|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hišni kino
4.12.2007 19:07:40   
tomca
Prosim če mi pomagate. Kupujemo hišni kino(dvd predvajalnik in zapisovalnik) Rada bi kupila takega, na katerem bom lahko poslušala tudi radio. Kaj mora imeti za eno oznako oz. ali ga bom lahko na tem poslušala
>[www.mimovrste.com];
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hišni kino
4.12.2007 20:36:35   
ona
Preprosta kmečka razlaga je,da če ima zvočnike,boš sigurno radiom poslušala gor,če pa kupiš samo tisto tanko škatlo,kamor se vtakne cd,potem pa ne bo muzikeuser posted image user posted image

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hišni kino
4.12.2007 21:30:22   
bilbo
kakšnega cenovnega razreda pa?
lahko kupiš za 120 EURO ali pa 1200 EURO.
Smo prvo imeli nekega Samsunga za 500 EURO, ni bil slab pa je moj vseeno j raje zamenjal za malo boljšo stvar Receiver in DVD yamaho pa še zvočnike Mission. Ko mi je povedal ceno pauser posted image user posted image user posted image  sem skoraj znorela.
no bistvo je zakaj ga rabiš, če rabiš zelo kvaliteten zvok daš malo več, če je bistvo da igra pa priporočam kakšnega Sonya.

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hišni kino
4.12.2007 22:12:37   
Samrela
Poglej tukaj...http://slo-tech.com/script/forum/izpisitemo.php?threadID=292980#neprebrano

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hišni kino
4.12.2007 23:21:05   
lelaval
če ima zvočnike,boš sigurno radiom poslušala gor,če pa kupiš samo tisto tanko škatlo,kamor se vtakne cd,potem pa ne bo muzike


To pa ni res, ker je priklopljen na TV - ta pa ima vsak zvočnike in lahko poslušaš muziko. Tako, da lahko že za 60 EUR kupiš DVD in poslušaš CD-je.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hišni kino
6.12.2007 15:44:45   
bumerang
Pred leti smo kupili enega x, ki ga uporabljam še zdaj, ker ne najdem nadomestka. Kar se mene tiče, ne glej firme ampak to kar ponuja. X firma za znatno nižjo ceno lahko ponudi znantno več.
Jaz npr. še zdaj ne najdem hišnega kina, ki bi na vseh petih zvočnikih hkrati predvajal zvok s televizije in ne samo na sprednjih dveh.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hišni kino
6.12.2007 15:53:50   
rija
mi mamo nekega brezveznega za 500 eur, pa predvaja na vseh zvočnikih, je pa po moje odvisno kakšen signal ma tv program....ne vem no, nisem toliko tehničar user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hišni kino
6.12.2007 16:56:20   
bumerang
Ma nima veze signal tv, naš je definitivno obupen, ker se italijanski kanali mešajo zraven, pa HT dela na vseh kanalih enako. Pa videorekorder tudi preko tega HT dela na vse zvočnike, ker je vse povezano med seboj... ja, pri nas smo tehnološko na višku, snemamo še vedno na videokasete ... user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hišni kino
11.12.2007 14:03:07   
totimato


lp

http://www.mimovrste.com/artikel/1700021718/sistem-za-domaci-kino-jvc-th-r3-z-dvd-zapisovalnikom#

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




note
čevap

ali bi mi poslali note na golici in kjer lastovke gnezdijo

da (28%)

ne (47%)

za vse (0%)

na kater e-mail naslov (15%)

nikoli (4%)

za katero kitaro (6%)


Število vseh glasov: 47

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!