Pa ne je zdaj prestrašit no, ko še sploh ni začela. Bubbles, jaz ti povem, da ni tak hudo, kot pravijo. Moj brat in njegov najboljši prijatelj oba delata to (predvidevam, da na isti zavarovalnici kot ti, ker je isti sistem). začetek je težak, ampak če si vstrajen gre. Ko prilezeš do določene stopnje pa res ni treba več dosti delat. Moj brat je sicer bolj lene sorte, tak da bolj malo zasluži, njegov prijatelj pa zasluži super. Če boš potrebovala kaj vzpodbude in več info se mi javi na privat.

Pa veliko veliko uspeha ti želim

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: honorarno delo
18.10.2005 13:07:54   
m@j@
Annny in miska01 ful bi bla vesela, če bi bili pripravljeni svoje ideje deliti z mano, namreč zelo bi nam prav prišel dodaten vir zaslužka.
Seveda lahko na privat!

Hvala in lep dan

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: honorarno delo
28.10.2008 8:42:10   
MLADAMAMICA
Annny in miska01
tudi sama nujno potrebujem dodatno delo. sem študentka in delam včasih tri dni na teden, drugič nič... kokr je. PROSIM ZA POMOČ user posted image

(odgovor članu m@j@)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Kdaj mlečni izdelki dojenčku
aleksandra silvija



Pred 6-im mesecem (27%)

Po 6-em mesecu (73%)


Število vseh glasov: 219

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!