|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   istra-fkk
30.6.2008 14:47:22   
Laubica
Kateri nudistični kamp v istri nam priporočate -da ima senco za šotor in na plaži,da je lahek dostop v vodo-z malim otrokom(da niso stopnice ,skale)da imajo za otroke animacije in da je zvečer tišina(v samem kampu)

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: istra-fkk
30.6.2008 20:35:37   
thunder
Jst navijam za Solaris (Lanterna)  - sem hodimo že ker nekaj let. Super gostje, zelooo miren kamp. Všeč pa mi je tudi Koversada (Vrsar) - ta je tudi malo večji, veliko imjo igral, urejen, imajo prav en del plaže za otroke - mivka!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: istra-fkk
30.6.2008 20:46:23   
3jesončki
valalta - rovinj
plaže fenomenalne, sence malo manj.

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: istra-fkk
30.6.2008 20:46:43   
Pi-kica 1
Pa je v Solarisu plaža primerna za otroke? Lani smo bili namreč v naselju apartmajev Lanterna, ki se ga Solaris drži in tam je bilo zelo skalnato.

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: istra-fkk
30.6.2008 20:49:27   
Felicita
Fkk kamp Istra, Poreč. Velik kamp, urejen in čist, sence dovolj, plaža lepa. Sem bla pa nazadnje 3 leta nazaj tam, tko da ne garantiram da je še isto lepo user posted image

http://www.camping-adriatic.com/hrvaska/istra/porec/naturist/kamp/istra (če je smatrano kot reklama me zbrišite, namen je pokazat kako reč izgleda)


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: istra-fkk
30.6.2008 20:56:58   
jooly
Oj Laubica, jst sem še vedno za Koversado. Sem tud letos že bla tam 1 teden. Če rabiš kaj več, pa itak veš kje me najdeš user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: istra-fkk
30.6.2008 20:58:36   
thunder
Pi-kica ja tisti predel pri  Lanterni je res sklanat in totalno neprimeren za otroke. Mi se držimo plaže pod restvracijo, ki ima bazen - to je cca 300 m naprej (al pa celo več ) od tega skalovja. Tam so kamenčki na plaži, v vodi pa je mivka. Nam je nekako zelo prirasel k srcu. ravno v četrtek se ponovno odpravljamo tja user posted image . Imamo šotor, otroka sta stara 8 in 3 leta in zeloooo uživata. Tja smo začeli hodit, ko je bil starejši sin star 8 mesecev. Všeč mi je sploh ker je zeloooo urejen (čistilke non stop čistijo wc-je, tuše in predel, kjer se pomiva posoda).

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: istra-fkk
30.6.2008 21:37:24   
Laubica
Tunder-mi smo lani bili za 3 dni tam in se možu ful dopade -samo takrat so bili vsak dan taki valovi da se nisi mogel kopat-povej ali tam več krat tako piha????????????Drugač nam je pa ful všeč ta kamp.Tudi mi smo bili pod bazenom v senčki -mali se je pa v bazenu kopal ker je bilo tako valovito morjeuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: istra-fkk
30.6.2008 22:18:13   
Pi-kica 1
Če se bomo tudi mi odločili za Solaris, pa se mogoče srečamouser posted image Krenemo namreč danes teden, torej v ponedeljek.

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: istra-fkk
30.6.2008 23:11:00   
Laubica
Mi gremo 14.7. -boš še tam?????????

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: istra-fkk
30.6.2008 23:17:34   
Pi-kica 1
Če bo še kaj denarjauser posted image Planiramo deset do štirinajst dni, kakor nam bo.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: istra-fkk
30.6.2008 23:22:29   
Pi-kica 1
Sicer pa se ne morem odločit ali Solaris ali Polari v Rovinju, ki ima tudi FKK del. 

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: istra-fkk
1.7.2008 7:32:43   
Laubica
No lepo se imej user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?