|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hladilna torba
9.7.2008 12:13:49   
kursa
Danes sem šla v Merkur in sem mislila nabavit ladilno trobo s priključkom 12 v in 220 v, pa mi prodajalec pravi, da ta hladilna torba samo ohranja temperaturo ne pa hladi. Pravi, da je vseeno če kupim navadno in dam noter hladilne vložke. Gremo kampirat pa rabim tako hladilno torbo, da dam lahko notri kakšen jogurt in salamo, mleko....
Kako se obnesejo takšne hladilne torbe, če jih imate.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hladilna torba
9.7.2008 12:22:58   
pikecpokec
Če daš noter hladne stvari, potem jih kar dolgo ohrani hladne. Hladi pa res ne kaj posebno. Če bi dala not stvari s sobno temp., potem jih ne bi ohladilo. Mi smo v kampu najeli hladilnik in smo potem vsake toliko časa vzeli ven kako flašo mrzle vode ali soka in smo dali v torbo. Pa je bilo kar vredu. Aja, pa alpsko mleko smo imeli ves čas not, pa se ni pokvarilo (porabili smo ga približno v 2 dneh).
Glih kakih salam pa sira pa jaz ne bi hladila tam noter.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu kursa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hladilna torba
9.7.2008 12:30:22   
maja1488
Slava takim prodajalcem! Ponavadi noben ne reče nič. Nas so tako nasrali pred leti, ko so nam rekli, da je to kot potovalni hladilnik.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hladilna torba
9.7.2008 14:40:34   
laruska
Ko sva kampirala v kampu, kjer nimajo hladilnikov, nama je torba kar prav prišla. Ne pričakovat, da bodo stvari ful hladne ampak če jo imaš priklopljeno, pa le drži temperaturo. Zdaj kampiramo v kampu, kjer so hladilniki in u bistvu rabim hladilno torbo le za potovanje, zato sem kupila mehko hladilno torbo, ki zavzame precej manj prostora, zdrži pa tudi tistih nekaj ur. Spomnim se, da sva v električni hlad. torbi hranila par dni tudi suho salamo in sir in jo odnesla brez posledic user posted image . Obstajajo pa menda tudi takšni mini hladilniki, je bilo tudi tukaj kar precej govora o njih. Menda se obnesejo.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hladilna torba
23.7.2008 10:06:45   
CUKRČEK
baje da ohladijo do 20 stopinj nižje , kot je temperatura zunaj.

Kakšne boljše hladilnike pa predlagate?? Take, da res zahladijo

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu laruska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hladilna torba
23.7.2008 18:23:54   
Pi-kica 1
Mi smo letos tovorili s sabo oboje - hladilno torbo in hladilnik. To pa zato, ker je sinko alergik in sem večino hrane tovorila s sabo. Zamrznjeno meso in klobase smo doma naložili v hladilno torbo, v katero smo dali tudi zmrznjene vložke in je zdržalo do morja. Hladilnik pa ima itak tak mini predalček za zmrzovanje - ravno za naše meso. v njem sem hranila tudi vso ostalo hrano - margarino, jogurte, klobase... Hladilno torbo pa smo na morju priklopli na 220 V in notri hranili pijačo. Moram reči, da je lepo hladila, res pa je, da je bil šotor v senci in notri ni bilo nikoli vroče. Če imaš šotor na soncu, pa je druga pesem.
Hladilnik pa smo kupili kar v Intersparu, tak majhen, stal je 90 evrov.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hladilna torba
23.7.2008 23:12:26   
pojona
No mi smo letos kupili ta hladilnik, ki ga je Viv že tukaj na forumu pri kamp opremi pokazala in vam moram povedati, da je super. Mi smo imeli vse živo noter in je super hladilo, tako, da otroka nista mogla piti pijače iz tega hladilnika oz. hladilne torbe, no midva pa sva pivo z užitkom popila. Po poti smo ga imeli prikloplenega v avtu, potem v kampu pa na elektriko. No mi smo dali 100EUR v Intersparu, sedaj sem ga pa videla v reklami, da ga imajo spet, ampak v akciji za 70EUR. Je pa 36-litrski, za nas je bil dovolj velik ( 2otroka + 2odrasla ). Spodaj je še enkrat slika.


user posted image

_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hladilna torba
24.7.2008 8:37:46   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Mi smo letos tovorili s sabo oboje - hladilno torbo in hladilnik. To pa zato, ker je sinko alergik in sem večino hrane tovorila s sabo. Zamrznjeno meso in klobase smo doma naložili v hladilno torbo, v katero smo dali tudi zmrznjene vložke in je zdržalo do morja. Hladilnik pa ima itak tak mini predalček za zmrzovanje - ravno za naše meso. v njem sem hranila tudi vso ostalo hrano - margarino, jogurte, klobase... Hladilno torbo pa smo na morju priklopli na 220 V in notri hranili pijačo. Moram reči, da je lepo hladila, res pa je, da je bil šotor v senci in notri ni bilo nikoli vroče. Če imaš šotor na soncu, pa je druga pesem.
Hladilnik pa smo kupili kar v Intersparu, tak majhen, stal je 90 evrov.



Ja, mi smo imeli isto. Torbo smo imeli v bistvu za tisto, kar  ni šlo v hladilnik. Smo pa vse skupaj imeli zunaj, tudi na soncu občasno, in takrat ni hladila vse skupaj nič. No, saj logično, če sladi do 20 stopinj pod temperaturo zraka in če je na soncu vsaj 50, pa je več, ...

Tole je naša kuhinjska "kompozicija"user posted image :

user posted image

< Sporočilo je popravil Mišni -- 24.7.2008 8:47:37 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hladilna torba
24.7.2008 17:04:51   
viv_
Podpis pod pojono user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hladilna torba
3.8.2008 14:31:16   
matyuv
Pojona,
zanima me torba, ki ste jo kupili,
oziroma katera znamka (in model) je, ker me zanimajo
tehnične lastnosti.Hvala za odgovor!


(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hladilna torba
4.8.2008 13:38:47   
albert1
IZVIRNO SPOROČILO: pojona

No mi smo letos kupili ta hladilnik, ki ga je Viv že tukaj na forumu pri kamp opremi pokazala in vam moram povedati, da je super. Mi smo imeli vse živo noter in je super hladilo, tako, da otroka nista mogla piti pijače iz tega hladilnika oz. hladilne torbe, no midva pa sva pivo z užitkom popila. Po poti smo ga imeli prikloplenega v avtu, potem v kampu pa na elektriko. No mi smo dali 100EUR v Intersparu, sedaj sem ga pa videla v reklami, da ga imajo spet, ampak v akciji za 70EUR. Je pa 36-litrski, za nas je bil dovolj velik ( 2otroka + 2odrasla ). Spodaj je še enkrat slika.





user posted image No tut mi mamo že ene 3 leta točno tako hladilno torbo. Hladi približno 15 stopinj manj kot je zunanja temperatura. Če imaš torbo lepo v senci se super obnese. Notri hranimo pokvarljivo hrano in seveda hladimo pijačo. Za štiričlansko družino je čez glavo dovolj. Sem pa srečala v kampu znance, ki imajo mali hladilnik z isto prostornino kot naša torba, pa so mal pojamrali, da nič bolje ne ohladi, v avomobilu pa zasede  precej več prostora kot tale naša napravica.

P.



(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?