|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   irobot
13.1.2010 14:19:41   
PC Baby
Zanima me če ima kdo od vas irobot sesalec in kako se obnese. Katerega imate in kje ste ga kupili (opažam namreč ful odstopanje v cenah)?

Mi ga kupujemo zato, da bi imeli vsak dan posesano stanovanje, zdaj ko se je naš malček začel kobacat - sama pa ni šans, da uspeva sesat tako pogosto. A prav razmišljamo glede na vaše izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: irobot
13.1.2010 14:21:34   
ledenaa
na bolhi imaš enega za 100 e
sama ga ne bi kupila
In zakaj bi pogosto sesala
Ko sta moja dva bila majhna sem sesala 1 na  dan.
če je bil mogoče kakšen kupček sem samo z metlo potegnila na smetišnico
Tako da ne vidim zakaj ne bi uspelo tebi

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: irobot
13.1.2010 14:25:21   
water lily
Moja sodelavka ga ma pa prav da ful ful dolg sesa, pa ful je glasen.
Jaz imam baterijskega, sesam vsak dan(na rokeuser posted image ) pa mi to vzame glih ene 5-10min za 80kvadratov.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: irobot
13.1.2010 14:29:39   
zmajaz
user posted image  - spet sva na nasprotnih bregovih ledenaa user posted image

Jaz ga imam in sem zelo zelo zadovoljna z njim. Sesa kar dolgo, ampak posesa v bistvu bolje kot bi lahko jaz z navadnim sesalcem, ker ima dve krtači, ki dejansko spolirata parket. Ko grem parket potem brisat, samo pokvarim učinek - najlepši je, ko ga posesa robot. Ima timer, tako da ga lahko po želji tudi nastaviš, da se vklopi vsak dan ob določeni uri, gre sesat in se vrne na polnilno postajo. Pa velika prednost je, ker gre pod posteljo - prej sem se ornk namatrala, da sem posesala pod posteljo, pa še nikoli ni bilo tako dobro posesano notri, ker sem morala natakniti tisto dolgo cev in je sesalec izgubil moč. Zdaj samo komaj čakam še, da dobim novo sedežno, ki bo tudi imela toliko visoke nogice, da bo prišel robot spodaj - ker zdaj zgubljam živce, ko pucam pod sedežno in ko vidim, kaj se mi spodaj nabira. Skratka meni je ta zadeva zakon. user posted image  

Kupila sem ga prek bolhe od enga "kšeftarja" - novega, original zapakiranega za 370 evrov. Ampak zdaj sem videla, da so ponekod neke akcije za ta isti model in ga dobiš za cca. 400 evrov - pa seveda z garancijo, ker jaz je nimam. Kupi pa vsekakor iRobota, ne kake cenene kopije - jaz sem takrat dosti forumov in primerjav prebrala, predvsem tujih, ko sem se odločala, pa sem prišla do ugotovitve, da je še vedno najbolj zanesljivo vzeti tega. Imam pa model 560, ki ima zraven 2 navidezni steni/svetilnika - tega modela takrat naši trgovci niso imeli - imeli so samo 580, ki ima 3 svetilnike + daljinca (ki je itak nesmiseln in nepotreben), pa je stal zaradi tega 600 evrov, kar je dosti več.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: irobot
13.1.2010 14:32:18   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: water lily
Moja sodelavka ga ma pa prav da ful ful dolg sesa, pa ful je glasen.
Jaz imam baterijskega, sesam vsak dan(na rokeuser posted image ) pa mi to vzame glih ene 5-10min za 80kvadratov.


