|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   iščem ideje - novoletna darila z 2,5-letnikom
3.11.2010 23:38:11   
scorpiogirl
kaj ustvarjati z 2,5-letnikom, da bi lahko podarila tudi kot novoletna darila user posted image
Rabim namreč kar precej daril ... smo velika družina, poleg tega se med seboj vedno obdarujemo precej "naokrog" (naprimer moja teta tudi za nas za miklavža vedno pripravi darila; pri sestričnah vedno dobijo darila otroci ...), tako da teh daril pride res precej. Ker smo v precej smotani finančni situaciji (kdo pa ni user posted image ), si res ne morem privoščit, da bi kupovala darila, pa tudi ne zdi se mi kupovat nekej poceni samo zato, da kupim user posted image
narejena darila se mi zdijo nekaj posebnega, samo res rabim kakšno idejo user posted image
lani naprimer sva z malim barvali stiroporaste kroglice in iz njih naredila okraske za jelko; še leto prej sem iz das mase naredila okvirje za sliko pa noter dala slike; tudi okraske iz gipsa (oziroma ene podobne mase) sem že vlivala pa barvala ... za letos sem pa čisto brez idej. Nekaj bom sicer šivala ... vseeno pa bi rada kaj takega, kar lahko narediva skupaj z malim oziroma lahko on sodeluje. So vsi še bolj veseli, če je kaj takega, kar je tudi tamali delal user posted image

Hvala!

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 4.11.2010 8:36:01 >


_____________________________

Ni nam dolgčas :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: iščem ideje
3.11.2010 23:44:42   
scorpiogirl
tole je bilo lani:
user posted image
user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: iščem ideje
4.11.2010 8:33:26   
cimi
zelo dobra ideja je ta s striropor žogicamiuser posted image
kako pa jih potem obesiš na jelko, obstajajo kakšni kaveljčki??

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: iščem ideje - novoletna darila z 2,5-letn...
4.11.2010 8:37:02   
špelin@
Evo, naš najmlajši je tudi 2,5 letnik in bomo za novoletna darila delali piškote user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: iščem ideje
4.11.2010 8:37:39   
Ribica **
Med s suhim sadjem in orescki - nekdo, ki ima dojencka, ti da kozarcke od frutka in podobnih kasic, mali ti pomaga v kozarcke  dajat suho sadje in orescke, ti pa potem not med nalijes in to je to. Lahko se kozarcke kaj okrasita ali pa samo nalepke gor nalepis. user posted image

(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: iščem ideje
4.11.2010 8:53:29   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: cimi

zelo dobra ideja je ta s striropor žogicamiuser posted image
kako pa jih potem obesiš na jelko, obstajajo kakšni kaveljčki??

ja, v trgovinah s tem materialom se kupijo kaveljčki, ki jih zapičiš v stiropor user posted image je res luštno, pa še tamali je ful užival user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: iščem ideje
4.11.2010 8:58:41   
cimi
IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

IZVIRNO SPOROČILO: cimi

zelo dobra ideja je ta s striropor žogicamiuser posted image
kako pa jih potem obesiš na jelko, obstajajo kakšni kaveljčki??

ja, v trgovinah s tem materialom se kupijo kaveljčki, ki jih zapičiš v stiropor user posted image je res luštno, pa še tamali je ful užival user posted image



okej, bom pobrala idejouser posted image
med barvanjem pa si jih kar na ražnjič palčke pritrdila??

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: iščem ideje
4.11.2010 8:59:14   
scorpiogirl
Špelin@ in Ribica, hvala za ideje! Sploh tale med mi je ful všeč user posted image piškoti so pa sicer tud fajna ideja, samo kaj, ko je v našem sorodstvu tako, da vsi (no, večina) raje pečejo piškote kot pa jih jejo user posted image

pa kar še z idejami na plan user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: iščem ideje
4.11.2010 12:17:52   
darja.mark
Trenutno nimam kake pametne ideje, se pa moram oglasit in pohvalit tele bunkice :) Pa še mali je tak cukrček user posted image
Kaj pa če bi naredila naprimer čokoladni liker, pa kupila stekleničke katere bi z malim skupaj pobarvala, da bi bile pisane?
Ali pa če misliš šivat, kupiš barve za textil in naj ti on pred šivanjem blago 'okrasi' in napacka svoje umetnine?


