|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   iskreno mnenje
10.8.2012 17:28:31   
kati82
Sem že spraševala o imenih, zdaj sta v ožjem izboru Stina in Stella (ker se z Ronjo in Ruby mož ne strinja). Me je pa sorodnica opozorila, da stina ljudi asociira na steno. Pa me zanima, ali je to le njeno razmišljanje ali res daje tako asociacijo tudi vam? Sprašujem zato, ker ne bi rada otroka zaznamovala s preveč neobičajnim imenom in me zanima, ali je po vašem mnenju primerno tudi za slovensko okolje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: iskreno mnenje
10.8.2012 19:01:10   
mateyka
hmm, asociacije..

Stela-strela? stela je v bistvu tudi antična nagrobna plošča ali steber iz kamna z napisom ali reliefom na sprednji strani.

zakaj samo stena, imamo tudi asociacijo na strina: žena očetovega brata (srbsko), dodan še leksem strina v pomenu »starejša ženska, soseda«, pa si pečena. user posted image

polno enih asociacij je na svetu. Jaka-kaka, Manca-balanca, Tina-skomina, Peter-veter, klasika Ana-Banana, Anka-pijanka in Žak-spak.. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 10.8.2012 19:02:03 >

(odgovor članu kati82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: iskreno mnenje
10.8.2012 20:13:21   
Najaa
Meni je bolj všeč ime Stina. Me pa najprej spomne na Dragojevičev komad Stine. user posted image  Ki je zelo lep.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: iskreno mnenje
10.8.2012 20:43:10   
MioBambino
Tvoj tretji post v zadnjih nekaj dnevih, v katerem sprašuješ o istih imenih. Smo ti že povedali mnenja, zdaj se moraš pa sama odločiti.

user posted image

(odgovor članu kati82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: iskreno mnenje
10.8.2012 22:53:48   
kati82
Ja, saj vem da se bom na koncu morala sama odločiti. Moj mi ni pri dokončni izbiri v nobeno pomoč. Samo res me je zbegalo pri imenu stina to, da pri ljudeh povzroča asociacije. Pa ne v smislu, da bi kdo hotel zafrkavati, ampak da nehote dobijo asociacijo. Mi je tudi moj rekel, da je na začetku dobil asociacijo na stena, da pa ga preveč ne moti. Zato me je zdaj v bistvu bolj kot samo ime zanimalo to, ali tudi ve ob tem imenu dobite kakšno asociacijo, če bi ga slišale. Imam pa v rezervi še ime Stella.

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: iskreno mnenje
10.8.2012 23:05:10   
cilla
A ni pravzaprav vseeno, kaj si vsak Vesoljni Janez misli? Glavno, da je ime všeč vama dvema, vsebino pa bo papirnatemu imenu takointako vdihnil vajin otrok, ki bo ime nosil. user posted image

(odgovor članu kati82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: iskreno mnenje
10.8.2012 23:47:32   
mateyka
se mi zdi da redkejše kot je ime, več asociacij na "stvari" folk dobi. kakor recimo Maša - ker je pogosto, te res ne spomne da je to tudi cerkveni obred.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: iskreno mnenje
11.8.2012 8:24:56   
HelenaLena
Meni je Stella lepo ime. Samo bi me mogoče malo motilo dva L-ja, zato se nebi odločila. Stina pa prvič slišim, samo me ni na nič asociiralo user posted image .

(odgovor članu kati82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: iskreno mnenje
11.8.2012 8:42:56   
Medea10
Meni se ne dopade. Jaz mislim, da če si v dvomih glede imena pol izberi drugo ime. Da ti kasneje ne bo žal.

(odgovor članu HelenaLena)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: iskreno mnenje
11.8.2012 9:29:24   
Anonimen
Mene Stina asociira samo na Kristino in na nič drugega. Mi pa ni všeč to ime. Raje Kristina.
Navijam za Stello. user posted image

(odgovor članu Medea10)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?