|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hiip 1 ali hipp PRE
23.8.2005 4:55:43   
sabini
zANIMA ME KAKŠNA JE RAZLIKA NA HIPP PRE PIŠE OD ROJSTVA DO 1 LETA ? HIPP 1 JE DO 4 MES.


ALI KATERA UPORABLJA HIPP PRE ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hiip 1 ali hipp PRE
23.8.2005 8:07:51   
Vrtnica1
jaz ga uporabljam, ampak le občasno, ko je kriza, drgač se dojiva. sem mu pa zadnja dva večera dala polno flaško, in se mi zdi, da zjutraj težko kaka :zmeden:, pa ne vem, ali je to naključje ali je zaradi dodatka. bom za spremembo danes zvečer probala z bebo. drgač pa mu hipp zgleda kar paše.
lp, v:rozica:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hiip 1 ali hipp PRE
23.8.2005 8:13:13   
Vrtnica1
aja, v mislih sem imela hipp pre, hippa 1 še nisem probala:zmeden:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hiip 1 ali hipp PRE
23.8.2005 8:17:10   
BARBARA R.
Le enkrat smo ga imeli za spremembo.Je le redkejši. Meni je deloval bolj voden in mislim, da je namenjen od 4. mes. do uporabe kravjega mleka :zmeden: Ostali Hippi 1, 2 in tri pa so po moje bolj prilagojeni starosti otroka. Mi smo se držali kar teh.

:muca:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   hiip 1 ali hipp PRE
23.8.2005 8:52:07   
Anonimen
Mi2 sva imela na začetku hipp pre po mesecu in pol nam ga je pediatrinja zamenjala za hipp1:bravo:
Baje je hipp pre bolj hranljiv-ker naj bi bil za nedonošenčke:zmeden:tak mi je enkrat ena tukaj napisala.hipp1 je dosti bolj gost:)

(odgovor članu sabini)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   hiip 1 ali hipp PRE
23.8.2005 9:25:22   
gggrrr
Halo,

vse hrane, ki imajo oznako PRE (HIPP pre, pre Aptamil itd) so namenjene novorojenčkom (čeprav na njih piše do 1 leta, kar jih seveda lahko uporabljaš. Hrane z oznako 1 (torej HIPP1) pa so namenjene tako novorojenčkom, kot tudi kasneje in ne le do 4 mesece (tak piše sicer na škatli, ker potem lahko začneš uporabljat 2, vendar ni potrebno, lahko ves čas hraniš le z 1).Razlika med PRE in 1 je v nasitnosti(kalorij na obrok imajo sicer enako, vendar HIPP1 nasiti za dalj časa kot HIPP pre - teoretično, saj ima 1 že nekoliko počasneje prebavljive ogljikove hidrate kot hipp pre). Hrane z oznako 2 pa kao nasitzijo še bolj...

LP,:metulj:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   hiip 1 ali hipp PRE
23.8.2005 13:46:39   
dory
gggrrr..tole je krasno napisano...sploh ne bi kej komentirala..

ceprou smo mel mi aptamil pre na zacetku...ista varianta kot hipp pre...pre pomeni prematil ( bolj priporocljivo tudi za nedonosencke ), je lazje prebavljivo....

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?