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: iščem ideje
4.11.2010 13:30:51   
mini86
men zmaga ideja za čokoladni liker..je pa čist simpl za kuhat..
mali pa poriše stekleničke..

drgač kaj si pa mislna šivat..ker loh take povšterčke mali jih pa nafila al pa bel blago pa on kej nariše gor iz barvami za tekstil


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: iščem ideje
4.11.2010 19:01:30   
darja.mark
mini86 a napišeš recept za liker? na netu jih je ful, jaz ga še nisem delala, ga nameravam letos...samo rada bi enega da bo res dober. pa zanima me če veš kje bi se dobile kake lepe stekleničke v Lj? tko da so kake oblike recimo, bi blo še bolj lušno


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: iščem ideje
4.11.2010 19:20:32   
Najaa
Liker je res simpl skuhat, recepta sicer ne vem na pamet, ampak sej so na netu. Že na rr, če vpišeš v iskalnik npr. teranov liker, boš našla. user posted image
Jaz sem ga delala kaki 2 leti nazaj za darila in je super izpadlo. Zraven sem kar v prozoren papir zavila oreščke in suho sadje, pa kakšna mini čokoladka in je lepo darilo.
Mi je pa ideja z medom tud všeč, mogoče jo bom letos uporabila. user posted image


< Sporočilo je popravil Najaa -- 4.11.2010 19:22:28 >

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: iščem ideje
4.11.2010 20:53:38   
mini86
evo simpel in seveda noro dober..stekleničke bi pa lepe pomoje dobila v merkurju..

ČOKOLADNI LIKER  
1 l mleka 500 g sladkorja 1 čokoladni puding 200 g čokolade v prahu ali kakava 3 dl ruma


Od 1 l mleka odvzami toliko mleka, da zmešaš 4 žlice sladkorja+puding v prahu+kakav v tekočo maso. Ostalo mleko zavri, dodaj ostali sladkor in prilij čokoladno maso. Ko je masa gosta in gladka, po pribl. 5 min, odstavi s štedilnika in počakaj 3 min. potem prilij rum. Še vroč liker nalij v steklenice in zapri. V hladilniku ga lahko imaš več mesecev.


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: iščem ideje
7.11.2010 13:47:49   
darja.mark
Pa od tega 1l ruma pol tut pride pribl. 1l likerja?


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: iščem ideje
7.11.2010 13:48:22   
darja.mark
UPS!!!  ne 1l ruma, 1l mleka sem mislila user posted image


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: iščem ideje
7.11.2010 13:57:39   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

pa zanima me če veš kje bi se dobile kake lepe stekleničke v Lj? tko da so kake oblike recimo, bi blo še bolj lušno



Če se ne motim, sem jih videla v eurogardnu na brezovici.


(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: iščem ideje
7.11.2010 14:01:14   
mini86
mislm da pride slaba dva litra likerja-nism pa čist zihr..
probi eno rundo za pokušinouser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: iščem ideje
7.11.2010 15:01:37   
mateyka
mi bomo pa delal magnetke.
rabiš uno magnetno ploščo, ki je samolepilna na eni strani in razne kose materiala (lahko steklene ploščice ali lesene, plastične..) jih poslikaš z unimi barvami za risat z rokami (roke + čopič) in potem posprejaš z lakom (da utrdiš barve). nato zrežeš kose magneta in limaš na poslikane koščke. user posted image

lahko tudi kupiš že zrezane okrogle magnetke in jih potem nalimaš na slikice..

pa eni delajo magnetke iz fimo mase ali pa vlivajo:
http://www.dominstil.si/articles/takosenaredi/447/magnetna-tabla-z-magnetki/

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: iščem ideje
7.11.2010 15:05:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

pa eni delajo magnetke iz fimo mase ali pa vlivajo:
http://www.dominstil.si/articles/takosenaredi/447/magnetna-tabla-z-magnetki/



Lušna ideja, za ponucat :).

