|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   imate sokovnik?
17.2.2009 2:48:16   
sneska
Zanima me, ali pride sokovnik kaj prav, ker sama ga že dolgo časa kupujem, pa se do sedaj še nisem mogla odločit za nobenega, zdaj pa bi mogoče nabavila za ta majceno. Kaj priporočate?!!

_____________________________

Zdavnaj sneg je skopnel
veter topel zavel.
Zdaj nas greje toplo sonce.
Ptički gnezda grade,
nežno kljunčkajo se,
saj pomlad v deželo je prišla.
JUHUHUUUUUUUUUUUU
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: imate sokovnik?
17.2.2009 6:35:35   
Kerensa*
Nimam sokovnika in ga tudi nikoli v življenju še nisem imela. Oba otroka sta mi zrasla brez njega (pa midva s partnerjem sva tudi) ob Fructal-ovih in Hipp-ovih sokovih.

(odgovor članu sneska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: imate sokovnik?
17.2.2009 8:26:57   
Anonimen
Glej, moja mami ga ima onega od Philipsa in je zakon ... samo pa res pride bolj v poštev, če imaš doma vrt ali vsaj kako jablano, ker drugače sadje in zelenjavo kupovat da boš sok iz nje delala, te pride ful drago. Sem bila pa ful presenečene, koliko soka iztisne ta sokovnik iz enega korenčka, ki sploh ne zgleda ful sočen ... user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: imate sokovnik?
17.2.2009 8:30:59   
tasa_m
Mi ga imamo doma ampak ga žal ne uporabljamo. Priznam, da raje kupim sok kot pa pol čistim vse tisto gosto ki ostane.
Bil je redno uporabljen, ko sta bila sestra in brat še mala pa mogoče še pol parkrat. Pol pa smo postali preleni za čiščenje in smo jima soke raje kupovali..user posted image
Je pa res kot je rekla moj apredhodnica, če imaš vrt doma je super, če pa moram vse sadje in zelenjavo kupovati pa ne vem če je glih računica user posted image

Pa lep pozdrav in dobro odločitev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: imate sokovnik?
17.2.2009 8:31:26   
alička
Tudi moja mami ga ima, res da je sok ki ga stisneš iz jabolka, korenčka... dober, ampak pri nas smo ga uporabljali zgolj nekaj mesecev po nakupu, zdaj pa že leta leži pozabljen v omari.
Preveč dela s pucanjem, ne splača se ti sitisnit enega ali dva jabolčka in ga potem pomivat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: imate sokovnik?
17.2.2009 9:05:05   
špelin@
Ga nimam. Mi imamo sadje in zelenjavo zelo radi v "konkretnem", prepoznavnem (ne v tekočem) stanju user posted image
 
Je pa tašča pred kakšnim letom kupila sokovnik in je bila parkrat, ko smo bili na obisku, cela polurna ceremonija rezanja, lupljenja ipd., da smo potem namesto slastne sadne solate pili tisti zmešan sok user posted image  Zdaj pa že nekaj mesecev leži v shrambi.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: imate sokovnik?
17.2.2009 9:08:50   
Mišni
Jazs em ga imela, toliko da sem probala, potem pa sme ga takoj podarila naprej. Ker je res brez veze toliko tistega "odpadka" za nekaj soka. Pa pucanja seveda tudi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: imate sokovnik?
17.2.2009 9:09:45   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: sneska
zdaj pa bi mogoče nabavila za ta majceno.


Aja, če imaš to za dojenčka sok za stiskat, no, potem je kar v redu. Jaz sem si ga takrat sposodila od tašče in mi je prav prišel.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu sneska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: imate sokovnik?
17.2.2009 9:38:54   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Mi ga imamo doma ampak ga žal ne uporabljamo.



se podpišem. je precej dela z rastavljanjem in pa čiščenjem.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: imate sokovnik?
17.2.2009 9:41:16   
ZvezdicaZaspanka
Jaz sem ga dolgo časa kupovala in zbirala katerega bi...in se končno odločila za Philips HR1861 http://www.lovecnacene.si/philips-hr1861-sokovnik/m/5463/#. In mi niti malo ni žal. Vsi smo zelo zadovoljni z njem. Iztisne toliko soka, da sploh ne moreš verjeti. Brez problema stisne rdečo peso v parih sekundah. Res super zadeva in ga zelo priporočam. Kar se pa tiče ostankov...tega je res zelo malo, minimalno pa še to je čisto suh ostanek. Naredim pa tako, da v tisto posodo za ostanke dam malo vrečko in potem fila v vrečko in ko končam s stiskanjem, vržem vrečko in posode ni potrebno pomivat. Drugače pa s pucanjem tudi ni problem...razstaviš in zložiš v pomivalca (vsi deli razen motorja grejo v pomivalca)...čeprav meni se zdaj že zdi bolj enostavno, da takoj splaknem in dam na krpo, da se posuši. Stisneš pa vse sadnje razen kakšnih banan...pa super je, ker vse sadnje pospravimo, tudi takšno, ki ni več 'lepo' in se potem ne valja po hladilnikih in pultih. Super!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: imate sokovnik?
17.2.2009 9:47:30   
Anonimen
Jaz bi ga pa drugače ful imela, samo ga ravno zaradi tega ne kupim, ker nimam vrta ... ker če pa kupljena in vsa prešpricana jabolka miksaš v njem je pa čisto vseeno, če kar v trgovini jabolčni sok kupiš.
Moja mami pa ima vrt in v sezoni, ko so jabolka in češplje pa zelenjava, je ta sokovnik vsakodnevno v pogonu ... pa tudi ne vem kaj je tu tako groznega za čistit? Na roke je treba sčistit edino strgalo (stvar 2h minut), vse ostalo mi pomečemo v pomivalni stroj in je to to. Pa če imaš domišljijo, ti tudi ostanka ni potrebno zavreči, ampak se iz njega naredijo čudovite juhe, omake, sadne ali zelenjavne kašice ipd. (seveda če vanj ne mečeš jabolk vključno s peškami in podobno).

