|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hrana,ki jo lahko vzameš na pot
8.11.2007 14:12:14   
*piškotek*
Zanimam me, kaj ste skuhale otroku, ko ste šle recimo k sorodnikom na obisk za cel dan, pa ste za user posted image  vzele s seboj?
Vem da obstajajo razni frutki in kašice (ki jih naš sicer obožuje), ampak me vseeno zanima kaj se otroku lahko ponudi tudi naprimer v hladni obliki (npr.kuhan korenček + riž) ali kaj podobnega user posted image , ker mu pač ne želim vedno ponuditi samo kupljenih kašic, sploh če si cel dan od doma (za malico mu že daš, kaj pa kosilo? Ne more samo frutkov cel dan jest).
Ali je to sploh katera prakticirala user posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hrana,ki jo lahko vzameš na pot
8.11.2007 14:22:09   
Dejča
Jaz sem ponavadi tam prosila, da mi kaj skuhajo ali sem sama skuhala. Da bi doma skuhala in nosila okrog, pa nisem prakticirala. Mogoče bom pri drugem user posted image , ker sem dobila "termosko" user posted image .

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hrana,ki jo lahko vzameš na pot
8.11.2007 15:38:29   
tančica
Jaz mu doma skuham in dam v frutkov kozarček še vroče. Tako drži še kakšne 2 urce toplo. Če smo ket na obisku samo rečem če mi lahko zgrejejo, če smo pa nekje zunaj (npr. restavracija) pa prosim za vrelo vodo v lončku, kjer frutek pogrejem.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hrana,ki jo lahko vzameš na pot
8.11.2007 18:27:00   
thumbelina
Jaz nosim s seboj skuhano hrano v termovki. PO parih urah je v bistvu hrana še vedno prevroča.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hrana,ki jo lahko vzameš na pot
8.11.2007 18:28:51   
Anonimen
Lahko pa lepo vse skuhaš,popakiraš v plastične posode(primerne tud za mikrovalovko-nap.Tupperware) in je pripravljeno.

Nekaj idej za dobre domače jedi:
  • jabolka,hruške in riževe pahuljice
  • pšenične pahujljice in pasirane breskve
  • jagoda in svežji kravji sir
  • banana,mleko in koruzni zdrob
  • špinača,piščanec in riž
  • testenine z omako od mleteka mesa
  • juhice
  • skuta s sadjem
  • riž z zelenjavo
  • sveža zelenjava
  • zelenjavne enolončnice
  • ...

Upam,da sem ti kaj pomagala!user posted image

(odgovor članu tančica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hrana,ki jo lahko vzameš na pot
8.11.2007 22:11:37   
Anonimen
ce gremo k sorodnikom, vzamemo s sabo sestavine za kosilo in kar tam prirpavimo, en lonec in stedilnik za 5 minut pa ze posodijo user posted image
ce gremo pa ven na kosilo, pa vedno prej priravim in nesem s sabo in gledam, da poje, ko je se toplo...
Drugac se pa poskusamo cimmanj obremenjevat s hrano... verjetno ne bi komplicirali, da bi tisti dan, ko je zunaj jedla bolj ali manj surovo hrano /sadje in zelenjavo ter kaksen frutek

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hrana,ki jo lahko vzameš na pot
9.11.2007 9:49:33   
Naja30
Jaz sem vse živo kuhala doma in nosila s seboj. No, pod vse živo spada hrana, ki jo je lahko jedla pri npr. 6-10 mesecev. Potem je pa začela z nama jesti in razen kakšne banane, sadnih kašic, jogurta, nisem več nosila s sabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hrana,ki jo lahko vzameš na pot
9.11.2007 11:19:49   
*piškotek*
Hvala za vaše predloge user posted image .

Naja3 - kaj naprimer pa si to kuhala pod "vse živo" user posted image ?

Zanima me predvsem kaj mu lahko ponudim tudi v hladni obliki za kosilo oz. vsaj v termovski. user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hrana,ki jo lahko vzameš na pot
9.11.2007 13:34:36   
Naja30
Kot si že sama rekla, riž je ena taka hrana, da se lahko je tudi hladen. Zraven sem dala zelenjavo (bučke, korenček, cvetača, brokoli...), tudi kropmir sem kuhala za s seboj in dala vmes kislo smetano in je bilo dobro, tudi če ni bilo toplo. V bistvu se niti ni toliko ohladilo, ponavadi je bilo še kar toplo. V posodico sem dala še vroče in ohlajalo se je itak počasi in ko je jedla, je bilo še toplo.
Sadne kašice so pa itak hladne.

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hrana,ki jo lahko vzameš na pot
10.11.2007 7:44:56   
BAMBINA_
Nekje sem čitala, da kadar ima hrana med 5° C in 60° C, je pravo gojišče bakterij. Tudi v termovki se hrana počasi ohlaja, bakterije pa se veselo razmnožujejo. Več časa, kot hrana stoji, več bakterij vsebuje. user posted image Jaz mu zato dajem samo sveže skuhano zelenjavo, ko smo pa na poti, pa kvečjemu kakšno banano, sicer pa pač kakšen frutek.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hrana,ki jo lahko vzameš na pot
10.11.2007 20:46:46   
Barči78
Vrelo vodo daj v termovko, pa vzemi s seboj kašico (kosmiče), dobiš vse od sadnih do zelenjavnih, kot npr. rižolino, v muelerju sem celo videla te kosmče, kjer je notri krompir in zelenjava.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hrana,ki jo lahko vzameš na pot
10.11.2007 20:52:48   
Brbs
Kakšne termoske imate to? One navadne, za pijačo???
Ker iščem neko posodico, ki bi držala toplo hrano (ne pijačo) kot termoska - a obstaja?

lp

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hrana,ki jo lahko vzameš na pot
10.11.2007 22:33:09   
frufru
Čežana, pa kakšen piškot s sabo, al pa čežana in riž skupaj zmešano. Al pa polenta pa mleko. Pa skutke

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hrana,ki jo lahko vzameš na pot
10.12.2007 10:58:50   
kristi79
Jaz doma skuham hrano in jo dam v frutkov lonček nato ga ovijem v folijo. Dam galp v termosko ali pa vkakšno drugo posodo.

lp,user posted image


_____________________________

2.5.2007 Anže

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hrana,ki jo lahko vzameš na pot
10.12.2007 17:40:19   
kaya2007
jaz dam v lonček, s sabo imam pa vročo vodo in potem naredim kopel, da pogrejem...naša sadje ne mara, če bi ga, sigurno ne bi komplicirala in bi raje vzela frutke s sabo. zelenjavni so mi pa bljak user posted image

(odgovor članu kristi79)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?