Glasen je dosti manj od običajnih sesalcev - vsaj od teh, ki jih imam jaz. Sesa pa res dolgo. Ta večji prostor, ki združuje kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo + del hodnika (cca. 50 kvadratov) mi sesa cca. 45 minut. Ampak ko konča res zelo redko opaziš še kje kako smetko. Pa vklopim ga itak takrat, ko grem iz stanovanja - pa naj sesa kakor dolgo hoče - boli mene. Raje vidim, da on 1 uro na dan sesa kot da moram jaz 10 minut na dan. user posted image Pa v 5-10 minutah je 80 kvadratov zagotovo res temeljito posesanih user posted image  - sploh pa z baterijskim sesalcem, ki ima enih 10x manjšo sesalno moč od običajnega sesalca.user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 13.1.2010 14:35:16 >

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: irobot
13.1.2010 14:41:27   
zmajaz
Zanimivo je pa to, da imajo čez robotka vedno največ za povedati ravno tisti, ki ga sami nimajo - foušija mogoče? user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: irobot
13.1.2010 14:53:46   
Alex01
In mi razmišljamo da bi ga kupili user posted image user posted image user posted image user posted image . Men se ful dopadeuser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: irobot
13.1.2010 14:56:44   
zmajaz
Moja svakinja ga je tudi kupila - in je navdušena. Pa tašča ga namerava kupiti. V bistvu je kar nekaj ljudi, ki so ga videli pri meni navdušenih za nakup, samo nekaterim trenutno še finance ne dopuščajo, da bi ga takoj kupili.

Čist zunaj konteksta - alex01 - a si ti tudi ugotovila, da bo tvoj sin moral celo življenje vsepovsod govoriti, da je "Alex z iksom" - tako kot naš? user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 13.1.2010 14:58:26 >

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: irobot
13.1.2010 15:07:06   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Čist zunaj konteksta - alex01 - a si ti tudi ugotovila, da bo tvoj sin moral celo življenje vsepovsod govoriti, da je "Alex z iksom" - tako kot naš? user posted image


Jauser posted image . Mi gre pa najbolj na živce, ko mu še razredničarka na kak list napiše ALEKSuser posted image (3.razred)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: irobot
13.1.2010 20:36:18   
Naja31
A je irobot isto kot roomba (ali neki takega)?

Jaz bi ga imela, še posebej zdaj ko sem prebrala vaše dobre izkušnje, ampak mi je predrag. Pred leti sem dala za vorwerk takratnih 200.000 sit in se še zdaj tolčem po glavi, da sem toliko dala za sesalec. Tako da bo naslednji sesalec moral počakati, da ta crkne. user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: irobot
13.1.2010 20:40:15   
zmajaz
iRobot je proizvajalec, Roomba je njihov izdelek - robotski sesalec (ker delajo tudi druge robote). Scooba recimo pomiva tla - ampak kolikor sem brala na tujih forumih, niso ravno preveč zadovoljni z njo. Kupili so jo predvsem taki, ki imajo že Roombo in so bili z njo ful zadovoljni, potem so pa šli kupit še Scoobo pa so bili razočarani.

Drugače pa itak ne moreš imeti samo robotka - rabiš še en sesalec za kake stopnice, pajčevine, avto ... P aza razliko od Vorwerka - ta dejansko dela SAM. user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: irobot
13.1.2010 21:24:32   
mateyka
baje ma moja znanka enega takega pametnega sesalcadoma in se ji redno kvari..
bom počakala kakih 5 let, do takrat jih bodo malo bolj razvili v kaj res korisnega.. je pa res fajn ideja, da ti ni treba sestat, nič ne rečem user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: irobot
13.1.2010 21:28:55   
yelci
Pred kakim mescem sm bla v Merkurju in sm vidla kako dela, sm bla ful navdušena, pa sploh se mi ne zdi glasn.Drgač se ga pa splača kupit prek neta, je dost cenej, najin model bo pršu okol 150€ cenej kot pr nas, na eni nemški strani.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: irobot
13.1.2010 21:37:40   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
baje ma moja znanka enega takega pametnega sesalcadoma in se ji redno kvari..
bom počakala kakih 5 let, do takrat jih bodo malo bolj razvili v kaj res korisnega.. je pa res fajn ideja, da ti ni treba sestat, nič ne rečem user posted image


