|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izjava za opravljanje nočne izmene
1.4.2008 8:40:58   
ada2
Ker Adam še ni star 3 leta mi kao ni potrebno delati nočnih izmen in tega se v naši firmi držijo kot pijanec plotauser posted image , vse ostale "ugodnosti" pa prezirajouser posted image , torej moram delati nadure, moram delati sobote, nedelje in praznike po 12 ur skupaj....

Včeraj sva se s šefico pogovarjale o tem in sem ji rekla, da bi rajši delala še nočne, tako bi bila po nočnih 2 dni fraj in posledično več z družino in da mi je resnici na ljubo lažje iti ponoči delat in pustit malega z atijem kot pa med vikendi čez cel dan.

No in je rekla, da moram podpisat izjavo. OK, ni problema, podpišem! AMPAK ?!? Ona ne ve, kaj je treba v tako izjavo napisat, zato mi je ne more dati za podpisatuser posted image user posted image user posted image

Dajte mi prosim pomagat, a je treba še kaj drugega pisat not, kot pa osnovne podatke (moje) in pa za kaj se gre?

hvalauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izjava za opravljanje nočne izmene
1.4.2008 9:02:21   
bipsy
 
... glede izjave je tako, obstajajo nekakšni obrazci , ali pa se napiše izjava, tako kot si sama že rekla, tvoji podatki in pa zadeva, o nočnem delu.Drugače pa kolkr se meni zdi do otrokovega 3 leta starosti nisi dolžna ali obvezna opravljati nadur.Je kar najbolje da greš na center za socialno delo in se vse točno pozanimaš.

lp

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izjava za opravljanje nočne izmene
1.4.2008 16:32:17   
POLAND
Delodajalec ti mora priskrbeti za to prav poseben obrazec.Sicer pa ,če delaš nedelje,praznike,nadure,ti mora tudi za to dati obrazec v podpis da se strinjaš s tem.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izjava za opravljanje nočne izmene
1.4.2008 16:36:19   
eva1
Jaz nisem podpisala nobene izjave-sem se pa odločila da bom delala zjutraj in nočne..in mi to ful ustreza! Niti dnevnih mi ni treba delat, ker kao sem upravičena do 3 leta da delam samo 2 izmene(lahko pa sama izberem katere), ampak jaz vsejn delam dnevne..se kr neki na € pozna!

(odgovor članu POLAND)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izjava za opravljanje nočne izmene
1.4.2008 21:58:50   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: POLAND

Delodajalec ti mora priskrbeti za to prav poseben obrazec.Sicer pa ,če delaš nedelje,praznike,nadure,ti mora tudi za to dati obrazec v podpis da se strinjaš s tem.


no vidiš, za nedeljje in praznike, ter nadure ni bilo treba nič podpisovat, je bilo kar zapovedano, da je treba delat, ko pa em dobesedno prosila, da bi delala nočne pa cela štala, da to pa ne, ker je po zakonu, da ne smešuser posted image user posted image user posted image  no, sem danes rekla, da naj mi kar pripravijo izjavo tako "domačo" pa da do konca tedna podpišemuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu POLAND)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izjava za opravljanje nočne izmene
2.4.2008 11:32:01   
POLAND
Če se že držijo pravil ,pol se naj držijo vseh.Če pride inšpekcija in ugotovijo,da delaš nedelje,nadure in nimajo podpisane tvoje izjave o tem je lahko cela štala potem.Jim lahko poveš,da ne bodo mislili,da delavci nič ne vejo o zakonikih.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?