Evo, ima točno tega, kot ZvezdicaZaspanka user posted image .


< Sporočilo je popravil Otika -- 17.2.2009 9:48:07 >

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: imate sokovnik?
17.2.2009 9:59:12   
malecka
Ga imamo in ga ne potrebujemo....no ja rabi ga prah da se usede na njega -- in jaz ga primem enkrat tedensko, da prah iz njega obrišemuser posted image user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: imate sokovnik?
17.2.2009 10:05:19   
Hope2
Imamo in ga dokaj redno rabimo, tako za sadne, kot zelenjavne sokove. Nama nekak zelenjava ne gre po grlu in pol raje sok spijeva. Če bo malček po namauser posted image , pol bo še več v uporabiuser posted image

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: imate sokovnik?
17.2.2009 23:55:55   
sneska
Hvala vam za odgovore, Zvezdica zaspanka tudi jaz se ogrevam ravno za tega Philipsovega - se mi zdi še najboljši v ponudbi raznoraznih. Vrt imamo, na njem gojim tudi bio zelenjavo - le še kakšno rdečo peso bom letos posejala  pa bo. :)

_____________________________

Zdavnaj sneg je skopnel
veter topel zavel.
Zdaj nas greje toplo sonce.
Ptički gnezda grade,
nežno kljunčkajo se,
saj pomlad v deželo je prišla.
JUHUHUUUUUUUUUUUU

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: imate sokovnik?
18.2.2009 9:56:34   
ZvezdicaZaspanka
Če imaš vrt je pa sploh super. Ne bo ti žal, je res dober.

(odgovor članu sneska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: imate sokovnik?
18.2.2009 10:10:59   
Ryssa
Mi ga imamo, philipsa, ni veliko dela s čiščenjem, v minutki je opravljeno. Jaz naredim sebi vsako jutro sok, počasi pa ga bom začela ponujati tudi malemu. Ostankom pa bom dodala malo soka in bo kašica.
Če misliš samo za malo kupovati sokovnik, vprašanje koliko se to splača.
Pa to, da te pride sadje drago tudi ni res, je sigurno ceneje kot pa kupljeni sokci.

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: imate sokovnik?
18.2.2009 11:23:28   
Hope2
Da bo manj čiščenja priporočam, da v posodo, kjer se zbira odpad oz kaša, daste vrečkouser posted image

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: imate sokovnik?
18.2.2009 12:35:28   
ZvezdicaZaspanka
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Da bo manj čiščenja priporočam, da v posodo, kjer se zbira odpad oz kaša, daste vrečkouser posted image


Ja, tudi jaz tako 'čistim' - dam vrečko in je super.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: imate sokovnik?
19.2.2009 9:10:24   
honey
Ja, imam PowerJuicer in sem zelo zadovoljna z njim. Ko je bil mali še manjši, da je jedel kašice ipd. sem vse sadje olupila in izkoščičila, če je bilo potrebno, tako, da sem poleg soka dobila še kašico. In je bilo super. Zdaj, ko je že večji in tega noben ne je, zmečem komplet sadje notri in je mir. Čiščenje sploh ni zamudno - samo sperem pod tekočo vodo in to je to (če ne dam v pomivalca). Kar se pa tiče tega, da pride drago, je pa čisto vseeno, če kupiš sadje in ga poješ ali pa da ga popiješ skupaj z zelenjavo. Sploh naša družina ni kakšen navdušenec za sadje in zelenjavo, ko pa naredim sok, ga pa vsi pijemo.

Da vzamem sokovnik iz omare, naredim sok, očistim sokovnik (na roke) in ga pospravim potrebujem recimo 15 min. S tem, da iz manj kot 1 kg sadja soka sploh ne delam. To se mi ne zdi veliko časa. Ga več potrebujem, če hočem olupit in izkoščičit jabolka, ali pa da olupim kivi ipd.


< Sporočilo je popravil honey -- 19.2.2009 9:11:54 >


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: imate sokovnik?
21.2.2009 21:02:49   
Čarli08
Včeraj smo kupili Philipsa in je super! Priporočam.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: imate sokovnik?
21.2.2009 21:08:08   
tajtaja
Na mojem se pridno nabira prah. Saj ko bo sezona zadja doma, bo verjetno več v uporabi.



_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: imate sokovnik?
21.2.2009 21:12:18   
Anonimen
Nimam ga, uporabljam ozemalnik citrusov, zelo pogosto. Caka, da "crkne", da ga nadomesti sokovnik.

(odgovor članu sneska)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: imate sokovnik?
21.2.2009 21:16:40   
Barbara111
jaz ga imam onega malo boljšega dobila sem ga za poročno darilo sedaj pa je večina v škatli v špajzi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: imate sokovnik?
23.2.2009 8:36:19   
pepa6
Jaz imam power juicerja in je super. Uporabljam ga vsako jutro ko pripravim sok, pa tud mali tam neredim jabolčni sok

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: imate sokovnik?
23.2.2009 14:15:41   
marjetica23
imamo ga že 4 leta. in je superuser posted image

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?