|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izpadanje las/blazinice za dojenje
5.5.2005 10:18:36   
Iren@
Živjo,

zanima me,
kako ste preprečile izpadanje las po porodu
in
katere blazinice za dojenje se vam zdijo najboljše?

hvala, irena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   izpadanje las/blazinice za dojenje
5.5.2005 10:23:38   
ciciban
Jaz sem probala vse zivo,da mi lasje nebi vec izpadali..sampon,kapsule,vitamine...brez uspeha.Sele med drugo nosecnostjo so sami od sebe nehali izpadat in mi v drugo niso vec izpadali.Kar se pa blazinic tice-te so mi pa vse sle na jetra...najmanj bombazne-pralne.;)

(odgovor članu Iren@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   izpadanje las/blazinice za dojenje
5.5.2005 11:09:18   
Mina1
Izpadanje las po porodu je normalen pojav. Meni je šlo po prvi nosečnosti ogromno las stran (še dobro, da jih imam veliko;)), sedaj po drugi pa malo manj.

Po prvi sem rabila 2 leti, da se je stanje obnovilo in tako.

Glede blazinic za dojenje: definitivno so Aventove daleč najboljše, sem sprobala vse živo.


pa-pa Mina1

(odgovor članu Iren@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   izpadanje las/blazinice za dojenje
5.5.2005 11:32:15   
piščanc
lasje so izpadali in spet izpadajo, lasišče se mora pač obnoviti, je pa smešno, ko tisti mali laski potem štrlijo na vse strani

blazinice za dojenje so mi najboljše chicco sensitive, ne prepuščajo, ni mokrega oblutka, res nežne

(odgovor članu Iren@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   izpadanje las/blazinice za dojenje
5.5.2005 11:53:22   
Anonimen
Hojla, Irena!
Žal proti izpadanju las ne pomaga čisto nič. Mei so šli po drugem otroku najbolj grozljivo ven, tako da sem imela dobesedno plešice in sem bila že čisto obupana. Po tretjem pikcu sem se dobro pipravila na to, jedla vitamine, pa proso v jogurtu (po nasvetu ene frizerke), se oborožila z ampulicami in raznimi losijoni za masažo (in se res pridno masirala), pereprečevanje izpadanja in spodbujanju rasti novih las. Jedla sem res pestro hrano, da bi ja dobila vse potrebne snovi vase. Pa nobenega efekta. Spet so mi šlie zelo močno ven. No, mogoče bi mi šli še bolj, če ne bi zganjala vsega tega cirkusa. Sedaj se je končno malo ustavilo. Mali je star 7,5 meseca.
Blazinice so definitivno najboljše od chiccota. Sicer tudi najdražje, ampak vredne denarja. Pa tudi aventove so zelo v redu. Ne kupuj pa baby-love blazinic, ker vržeš denar stran.
Pozdravčke, nojči:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Iren@)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   izpadanje las/blazinice za dojenje
5.5.2005 13:25:07   
Anonimen
Blazinice daleč najboljše Chicco sensitive, vredne svojega denarja. Jaz nikol več ne kupim nobenih drugih!

(odgovor članu Iren@)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   izpadanje las/blazinice za dojenje
5.5.2005 15:25:38   
Iren@
Hvala za odgovore, dekleta.

Za dojenje sem uporabljala tosamine, baby-love, johnsonove, fixies,
s prihajajočim poletjem pa bi rada takšne blazinice, ki se čimmanj vidijo skozi majčko.

Da mi sami ne bi bilo treba testirati, sem vprašala kar vas, hvala.
Se pravi, chicco ali avent.

Lasje so mi začeli izpadati, ko je bila hči stara 4 mesece, na proso se nisem spomnila, edino frizer mi je prišel na misel.

irena

(odgovor članu Iren@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   izpadanje las/blazinice za dojenje
5.5.2005 20:39:44   
Annny
Tudi jaz ne bi preživela brez Chicco blazinic:)-:)-:bravo:

(odgovor članu Iren@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   izpadanje las/blazinice za dojenje
6.5.2005 9:09:29   
Anonimen
Izpadanje las je del procesa po porodu..pride in v določenem obdobju mine-vsaj vsako jesen ljudem izpadajo lasje.Izpadle lase nadomestijo novi ne da bi to opazili,se je treba pač sprijaznit;)
Blazinice:zmeden2:nikoli uporabili niti pomislili niti iskali.8)

(odgovor članu Iren@)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   izpadanje las/blazinice za dojenje
6.5.2005 10:36:17   
Annny
Neva6, srečne tiste ženske, ki ne 'puščajo' in zato ne rabijo blazinic:)-:)- Jaz sem se brez skoraj utopila;)

(odgovor članu Iren@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   izpadanje las/blazinice za dojenje
6.5.2005 10:38:16   
Anonimen
:ups::ups::ups:ej šele sedaj sem skapirala kakšne blazinice:ups:sorry mal površno sem prebrala.

Ja ciccotove najbolj upojne pa drobijo se ne:)-;):ups:

(odgovor članu Iren@)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   izpadanje las/blazinice za dojenje
7.5.2005 2:41:41   
Annny
A se kakšne blazinice tudi drobijo?:ups::zmeden2:

(odgovor članu Iren@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   izpadanje las/blazinice za dojenje
7.5.2005 8:40:18   
Anonimen
Jutro.Ja pozabila katere.Ko so mokre zunanja plast poči in spuščajo mrvice,hči je imela poln modrček:)-:)-

(odgovor članu Iren@)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   izpadanje las/blazinice za dojenje
31.5.2005 18:50:14   
t_t_y
Blazinice sem probala Aventove, od Tosame, nazadnje pa sem ugotovila, da so najboljše Babylove.

lp

(odgovor članu Iren@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   izpadanje las/blazinice za dojenje
1.6.2005 11:11:41   
Anonimen
O joj, a res?! Meni so se zdele pa babylove katastofalno zanič. Takoj so premočile in začele razpadat. Najboljše pa, kot smo že rekle, aventove in chiccotove.
LP, Nojči:sloncek:

(odgovor članu Iren@)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?