|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   in the womb na DVD oz. CD
7.2.2006 16:20:32   
pravljica
če še katera nima, me lahko kontaktira na ZS

_____________________________

yeah, thats me ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: in the womb na DVD oz. CD
7.2.2006 22:49:34   
miši
pravljica, kako si to spravla na CD? Moj fail od tega filma je ogromen in ne gre na CD (tudi zazipan ne), bi morala razdeliti na dva dela pa ne vem s katerim programom to narediš, se da z Nerom?
lp

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: in the womb na DVD oz. CD
8.2.2006 10:29:06   
Naja30
Jaz imam tudi na cd-ju ta film. Prav nobenega problema ga ni blo spravit gor. Tako da če katera želi, ji ga pošljem.

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: in the womb na DVD oz. CD
8.2.2006 11:47:10   
Eviii
miši, mogoče ga imaš v dvd obliki in ti ne stoji na navadnem cd-ju. dvd-je drugače spečeš z nerotom, pa ne navadnim, ampak moreš imet nero vision express.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: in the womb na DVD oz. CD
8.2.2006 11:58:57   
miši
hm, ne vem, oblika je .avi, odpre mi ga WMP, dolg je 720MB, če zazipam pa pride 705 MB, CD pa ima 700MB. Kolk pa so vaši obsežni? DVD pekača pa žal nimam. Bom že nekaj pogruntala. hvala.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: in the womb na DVD oz. CD
8.2.2006 12:01:20   
Eviii
ja, kot vidiš, dolžina dokumenta presega dolžino cd-ja. za malo, ampak dovolj. to je očitno vzrok. zipanje pa v teh primerih le malo pomaga, ker so ti dokumenti tako obsežni, da se ne dajo več kot tolko "skrčit". boš mogla res na dvd dat komu za posnet.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: in the womb na DVD oz. CD
9.2.2006 10:12:47   
pravljica
jaz ga imam na dvdju, ker ne gre na cd...pa brez podnapisov je tudi na žalost

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?