|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hauck voziček
30.9.2005 16:13:30   
Naja31
A kdo ve kje v Lj prodajajo rezervne dele za hauck vozičke? A ima mogoce Baby center?
Ocitno smo na sprehodu preluknjali zracnico in potrebujemo novo.


Hvala.
Lp, Naja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hauck voziček
30.9.2005 16:33:42   
Grascakinja
Kolikor vem, je uvoznik za Hauck Ariel.Poskusi.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hauck voziček
30.9.2005 16:35:34   
Anonimen
Ariel je uvoznik za Hauck, baje drugje v Slo nimajo Hauckauser posted image

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hauck voziček
30.9.2005 19:17:50   
mala maja
Kontaktiraj ARIEL trgovino za tel. drugače je pa v BTC-ju servis. ČE je še po treh letih.
So pa full prijazni men se po letu in pol ko ni bil več v garanciji zaradi mraza zlomil ročaj tam k se ga nastavla po višini v pol ure je bil brezplačno zamenjan.user posted image user posted image user posted image  sicer niso imel prav takega modrega odtenka sam kaj pol imela sem voziček takoj popravljen.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hauck voziček
30.9.2005 19:28:56   
Naja31
Hvala.
Sem klicala v Ariel in so imeli se dve zračnici. Sem ju šla takoj kupiti. Zdaj mora pa moj zlati možek (ki ima dve levi roki) zračnico zamenjati user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hauck voziček
30.9.2005 20:02:08   
Marogica
Mi smo pri Hauckvem zračnico kar zalepli, tako kot se je včasih, pa njbrž še danes, pri kolesih delalo. 123 je bilo gotovo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?