Bog ve, kaj ima. iRobot Roomba je pa že cca. 10 let na tržišču by the way - to je pa menda že dovolj, da ga izpopolnijo. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: irobot
14.1.2010 1:48:54   
mateyka
kaj pa veš, avto tud 10 let po izumu ni zgledal kot ferarri, pa tok hit tud ni (še) šel user posted image sem optimist, da bo še boljši. npr, da bo znal še po stopnicah sam? user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: irobot
14.1.2010 6:42:31   
Felicita
mah problem je sam v trženju... mislm da ma electrolux (ne me prijet za besedo) tudi podoben sesalec, imenovan trilobit, ki je kot prvo mnogo 'pametnejši' od Roombe (si izriše pot, preračuna dimenzije sobe, etc etc, medtem ko Roomba ko pride do ovire se pač randomly obrne. in to je to.), kot drugo bolje sesa, je bolj trpežen itd, samo kok ljudi je pa že slišalo zanjega? cena je sicer tut precej višja kot pri Roombi pa menda kvaliteta čiščenja tudi, pa manj vzdrževanja zahteva... ampak kot rečeno, večina ljudi niti ne ve da obstaja še kaka alternativa Roombi.
sicer ga moja mami sanja, da bi ga imela namest metle, da bi posesal ko nas ni doma... mislm da ga bom kr prek e-baya naročila (in trilobit pravi da je predrag... in da ona HOČE roombo. dobr bo user posted image ). naslednji korak je, da si mačka omislimo, da se bo lahko vozil gor user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: irobot
14.1.2010 8:05:26   
hnovak6
Sama sem se po preizkušanju dveh ali treh modelov roombe odločila za model profesional...in niti malo mi ni žal. Sesa ko nas ni doma,ali pa če smo....pač ga zapreš v sobo, ti pa medtem pobrišeš prah, ... posesa boljše kot navaden sesalec, v minuti očistiš lonček s smetmi in to je to... Res je ta model najdražji, je pa po mojem vreden denarja,  nudijo pa zelo ugodno obročno odplačevanje.....

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: irobot
14.1.2010 8:15:23   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
mislm da ma electrolux (ne me prijet za besedo) tudi podoben sesalec, imenovan trilobit, ki je kot prvo mnogo 'pametnejši' od Roombe (si izriše pot, preračuna dimenzije sobe, etc etc, medtem ko Roomba ko pride do ovire se pač randomly obrne. in to je to.), kot drugo bolje sesa, je bolj trpežen itd, samo kok ljudi je pa že slišalo zanjega? cena je sicer tut precej višja kot pri Roombi pa menda kvaliteta čiščenja tudi, pa manj vzdrževanja zahteva...


Drži - Electroluxov Trilobit je pametnejši od Roombe, kar pa pomeni samo, da posesa prostor hitreje, ker je njegovo gibanje manj najključno kot pri Roombi, je pa zato enkrat dražji, končni rezultat čiščenja pa, vsaj po raziskavah in primerjavah, ki sem jih jaz brala, NI boljši. Pa tudi če praktično ocenim - ne vem, kako bi sploh lahko bil boljši, ker Roomba ODLIČNO posesa - pobere vse od najbolj drobnega prahu, do večjih smeti (ravno te delajo probleme številnim dobotkom drugih prozvajalcev) - če bi šel Trilobit za njo, nima več kaj delati.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: irobot
14.1.2010 8:44:48   
mateyka
evo, to da zna kaj preračunat, mogoče se bo samodejno vklopil, ko ni nobenega doma, samodejno zaznal da so tla umazana, se ga bo dal programirat za cel teden.. take izboljšave sem mislila.

