|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hujšanje z jogurtom in limono
17.7.2010 7:29:29   
rožica2
ravno prebiram revijo kjer sem našla dieto pri kateri zgibiš 3kg na teden,če zmanjšaš porcije,zvečer pre spanjem pa poješ jogust z limoninim sokom.v čem je finta tega ?
enkrat sem našla kjer zvečer spiješ jogurt zmešan z dvema žlicama kisa in jabolčnim sokom.zjutraj je bilo res 1kg manj,popoldne pa je tista kila prišla nazaj.kam torej gre tisti kg ki je zjutraj na tehtnici minus,popoldne pa plus?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
17.7.2010 19:43:56   
miapia
Če se boš redno tehtala, sploh pa zjutraj in zvečer, boš zaznala nihanja telesne teže zaradi mnogih dejavnikov, ki niso konstantni v našem telesu, en izmed njih je voda v organizmu, druga je stanje v tvojem črevesju oz. presnova, ki tudi ni konstantna. Druga stvar pa je, da v jogurtu in kisu oz. limoni ni nič slabega, so zelo v redu, le da tri kg na teden itak ni zdravo hujšanje, tako da je to lari fari.  ali pa fajn jojo efekt.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
14.10.2011 10:40:53   
Nusika35
Sej ni sam problem v hrani, je treba tudi za svoje telo poskrbet v smislu rekreacije, jaz sem to dobro naredila da sem pač pazila na hrano vendar nisme pretiravala, vmes pa tudi skrebla za svoje telo, vsak dan sem nekaj počela.

(odgovor članu Pandora0816)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
17.10.2011 15:51:51   
Mipka
Tudi jaz se strinjam da je poleg prehrane pomembna tudi rekreacija. Jaz delam na obeh plateh. Skrbi da jem čimbolj zdravo, po drugi strani pa se tudi dosti rekreiram oz. pazim da je telo non stop v delovanju.

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
19.4.2012 7:51:15   
Poka
Ne se hecat :) Ne prideš nikamor s tem. Po mojem zmanjšaj večerje postopoma. Drugače jojo efekt sem sama že izkusila - zrediš se nazaj ko pujs, jaz sem se fuuuuul :) Se vedno, ko kak dan ne jem - pa ne da sama hočem ne jest, pride tako. In name ima to porazen učinek.

Pa brezveze se ti zameri hujšanje.

(odgovor članu Mipka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
19.6.2012 19:48:50   
Sara_T
v pol leta izgubila 28 kg. vsak dan eno uro intenzivneg teka, kosilo normalno perutnina, pomfri, solata, tudi sladoled ali čokolada. vsaj en dan med vikendom samo solatni krožniki. vse se da na zdrav način, vendar brez telesne vadbe verjetno res ne gre. uspelo vam bo ;)

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
16.8.2012 21:26:48   
Mimona29
Joj ko bi vsaj obstajala taka čudežna forumla ... sploh z jogurtom, ki ga obožujem :)

(odgovor članu Sara_T)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
10.6.2013 19:59:31   
petrcaaa
nobena dieta ni zdrava. Potrebna je sprememba življenskega sloga. Najdi rekreacijo ki te veseli in s tem se ti bo spremenila prebava. Če ti bo kak šport zlezel pod kožo, boš itak želela već in već, zraven pa seveda ne jest raznih pohanim stvari, preveč belega sladkorja in moke- mal pokombinirat s hrano in ne se obremenjevat s kilami. Zastavit si dolgoročni cilj in se veselit vsakega izgubljenega kilograma. Srećno!

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
10.6.2013 21:34:19   
Aika77
se strinjam s petrco, shujšaš lahko dolgoročno edino tako, da spremeniš življenjski slog...diete ne pomagajo :/

(odgovor članu petrcaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
11.6.2013 23:00:41   
wayra
hmmm..jaz sem imela gestacijski diabetes in sem se med nosečnostjo ful držala diete- najprej sem itak mislila da me bo kar pobralo od lakote, ampak se navadiš. Jedla sem itak na 3 ure pa manjše zadeve- 5 obrokov dnevno, pa še nekaj malega ponoči, da niso bili zjutraj ketoni v urinu. Zredila sem se 5 kg, po porodu jih imam pa 4 manj kot pred zanositvijo. Sedaj 10 mesecev po porodu se pa nikakor ne morem več spraviti v ta način prehranjevanja. Že tako imam občutek da se vse vrti samo še okoli hrane- kaj bo tamal jedel pa kdaj, pa če kam gremo a bom lahko to kje pogrela pa take.. Za znort!! user posted image

(odgovor članu Aika77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
21.6.2013 10:45:22   
mojcamojc
petercaaa, se strinjam vsekakor je potreben premik v glavi da lahko kvalitetno shujašamo...

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
21.6.2013 11:34:32   
mateyka
pri meni je tako, da moram "hujšat" z zmanjšanjem prehrane in selekcijo tudi če se gibam. ker se mi pozna vsaka kalorija. če jem normalno in se gibam, stojim (s težo). torej v bistvu za čas ko želim kaj zgubit, moram jest drugače kot v "normalnem" času (ko mi teža stoji) in v bistvu met neke vrste dieto. pri meni se pozna..
samo to je pač klasika - ne jest preveč kruha, sladkega in manjše porcije. ni zdej to neka magična formula user posted image

(odgovor članu mojcamojc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
22.2.2014 18:02:48   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: rožica2

zvečer pre spanjem pa poješ jogust z limoninim sokom.v čem je finta tega ?


