|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 11:13:59   
lipikica
rabim nasvet. še 2 meseca in dojenček bo tu... za punčko imava ime za fantka, nikakor ne. jaz imam predloge ki pa možu ne odg. in se kregava da je joj. jaz sem za moderna imena, taj, nal, tan, ... on pa ne. kaj naj naredim? vem pa da če ne odtopim in da če bo fantek in mu dam ime, moje ime, da bo razočaranaje na kvadrat- se pravi namesto da bi bili v tistem trenutku veseli, se bowa verjetno kregala- je malo čudn tale moj mož-------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 11:15:40   
*miska.mcc*
ti izberi za puncko, on pa naj za fanta. in kar bo  bouser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 11:17:06   
ema tiara
naj ima 2 imena...mi smo tak rešli...user posted image


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 11:18:26   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

je malo čudn tale moj mož-------



Hja, al pa ti...kakor vzmes. Osebno mi niso vsec ta nova, kratka imena, ceprav sem se jih ze navadila. Predlagam pac, da sestavita vsak svoj spisek 10 vama ljubih imen in se glede na spisek dogovorita za eno.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 11:19:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

rabim nasvet. še 2 meseca in dojenček bo tu... za punčko imava ime za fantka, nikakor ne. jaz imam predloge ki pa možu ne odg. in se kregava da je joj. jaz sem za moderna imena, taj, nal, tan, ... on pa ne. kaj naj naredim? vem pa da če ne odtopim in da če bo fantek in mu dam ime, moje ime, da bo razočaranaje na kvadrat- se pravi namesto da bi bili v tistem trenutku veseli, se bowa verjetno kregala- je malo čudn tale moj mož-------


pusti možu, da izbere ime, čez čas mu boš hvaležna, pa otrok tudi.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 11:19:50   
Katy78
Praviš da je mož čuden, jaz pa pravim, da si ti prav toliko čudna kot je on. On ne popušča, ti pa tudi ne. Ne vem, naj ima dve imeni, čeprav meni osebno to ni všeč, za vaju pa morda bo rešitev, ali pa tudi ne, ker potem se bosta pa kregala, katero ime bo na prvem in katero na drugem mestu. user posted image

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 11:20:13   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

rabim nasvet. še 2 meseca in dojenček bo tu... za punčko imava ime za fantka, nikakor ne. jaz imam predloge ki pa možu ne odg. in se kregava da je joj. jaz sem za moderna imena, taj, nal, tan, ... on pa ne. kaj naj naredim? vem pa da če ne odtopim in da če bo fantek in mu dam ime, moje ime, da bo razočaranaje na kvadrat- se pravi namesto da bi bili v tistem trenutku veseli, se bowa verjetno kregala- je malo čudn tale moj mož-------



pusti možu, da izbere ime, čez čas mu boš hvaležna, pa otrok tudi.


user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 11:20:51   
Luni
Jaz dam tvojemu možu prednost! user posted image

_____________________________



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 11:21:45   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Luni

Jaz dam tvojemu možu prednost! user posted image



tudi jaz. kaksna obupna imena pa ima na zalogi?
 


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 11:38:25   
mateyka
pa naj ima 2 imena. npr. Val Jakob ali Lan Patrik? Val in Lan sta namreč tudi staroslovanski imeni in nista tako zelo "moderni" user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 11:39:59   
Naja31
Se strinjam z možem. Nisem pristaš modernih imen. (če se lepo izrazim).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 11:44:59   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

mu dam ime, moje ime, da bo razočaranaje na kvadrat



Ja čudn, a ne user posted image , k je tud njegov otrok user posted image

Sej se midva tud ne strinjava, ampak čar odnosov je, da prideš do kompromisa user posted image ... In bova naredila tako kot je napisala tanja55, mal tud pomene iskala, ne pa da bova vsak pr svojem vztrajala, saj sva skupaj v vsem user posted image ...

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 11:45:01   
a@n@
Podpiram tvojega moža user posted image  Meni tudi niso všeč ta, kao moderna imena.
Slovenci imamo dosti lepih imen.user posted image

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 11:50:30   
loremi
In kakšno ime za fanta bi izbral mož?
Malo se pogovorita od nemodernih imen in od modernih in primerjata, kaj se vama najlepše sliši.
Ali pa vprašajta dr., katerega otroka je spol in če je deklica, je problem glede imena rešen, če je pa fant, pa imata še dva meseca časa izbirat.

