|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hipp ??
11.5.2009 18:48:04   
črticaa
pozdravljeneuser posted image

v moji družbi velja da hippove kašice in podobno niso najboljše, in da imajo otroci veliko problemov po njih. vsi uporabljajo predvsem fructal, tudi drugih firm ne odobravajouser posted image

prosim če mi povste svoje mnenje, ker res nevem kaj naj kupujem in s čim naj začnevauser posted image

hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hipp ??
11.5.2009 19:09:53   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

pozdravljeneuser posted image

v moji družbi velja da hippove kašice in podobno niso najboljše, in da imajo otroci veliko problemov po njih. vsi uporabljajo predvsem fructal, tudi drugih firm ne odobravajouser posted image

prosim če mi povste svoje mnenje, ker res nevem kaj naj kupujem in s čim naj začnevauser posted image

hvala in lp

Mene pa zanima, kakšne težave imajo ti otroci?


Jaz imam za na pot s sabo sadne kašice bebivita in sem z njimi popolnoma zadovoljna.

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
11.5.2009 19:12:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu črticaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hipp ??
11.5.2009 19:18:05   
Hope2
Jaz mu poveččini kupujem ravno hipp, zelo redko fruktal, ostalih pa sploh ne. Ima jih zelo rad, problemov nimauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hipp ??
11.5.2009 22:05:43   
krtek 1
Kolikor vem imajo večinima skoraj vse Fruktalove kašice dodan sladkor,pri Hippu pa je tega manj.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hipp ??
11.5.2009 22:27:22   
Anonimen
Naša je zdaj že 2 meseca na Hipp-ovem AM, pa dodajam ji zdaj njihove kosmiče in to pa nima čisto nobenih težav.

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hipp ??
11.5.2009 22:29:21   
sanelaa
tud nam so hippove zakon, frutekom se izogibamo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hipp ??
12.5.2009 9:31:42   
Veselka21
Mi jemo Frutke in to tudi zelenjavne (Hippovega zelenjavnega ni marala). Meni osebno se zdijo slovenske stvari boljše. Je pa res, da človek ne ve, ali je v Frutkih res slovensko sadje oz zelenjava

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hipp ??
12.5.2009 9:58:39   
črticaa
najlepša vm hvala za odgovoreuser posted image


sj bom probala poj bo pa že user posted image  povedal kaj mu je všeč
lp

(odgovor članu Veselka21)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hipp ??
12.5.2009 16:24:54   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Jaz mu poveččini kupujem ravno hipp, zelo redko fruktal, ostalih pa sploh ne. Ima jih zelo rad, problemov nimauser posted image


Pardon po veččini je demeter sunvall

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hipp ??
12.5.2009 16:25:23   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Veselka21

Mi jemo Frutke in to tudi zelenjavne (Hippovega zelenjavnega ni marala). Meni osebno se zdijo slovenske stvari boljše. Je pa res, da človek ne ve, ali je v Frutkih res slovensko sadje oz zelenjava

user posted image zakaj je slovensko boljššeuser posted image

(odgovor članu Veselka21)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hipp ??
12.5.2009 19:35:14   
josephine27
jaz tud kupujem Frutek. Hipp sem mu dala samo enkrat ali dvakrat. Res imajo več različnih okusov ampak jaz raje podpiram slovensko gospodarstvo.

_____________________________



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hipp ??
12.5.2009 19:38:43   
pokica_
Jst bom pa pr user posted image  prav Hipp uporabljala,...bio Hipp. Se mi zdi veliko ustreznejši kot Fructal. Pa tud mlečne kašice, kosmiči od Milupe se mi zdijo fajni.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hipp ??
12.5.2009 20:32:39   
žab*ca
Jaz sem pa zdaj tudi parkrat dala Milupino riževo kašico,pa se mi zdi tako fajn sladka.A so katere kašice z manj sladkorja?