V limoni, ki odplavlja strupene snovi in čisti organizem.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
22.2.2014 18:05:35   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

če jem normalno in se gibam, stojim (s težo). torej v bistvu za čas ko želim kaj zgubit, moram jest drugače kot v "normalnem" času (ko mi teža stoji) in v bistvu met neke vrste dieto. pri meni se pozna..


To je nekako logično - telo se navadi na določeno količino, iz njo normalno shaja.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
22.2.2014 20:28:40   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Sara_T

v pol leta izgubila 28 kg. vsak dan eno uro intenzivneg teka, kosilo normalno perutnina, pomfri, solata, tudi sladoled ali čokolada. vsaj en dan med vikendom samo solatni krožniki. vse se da na zdrav način, vendar brez telesne vadbe verjetno res ne gre. uspelo vam bo ;)


lahko samo rečem, da to ni zdravo...s koliko pa si štartala, s 150 kg?

(odgovor članu Sara_T)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
22.2.2014 20:30:25   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: rožica2

ravno prebiram revijo kjer sem našla dieto pri kateri zgibiš 3kg na teden,če zmanjšaš porcije,zvečer pre spanjem pa poješ jogust z limoninim sokom.v čem je finta tega ?
enkrat sem našla kjer zvečer spiješ jogurt zmešan z dvema žlicama kisa in jabolčnim sokom.zjutraj je bilo res 1kg manj,popoldne pa je tista kila prišla nazaj.kam torej gre tisti kg ki je zjutraj na tehtnici minus,popoldne pa plus?



meni moj jogurta zvečer ne dovoli.

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
22.2.2014 20:46:56   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: rožica2

ravno prebiram revijo kjer sem našla dieto pri kateri zgibiš 3kg na teden,če zmanjšaš porcije,zvečer pre spanjem pa poješ jogust z limoninim sokom.v čem je finta tega ?
enkrat sem našla kjer zvečer spiješ jogurt zmešan z dvema žlicama kisa in jabolčnim sokom.zjutraj je bilo res 1kg manj,popoldne pa je tista kila prišla nazaj.kam torej gre tisti kg ki je zjutraj na tehtnici minus,popoldne pa plus?



meni moj jogurta zvečer ne dovoli.



zakaj ne?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
22.2.2014 23:06:23   
Sljiva
Finta "naj bi bila" v tem, da se ob tej kombinaciji - beljakovine plus C vitamin- sprošča ponoči več rastnega hormona, ki spodbuja povečanje mišične mase in zmanjšuje maščobo. Bolj pogosto se sicer govori o kosu mesa in limoni, za jogurt prvič slišim.
Nisem še poskusila, je pa člankov na to temo kar precej najti, ne-strokovnih je kolikor češ, v raznih ženskih, moških, zdravih ... revijah.
Tule je le en:

http://www.srecno-zivljenje.com/rastni-hormon-vam-pomaga-shujsati.html

Če verjameš, škodit ne more. user posted image kos mesa in limona namesto obilne mešane večerje - rezultat ziher bo.user posted image


(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
22.2.2014 23:10:54   
Sljiva
Ok, ena reklama za praške je spodaj na tem linku. Ni bil to moj namen , sploh.user posted image
Pač vpišeš v googla rastni hormon in beljakovine, pa imaš zadetke.

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
22.2.2014 23:47:22   
RIJA*
če je belo, spada med beljakovineuser posted image

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
22.2.2014 23:50:36   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: rožica2

ravno prebiram revijo kjer sem našla dieto pri kateri zgibiš 3kg na teden,če zmanjšaš porcije,zvečer pre spanjem pa poješ jogust z limoninim sokom.v čem je finta tega ?
enkrat sem našla kjer zvečer spiješ jogurt zmešan z dvema žlicama kisa in jabolčnim sokom.zjutraj je bilo res 1kg manj,popoldne pa je tista kila prišla nazaj.kam torej gre tisti kg ki je zjutraj na tehtnici minus,popoldne pa plus?



meni moj jogurta zvečer ne dovoli.



zakaj ne?


http://www.cenim.se/hranilne-vrednosti.php?id=105


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
23.2.2014 16:06:01   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva

Če verjameš, škodit ne more. user posted image kos mesa in limona namesto obilne mešane večerje - rezultat ziher bo.user posted image


Limona je itak priporočljiva...tudi če "samo" v kombinaciji z vodo. In lepa limona zraste tudi sama od sebe, brez nege in špricanja..

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
4.7.2014 14:26:08   
majkeljanuar
Takšni pripravki ne bodo imeli revolucionarnega učinka. Mogoče malo ampak velikokrat je finta v spremembi prehrane. Ne hecam se, bio, eko, organsko, itd. (seveda v pravilnih količinah). To je pot do zdrave postave pa seveda gibanje, gibanje in še enkrat gibanje! :)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
5.8.2014 6:26:38   
toys4grownups
Nice thread,getting so much information. Thanks for posting.

(odgovor članu majkeljanuar)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: hujšanje z jogurtom in limono
22.7.2015 16:27:04   
KlaraPD
diete niso način za shujšanje, ampak spremenit je treba življenski slog
zdrav način prehranjevanje, telovadba in motivacija so ključ do lepega in zdravega fit telesa.
sama sem po nosečnosti zgubla 15 kg in ko se telo navadi na zdravi način, ne vidiš več potrebe po junk hrani....
zraven sem si potem samo pomagala z enim izdelkom za oblikovanje postave
http://www.planet-diet.si/cla-konjugirana-linolna-kislina

be positive

lp

(odgovor članu toys4grownups)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?