hej, mogoče bo v prihodnosti sesal še mačko zraven in pral robce, bil baby sitter in še nakupe opravil za nas user posted image a ni bla ena sci-fi zgodba o pralnih strojih, ki so se razvili v vse možno in so na koncu lahko oprali samo 4 robce, so pa bili hišne pomočnice, kuharice, mehaniki, hišniki in varuške v enem itd? user posted image user posted image user posted image mislim, da je od slanislava lema ta zgodba. se mi je vedno zdela zabavna user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: irobot
14.1.2010 8:52:40   
timoteja
Najprej ena stvar:ne vem, zakaj podajate negativno mnenje o neki stvari tiste, ki zadeve sploh ne poznate, je nimate in ste kao ful pametne. Drugič: mi imamo tegale robotka od božiča. Stanujemo v hiši, povseod pakret, v dnevni in otroški še tepih , vklopimo ga vsak dan, dela kakšno uro do uro in pol, in je fenomenalen. Ker imamo še kužiko, se nabere še kar nekaj dlak, ki jih pri navadnem sesanju poprej sploh nismo opazili, sedaj pa res sesa vsak dan in vsak dan se v filtru nabere kup dlak, las, muck, res ne moreš verjet, od kod se vse to vzame. Druga stvar, ki mi je pa zelo pomembna, je pa ta, da sta prej obe punce ful velik šmrkale, ta mali je kar teklo iz nosa, po treh dneh uporabe sesalca, so noski suhi, in očitno jih je ta prah, prišice in te stvari, zelo motil. Vedeti je treba, da se manjši otroci veliko igrajo na tleh. Skratka, ga res priporočam, ker je super, sicer pa podajate mnenje tiste, ki imajte osebne izkušnje z nkeo stvarjo. Če te še kaj zanima, piši na ZS.

_____________________________

Vse bo v redu in nekdo te ima rad.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: irobot
14.1.2010 8:53:15   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
evo, to da zna kaj preračunat, mogoče se bo samodejno vklopil, ko ni nobenega doma, samodejno zaznal da so tla umazana, se ga bo dal programirat za cel teden.. take izboljšave sem mislila.


Ja te izboljšave so pa ŽE, ker Roomba ima že 5. oz. 6. generacijo tega robota: sam se vklopi ob uri, ki jo lahko nastaviš za vsak dan posebej, ko konča sesanje, se vrne nazaj polnit. Ima senzor za smeti, in če se pelje mimo več smeti, jih zazna, zaokroži in jih pobere. Zraven imaš svetilnike, ki jih postaviš med vrata in potem ve, da je tam druga soba - tako gre v drugo sobo šele, ko konča prvo in ne leta ves čas iz ene v drugo ... Ima tudi senzorje, da ne more pasti po stopnicah ... Ne vem kaj bi še rada - verjetno res kar nekaj takega, ki bi opravljalo kar vsa gospodinjska opravila. user posted image  Samo to pa bi/bo stalo dosti dosti več.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: irobot
14.1.2010 8:55:56   
ledenaa

Vsak lahko pove svoje mnenje ,pa če je tebi prav ali pa ne

zmajaz če bi bila foušija bi si ga že zdavnja kupila pa se hvalila z njim user posted image
Nekateri pač nismo leni in nam tistih 15-20 min dobro denejo,da se nam ne nabirajo maščobne blazinice user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 15.1.2010 11:39:46 >

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: irobot
14.1.2010 8:56:01   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: timoteja
Najprej ena stvar:ne vem, zakaj podajate negativno mnenje o neki stvari tiste, ki zadeve sploh ne poznate, je nimate in ste kao ful pametne.

Saj to sem že tudi jaz rekla - kritizirajo samo tiste, ki iRobota sploh nimajo in filozofirajo čisto na pamet. user posted image

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: irobot
14.1.2010 8:59:05   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa
Nekateri pač nismo leni in nam tistih 15-20 min dobro denejo,da se nam ne nabirajo maščobne blazinice user posted image user posted image


Jih nimam - tisti čas pa potem raje porabim za fitnes, ker s sesanjem se ne rekreiraš ravno ne vem kako zelo. user posted image  Pa če imaš robotski sesalec še zato nisi len - če je pa tako, pa še posodo pa perilo na roke peri, ker pralni in pomivalni stroj sta potem tudi samo za lenuhe.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: irobot
14.1.2010 9:02:57   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa


Vsak lahko pove svoje mnenje ,pa če je tebi prav ali pa ne


Seveda ga lahko pove - ampak avtorica teme sprašuje za izkušnje, pa ji samo tisti, ki sploh nimajo robota govorijo, da ni dober, je brezvezen - čeprav nimajo nobenih izkušenj z njim ... Nisem zasledila, da bi kdo ki ga ima, odsvetoval. Pa sem ogromno forumov na to temo prebrala, preden sem ga kupila.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 15.1.2010 11:40:13 >

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?