|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ime Beatrice?
29.8.2012 1:27:02   
summer2005
Kakšno vam je?Ali menite, da bi povprečni Slovenec znal to ime pravilno izgovoriti?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ime Beatrice?
29.8.2012 6:58:27   
Najaa
Ni mi všeč.

(odgovor članu summer2005)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ime Beatrice?
29.8.2012 7:34:09   
Tippi
Tudi meni ni všeč.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ime Beatrice?
29.8.2012 8:19:08   
uškinamama
Lepo ime, vendar ne za Slovenijo. Imam znanki, sestri, Beatriče in Federiko user posted image .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ime Beatrice?
29.8.2012 8:27:17   
urška
Odvisno kaj je zate normalna izgovorjava.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ime Beatrice?
29.8.2012 8:55:02   
Zora*
Kako je nam všeč sploh ni pomembno. Važno je kako je všeč vama.
Je pa res, da boš (najprej ti, kasneje pa tvoja hči) večini morala povedat ali kako se pravilno napiše ali kako se izgovori.

(odgovor članu summer2005)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ime Beatrice?
29.8.2012 9:54:25   
buubikaa
Meni osebno ni všeč.

(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ime Beatrice?
29.8.2012 11:25:29   
mateyka
kaj je zate pravilna izgovorjava tega imena? italijanska, angleška, francoska..?

ime mi je sicer lušno.

(odgovor članu buubikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ime Beatrice?
29.8.2012 13:19:43   
Lanaia90
Meni je lepo ime, še lepše mi je Beatriz, in se jo lahko klice Bea na kratko user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ime Beatrice?
29.8.2012 15:05:11   
Anonimen
Ime mi je simpatično, ampak to z italjansko izgovorjavo (če se ne motim): 'Beatriče' ... samo svojemu otroku ga pa nebi dala, ker pač ime pri nas ni domače in bi bila punčka vse od Beatriče, Beatriz, Beatrica, ... pač vsak bi jo malo po svoje poklical.

(odgovor članu Lanaia90)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ime Beatrice?
30.8.2012 9:23:24   
Mamaja

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka kaj je zate pravilna izgovorjava tega imena? italijanska, angleška, francoska..?


To tudi mene zanima.
Ker vse tri izgovorjave so pravilne, a nobena ni domača v našem okolju. Če ste iz Primorske, potem jo bo večina verjetno klicala po italijansko "Beatriče", vsepovsod drugod ste pa lahko pripravljeni na zgornje tri in še kakšno variacijo izgovorjave. Če nisi neskončno zaljubljena v to ime in vidiš še kako primerno alternativo, bi ti svetovala, da izbereš kaj drugega ter sebi in otroku prihraniš stalno pojasnjevanje. Kaj pa če bi bila samo okrajšano Bea? Itak bi deklico verjetno večina klicala tako, da se izogne težavam z izgovorjavo...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ime Beatrice?
31.8.2012 22:29:26   
kenya
Kaj pa Beatrika? Poznam eno gospo s tem imenom in se ji prav lepo poda. Drugače je meni všeč okrajšava Bea.

_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu Mamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ime Beatrice?
3.9.2012 15:39:09   
krtek 1
Beauser posted image

(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?