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hipp ??
13.5.2009 19:34:05   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Veselka21

Mi jemo Frutke in to tudi zelenjavne (Hippovega zelenjavnega ni marala). Meni osebno se zdijo slovenske stvari boljše. Je pa res, da človek ne ve, ali je v Frutkih res slovensko sadje oz zelenjava

user posted image zakaj je slovensko boljššeuser posted image



samo, da ni hrvaško user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hipp ??
13.5.2009 19:54:11   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Veselka21

Mi jemo Frutke in to tudi zelenjavne (Hippovega zelenjavnega ni marala). Meni osebno se zdijo slovenske stvari boljše. Je pa res, da človek ne ve, ali je v Frutkih res slovensko sadje oz zelenjava

user posted image zakaj je slovensko boljššeuser posted image



samo, da ni hrvaško user posted image


user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: hipp ??
13.5.2009 20:45:02   
vrtnica123
Kaj pa hipp-ovi sokovi? A jih dajete vašimuser posted image ?

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
13.5.2009 23:07:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vrtnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: hipp ??
13.5.2009 23:58:34   
pikicai
mi tud hippove kašice jemo, frutki majo dodan sladkor... pa ker je slovensko ne pomen da je boljšeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: hipp ??
14.5.2009 19:56:51   
sanelaa
Dobre, bio in povsem naravne do tudi kašice od Alnature, prodajajo jih v DM-u. Poleg tega da so popolnoma naravne, brez dodanega sladkorja, brez mlečnih beljakovin, brez glutena, brez soli, brez sredstva za zgoščevanje, brez umetnih arom, brez barvil in konzervansov..................super so, pa glede na to niti niso tako drage, so skoraj vse po 1€.

Za na sprehod so super, naš jih obožuje, če pa jo on ne poje (kar je redkokdaj), jo pa jaz zmažem. user posted image Priporočam da poskusite.

(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: hipp ??
15.5.2009 20:34:40   
Evica22
Tudi midva s sinčkom sva na začetku uvajanja in moram povedati, da ima raje Hippove kašice kot pa doma pripravljene. Še posebej mu tekne korenček, meni pa se zdi, da sploh nima okusa po korenčku... Po mojem ne more škoditi, če otroku včasih ponudimo pripravljene kašice.

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: hipp ??
15.5.2009 21:21:31   
jan6leon
mi smo na hippu in nam zelo odgovarja. Tudi mleko. Sploh pa gre ta otroška hrana čez sto in sto pregledov, tako mi je vsaj zagotovila na hippu. V glavnem, mi bomo kr na hippu ostali.

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: hipp ??
15.5.2009 21:45:01   
sanelaa
Pa poskusite enkrat te od Alnature......ful so dobre, res. 

(odgovor članu jan6leon)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: hipp ??
24.5.2009 10:22:15   
Senci
hipp kašice so nam boljše kot fructalove, ki so večinoma sladkane!

lp

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: hipp ??
24.5.2009 12:23:01   
petrolejka
Za uvajanje pripravljene kašice niso primerne. Boljše je za začetek pripraviti kašico iz po možnosti domačih kuhanih jabolk (pa četudi so rahlo oveneli med zimo), hrušk ipd. Pripravljene kašice pridejo v poštev vsaj kakšen mesec po uvajanju. Takrat bi pa jaz kupovala Holle kašice, ki so res dobre. Imajo demeter certifikat (več kot Bio). Od Alnature in Hippa tudi niso slabe, Fructal če ni drugega. Če prav sem pristaš kupovanja slovenskih izdelkov, pa mi Fructal pri kašicah ne potegne.
Kar se tiče sokov. V Mullerju imajo od firme Eden. So res dobri in kakovostni sokovi. Dražji, a se splača. Obdelani so s hitro pasterizacijo, kar pomeni, da so vitamini in rudnine ohranjene.

_____________________________

Se spomniš, čigave so b'le tiste krave?
Zjutraj so tebi pojedle klobuk...

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?