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu a@n@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 11:52:45   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: a@n@

Podpiram tvojega moža user posted image  Meni tudi niso všeč ta, kao moderna imena.
Slovenci imamo dosti lepih imen.user posted image



podpišem to

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu a@n@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 12:05:38   
branka81
hehe mi je znano,za punčko sva izbrala ime takoj,a za fantka se nikakor nisva strinjala,se je pa na srečo rodila punčka ALINA user posted image no sej tud če bi bil fantek bi že našli eno ime sej jih je na miljone...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 12:07:45   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

mu dam ime, moje ime, da bo razočaranaje na kvadrat



Ja čudn, a ne user posted image , k je tud njegov otrok user posted image

Sej se midva tud ne strinjava, ampak čar odnosov je, da prideš do kompromisa user posted image ... In bova naredila tako kot je napisala tanja55, mal tud pomene iskala, ne pa da bova vsak pr svojem vztrajala, saj sva skupaj v vsem user posted image ...


pametno napisano

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 12:16:21   
PeggyBundy
Prav toliko si čudna, kot tvoj mož.
Tudi meni niso všeč imena kot tebi, tako, da upam, da bo po moževo.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
24.9.2010 12:21:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lipikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 12:22:15   
lipikica
hvala za mnenja. pojma nimam, upam da je pupica.... kolikor nisem želela vedet kaj bo, me sedaj mika, da bi povprašala, ker če je pupa bo mir, za kako leto......:) user posted image , potem smo pA SPET TAM... že cel dopoldan zijam v seznam imen pa ne vem. je pa tako, da saj ne da so mi vsa njegova grda, ma niso mi všeč tista k so zelo pogosta. če je v redu ime, je en fant v sosednji vasi, pa mi teži.... joj sej sem tudi jaz čudna ja.....user posted image

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 12:24:01   
a@n@
IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

hvala za mnenja. pojma nimam, upam da je pupica.... kolikor nisem želela vedet kaj bo, me sedaj mika, da bi povprašala, ker če je pupa bo mir, za kako leto......:) user posted image , potem smo pA SPET TAM... že cel dopoldan zijam v seznam imen pa ne vem. je pa tako, da saj ne da so mi vsa njegova grda, ma niso mi všeč tista k so zelo pogosta. če je v redu ime, je en fant v sosednji vasi, pa mi teži.... joj sej sem tudi jaz čudna ja.....user posted image
Daj napiši možev izbor, da vidimo, oziroma, da še mi ocenimo.user posted image

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 12:27:28   
janapan
ti izberi za punčko on pa za fantka in pika....kje pa piše da mora bit vse po tvoje....meni osebno tud niso ne vem kaj ta nova imena   ...tai...se mi sliši kot kitajček ;)

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 12:28:37   
m_o_i
jaz sem mojemu rekla, da naj on izbere ime; da jaz s tem ne mislim imet nic user posted image  no, komentarje sem si vzela pravico dajatuser posted image
in ime, ki ga otrok ima, mi ni blo vsec NIKAKOR-bilo pa je prvo, ki ga je predlagal. na rezervi je mel se tocno samo enega-Valentinuser posted image
ampak, kar sem rekla, sem rekla - in danes mislim, da ta otrok ne bi mogel bit cisto nic drugega kot ELIASuser posted image
jebelacestauglajena, je hodu en mesec vazn ko puran naokol user posted image  ker sem mu prepustila tako resno zadevo...
takrat ne vem, ce bi mu lahko s cim kako vecje veselje naredla, res ne!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 12:29:50   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

jaz sem mojemu rekla, da naj on izbere ime; da jaz s tem ne mislim imet nic user posted image  no, komentarje sem si vzela pravico dajatuser posted image
in ime, ki ga otrok ima, mi ni blo vsec NIKAKOR-bilo pa je prvo, ki ga je predlagal. na rezervi je mel se tocno samo enega-Valentinuser posted image
ampak, kar sem rekla, sem rekla - in danes mislim, da ta otrok ne bi mogel bit cisto nic drugega kot ELIASuser posted image
jebelacestauglajena, je hodu en mesec vazn ko puran naokol user posted image  ker sem mu prepustila tako resno zadevo...
takrat ne vem, ce bi mu lahko s cim kako vecje veselje naredla, res ne!


na katero črko imate poudarek? E ali I?

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 12:33:17   
m_o_i
na I user posted image  ampak zdaj mi je ze jasno, da bo kdaj tudi Elias s poudarkom na A - res se mi ne da vec vsakemu razlagat...

ja no...ce se tak izgovori motoristov priimek, se mora tudi nase ime,aneuser posted image
se dobro, da ni predlagal imena Rosiuser posted image user posted image namesto Valentinuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?