|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izolanke, prosim pomoč
26.6.2012 11:37:42   
Katy78
Mi lahko katera priporoči kakšen apartma v Izoli? Bi pa šli septembra, in sicer ob plaži Svetilnik ali Delfin, v Simonov zaliv ne bi šli. Pogoj je, da je plaža blizu, ker gre zraven srčna bolnica, ki se mora izogibat naporu. Sprašujem predvsem zato, ker se spomnim, da smo bili precej let nazaj v apartmaju ob plaži Svetilnik, ampak je bil na vrhu hriba, blizu cerkve, kar nam letos ne ustreza. Drugi pogoj je pa, da ima balkon oz. še rajši vrt/teraso.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 26.6.2012 11:38:14 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izolanke, prosim pomoč
26.6.2012 16:41:02   
dayya
Če ti plaža pri Svetilniku in Simonovem zalivu ne odgovarjapol bi bilo dobra da bi se usmerila na drug kraj. Nisem iz izole sem pa že trikrat v Izoli letovala.
Glede na tvoj opis potreb, bi se usmerila proti Ankaranu še bol pa Debelem Rtiču, pregledala bi še mogoče Strunjan.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izolanke, prosim pomoč
29.6.2012 17:21:53   
gsatalema
Bom jaz kar tu vprašalauser posted image . Naslednjo soboto smo namenjeni za cel dan na morje...tako malo, da se skopamo, kaj dobrega pojemo, še kaj pogledamo, potem pa hop še v Maribor na Lent (je ognjemet). Kam, oz. na katero neplačniško plažo priporočate? Pa da imamo kje parkirat, pa spet ne predrago user posted image , in seveda vsaj malo sence...

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izolanke, prosim pomoč
10.7.2012 8:12:42   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema

Kam, oz. na katero neplačniško plažo priporočate? Pa da imamo kje parkirat, pa spet ne predrago user posted image , in seveda vsaj malo sence...


Pa še kdo,da ti s pahljačo piha in nosi koktail user posted image   ostani doma user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izolanke, prosim pomoč
10.7.2012 8:19:42   
Belen
Katy78.... js sm izolanka od kar sm rojena, in roko na srce,kar ti potrebuješ, ni tega v Izoli. user posted image  Zraven plaže Delfin imaš hotel, malo bolj zgoraj oz.pol w jagodju so app. Kamor koli,če je srčna bolnica-moreš z avtom, parkinga (plačljivega) je kr dosti. Do svetilnika sploh ne moreš z avtom,ker je samo za prebivalce okolice.... oz.je,ampak ga je težko najdet tam okoli cerkve (verjetno veš,če si bila)
San simon ti je nekje najbolj "dostopen" sam ti ne odgovarja.....
kot predhodnica ti priporočam,da greste res raje v Ankaran, Debeli rtič.... tam imajo dobro baje organizirano user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izolanke, prosim pomoč
10.7.2012 10:58:17   
Katy78
Belen, švoh Izolanka si mi ti. user posted image Hec. user posted image Imam že rezervirano in našla sem točno to, kar sem želela. user posted image Dobila sem apartma pri Svetilniku, je 3. hiša od spodaj tako da je minimalno hriba za prehodit.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izolanke, prosim pomoč
10.7.2012 11:10:23   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Belen, švoh Izolanka si mi ti. user posted image Hec. user posted image Imam že rezervirano in našla sem točno to, kar sem želela. user posted image Dobila sem apartma pri Svetilniku, je 3. hiša od spodaj tako da je minimalno hriba za prehodit.


haha user posted image
ql,če si dobila. Kje pa se tam parkirate?? pol si verjetno dobila app. nad "novo plažo" mogoče , ne nad svetilnikom? user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izolanke, prosim pomoč
10.7.2012 11:30:56   
Katy78
Hm, kaj pa vem, kaj je tam "nova plaža".user posted image Je pa app. od cerkve navzdol po enem od tistih klancev. Parkiramo pri hiši, kjer smo najeli app. Upam le, da bo vreme ok in da se bomo lahko še kaj kopali. user posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izolanke, prosim pomoč
10.7.2012 11:58:47   
Belen
no ja, to je "nowa plaža" oz.plaža slepih-se ji reče  user posted image ....ker je tam tudi bazenček za slepe,ker je gor pri cerkvi dom za slepe.
No kakor koli svetilnik je na lewo,če gledaš proti plaži.... vse je zraven.....ni da izola ima miljon ljudi user posted image
vazno,da ste nasli in da se boste imeli fajn user posted image



_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Čigave so stopinje v snegu?
photo
Prepoznavanje stopinj v snegu je zanimiva in poučna igra, o stopinjah se lahko pogovarjamo kar na sprehodu.
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?