|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hemoroidi
12.10.2009 14:12:25   
naomy
je katera imela te težave po porodu? jaz sem že 8 tednov po porodu pa imam še vedno grozne težave!! vsak obisk stranišča za veliko potrebo je nočna mora!!! bolečine so grozne, teče kri... user posted image  user posted image user posted image

že v porodnišnici sem dobila mazilo faktu, še vedno ga uporabljam, tudi tuširanje tega predela z mrzlo vodo, pa ne izginejo in ne izginejo. ima katera izkušnje, kaj še storiti??

sem že čisto obupana. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hemoroidi
12.10.2009 14:16:36   
ledenaa
http://www.ringaraja.net/forum/searchpro.asp?phrase=hemoroidi++&author=&forumid=ALL&topicreply=both&message=body&timeframe=%3E&timefilter=0&top=300&criteria=AND&sortMethod=r&submitbutton=Potrdi

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hemoroidi
12.10.2009 15:14:00   
Anonimen
Probaj še s svečkami,  hitreje učinkujejo.user posted image  

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hemoroidi
12.10.2009 15:33:56   
mama_milchy
naomy; hladen obhladek - najbolje, da eno malo brisačko daš za nekaj minutk v zamrzovalnik; svečke in mazilo modoleks, če ne pomaga nič pa je potrebna zdravniška pomoč, kjer ti jih odstranijo in sicer je v LJ ena klinika, ki se sam s tem ukvarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hemoroidi
12.10.2009 16:40:38   
naomy
hvala za vaše nasvete!

malo sem še brskala po internetu in mogoče vzrok mojih težav niso hemoroidi, ampak analna fisura (razpoka)... user posted image

po porodu sem definitivno imela zunanje hemoroide, v porodnišnici sem bila pregledana in kot rečeno dobila mazilo faktu. zunanjih ni več, zato sem predvidevala, da imam sedaj notranje. glede na to, da pri odvajanju blata močno krvavim in so bolečine res GROZNE user posted image user posted image user posted image pa gre morda za razpoko user posted image

ima katera od vas izkušnje s tem in kako to pozdraviti???

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hemoroidi
12.10.2009 17:10:43   
smej
Tudi jaz sem imela podobne težave. Če ne veš kaj je vzrok, hemeroidi ali razpoke pa poglej z ogledalom. Pomagajo mrzli obkladki, vlažen wc papir po odvajanju in potem dobro osušiti še s suhim papirjem, umivanje brez mila, redna prebava (še sedaj 5 mesecev po porodu vsak dan pojem jogurt s kosmiči zjutraj in zvečer,kar mi zelo pomaga pri prebavi in ko je blato lepo mehko, je veliko bolje). Sem pa imela tudi težave z epiziotomijsko rano, ki mi je po parih dneh počila in je res bolelo kotuser posted image . Je pa vse skupaj trajalo približno 3 mesece. Še zdaj pa imam občasno neprijeten občutek pri odvajanju.

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hemoroidi
14.10.2009 9:00:22   
Tanja_
V lekarnah v Avstriji se dobi mazilo Hadenssa.Meni je samo to pomagalo. Vse ostalo je blo brez učinka.

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hemoroidi
14.10.2009 10:53:32   
Mami26
Pozdravljene,

sama sem imela H že pred nosečnostjo-ne veliko. Po porodu pa groza. Faktu in ostale stvari niso pomagale, zato sem po priporočilu fermacevtke si v lekarni vzela Hemoclin gel, res je nekoliko dražji 17eur AMPAK RESSSS POMAGA, vsaj meni je.
Poskusi.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hemoroidi
23.10.2009 12:47:52   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: naomy

hvala za vaše nasvete!

malo sem še brskala po internetu in mogoče vzrok mojih težav niso hemoroidi, ampak analna fisura (razpoka)... user posted image

po porodu sem definitivno imela zunanje hemoroide, v porodnišnici sem bila pregledana in kot rečeno dobila mazilo faktu. zunanjih ni več, zato sem predvidevala, da imam sedaj notranje. glede na to, da pri odvajanju blata močno krvavim in so bolečine res GROZNE user posted image user posted image user posted image pa gre morda za razpoko user posted image

ima katera od vas izkušnje s tem in kako to pozdraviti???



Enake težave sem imela jaz, skoraj nisem upala jesti, ker sem vedela, da bo moralo iti na drugi strani ven user posted image . Sem tudi sumila na hemeroide, pa vendar niso bili, ampak je bila analna fisura, ki se mi še vsake toliko časa pojavlja. Jaz sem opravila rektoskopijo, ki sem se jo bala ko hudiča, ampak sploh ni bilo tako strašno. Najbolje je, da greš k zdravniku, da ti pove točno diagnozo, ker če imaš analno fisuro, ti vsa mazila proti hemeroidom ne bodo čisto nič pomagala.

Na recept dobiš ****locain gel, ki je proti bolečinam in res ublaži bolečine in ga uporabljaš dokler se ti fisura ne zaceli. Pa mislim, da sem dobila tudi Faktu mazilo. V glavnem predvsem moraš skrbeti za pitje velikih količin tekočin - jaz sem bila kregana, da pijem premalo, pa še vedno se moram stalno opominjati.
Pri meni je bilo sčasoma kar dobro, kri se mi ne pojavlja več, me pa občasno še boli. Upam, da sem ti kaj pomagala in poštimaj se čimprej, ker vem kako je zoprno in boli user posted image

< Sporočilo je popravil katarinas -- 23.10.2009 12:48:56 >

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hemoroidi
26.10.2009 11:47:48   
sunflower girl
Jaz sem imela po drugem porodu hude tezave s hemoroidi,predvsem notranjimi.Rabila sem dolgih sedem mesecev,da sem se jih resila.Jaz sem si pomagala s sveckami Modolex,treba je cimvec vode pit in se cimvec gibat,sedenje sam vse skupaj poslabsa.


_____________________________

Ne teci za sreco,ce je tik za teboj.

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?