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: iščem ideje
7.11.2010 20:02:11   
scorpiogirl
Jes! Mateyka, to bo to user posted image
sicer so tudi ostale ideje fajne, ampak tale pa zmaga! Zdej pa v lov za to magnetno tablo user posted image

aja, liker je tud fajna ideja, samo so k obdarovancem vključeni otroci, tako da odpade user posted image

Mini, ti povštrčki bojo tud za porabit ... bomo tud to kdaj delali user posted image

Super! Kar še pišite ideje, bo sigurno še katera prav prišla user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: iščem ideje
7.11.2010 20:36:14   
mateyka
scorpiogirl, magnetna tabla ZA magnetke je ena stvar, magnetki, ki se nalimajo nanjo ali na hladilnik pa druga stvar. mi delamo samo magnetke - ful fajn se poriše in potem lima na magnete. lepo in praktično  user posted image user posted image
a ti si mislila, še table za magnetke delat? user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: iščem ideje
8.11.2010 12:50:16   
darja.mark
No če kateri slučajno prav pride, sem našla tole trgovino, prodajajo razne stekleničke, kartonaste in aluminijaste škatle, pa še par zadev.

link  http://www.stenko.si/index.aspx


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: iščem ideje
13.11.2010 1:49:17   
scorpiogirl
cimi, ja, kar na palčke za ražnjiče sem jih nataknila, da so se fajn barvale user posted image

Mateyka, ne, samo magnetke user posted image z magnetno tablo sem mislila tisto tablo, ki jo razrežeš, da dobiš magnetke user posted image tista tabla na steni se mi pa sicer tudi dobra ideja zdi ... ko/če se preselimo, pa res mogoče dobi kakšno (skrito) mesto user posted image
je pa tole res takooooooooo dobra ideja, da bo med počakal za kdaj drugič user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: iščem ideje
13.11.2010 12:49:22   
honey
Midva z malim sva lansko leto delala magnetke. Sva vlivala gips v modelčke in potem barvala in na zadnjo stran lepila nalepke. Modelčke sva imela pa take z novoletnim motivom. In so jih bili vsi zelo zelo veseli user posted image . Tudi odrasli, ne samo otroci user posted image Tako da, ja, to je super ideja.
Scorpiogirl, eno vprašanje - jaz sem tudi letos mislila iz das mase naredit okvirje in potem slike dat notri in mi tale tvoj post zelo prav pride user posted image Zanima me namreč, kaj si naredila s slikami? So natisnjene na foto papirju ali na navadnem? Pa kako si potem jih samo vstavila v okvir in počakala, da se posuši ali si jih še kaj premazala ali kaj podobnega? Bi rada to čimprej naredila, ker vprašanje, če bom za praznike sploh doma (beri: če ne bom v porodnišnici), da jih bo lahko drugače mali sam podaril.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: iščem ideje
16.11.2010 7:05:52   
Nefretiti
Mateyka.....odlična stran. Sem jo malo prebrskala in sem našla tudi tole:
http://www.dominstil.si/articles/takosenaredi/879/hej-kdo-obesa-cunje-med-moje-roze/
Se mi zdi blazno izvirna ideja. Čeprav malo neobičajna za novo leto, se mi zdi kljub vsemu res super.

Stekleničke: najbolje jih je kupiti v Hrastniku v industrijski prodajalni. Par let nazaj sem skuhala tak bolj odišavljen božični teranov liker in ga nalila v okrašene stekleničke, ki sem jih tam kupila zelo zelo ugodno. Imajo tudi zamaške, razne dodatke,.....res se splača. Upam, da je še odprta.

Mogoče še ena ideja za šivanje, ki pa žal otročka ne vključuje: 4 leta nazaj sem vsakemu s križci izvezla nekaj, kar me spominja na to osebo. Npr; svaku sem prekrižani palici za golf, sestri spominčice, svakinji češnjeve cvetove, svaku avtomobilčke,...... vmes pa začetnico njegovega imena. Brisače sem kupila pri Najboljšem sosedu, ker imajo ravno dovolj velik rob.
Eno leto sem na osnovo iz gips trakov (naredila sem gips ploščico) narisala motive, namenjene določeni osebi.....spet darilo, ki je narejeno točno za tisto osebo.

Seveda se za ženski del med darili najde tudi kak kos nakita. Moja hči z veseljem sodeluje pri natikanju kroglic na vrvico.....

Za moške pa je težava vedno velika......mogoče ideja: izbor pravih čajev v posodicah, ki jih lahko izdelaš iz kakih stekleničk frutka ali pa iz blaga izdelaš vrečkice (notri daš v celofan zavit čaj). Pri čaju pa seveda pašejo zraven podstavki za skodelice (filc, pluta + barvni papirji,....)

Vesela bom, če tudi druge izlijete svoje ideje, da nastane v tej temi prava zakladnica idej. Bomo lažje izbirale user posted image


_____________________________

(\_(\
(=' :')
(,('')('')

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?