|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jack russell terier
27.1.2010 15:39:41   
Maya80

Zanimamo se za nakup psa te pasme. Zanima me kako se obnaša do otrok, ko je sam, a pušča velik dlake. Za vse ki ga imate vas prosim , da mi pomagate z nasveti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jack russell terier
27.1.2010 15:44:38   
baguSka
Jaz ga nimam, poznam pa dve druzine k ga majo. In NE, ne en ne drug nista glih neki druzinska, se manj pa prijazna user posted image sorry.. full so avtoritetni, samosvoji, pa ljubosumni, pa ogromno zahtevajo! pa ja, dlake ogromno puscajo.. pa NIC ne ubogajo oz so fuuuuuull trmasti!

sej so luskani in zanimivi, ampak zame osebno je to veliko PREZAHTEVEN kuza! res zahteva ta pasma VELIKO KOLICINO pozornosti!!

zato res DOBRO razmislite...

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jack russell terier
27.1.2010 15:46:04   
baguSka
Aja pa se to: ne en, ne drugi ne prenasata samote najboljs. Sicer sta oba ZELO ZELO malokrat sama in takrat ko pac ni druge in sta vseeno, se oba jokata oz tulita! Jokanje je milo receno.. user posted image

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jack russell terier
27.1.2010 15:49:51   
rija
JRT je naš bodoči pes user posted image  ko se bomo odločili, da bomo meli malo manj svobode.
Sem ga ravno gledala prejšnji teden v grazu enega micenegauser posted image

prebrala karakteristike in me prav preseneča kar piše baguska....user posted image  prav za otroke bi naj bil superuser posted image  je pa res, da je baje tempirana bombauser posted image  kopija mojega mladičkauser posted image

moj mož je rekel, da dveh takih bomb v tem trenutku ne bomo sfolagli, zato bomo z nabavo še malo počakali.

sicer pa definitivno JRT user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jack russell terier
27.1.2010 15:54:17   
baguSka
prav za otroke bi naj bil super


misilm jst takega psa nebi NIKOL mela skupi z otrokom!!!

sem se spomnla se enga, k ga je mel en starejsi par... UN je bil sele NEPREDVIDLJIV!!! si ga samo mal pobozu, pa je kr sausnt znal!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jack russell terier
27.1.2010 15:54:49   
uškinamama
mi imamo terierko, nemško lovsko...je en bonbonček od psičke. Igriva, razposajena, obožuje otroke (sploh če ji kateri meče kakšno cvilečo igračko) malo manj pa mačke  user posted image .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jack russell terier
27.1.2010 15:57:34   
Felicita
jest se morm strinjat z baguSko... terier je vedno terier. jest tut poznam enga in je tak... zoprn pes no. predvsem je zlo nepotrpežljiv, bognedaj da ga zmotiš... si ga ne predstavljam da bi ga otroci vlekli za ušesa al pa kej takega (kot to recimo prenašajo zlatkoti). pa zlo samosvoj, močen karakter, dokaj težko ga je vzgojit. jest ga tut ne bi mela ob malih otrocih, ob večjih pa mogoče, ampak prej kako drugo pasmo.
mi pa blazno luštno zgledajo, ja user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jack russell terier
27.1.2010 15:57:40   
baguSka
Aja poznam pa nekoga, ki ma Jack Parson Terierja! Je pa enak, samo da je malo vecji od Jacka Russell Terierja! Je pa mal manj 'napadalen', ampak samosvoj in neposlusen je pa glih tko... pa se vec svobode in gibanja potrebuje!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jack russell terier
27.1.2010 15:59:01   
baguSka
mi imamo terierko


no, lahko da so psicke boljse in bolj prijazne... jaz poznam samo lulckote.. user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jack russell terier
27.1.2010 16:00:18   
baguSka
dokaj težko ga je vzgojit


prevsem ZELO tezko ja! pa ce ga nimas NON-STOP na vrvici, bo hitr kam skviznu po svoje.....

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jack russell terier
27.1.2010 16:03:17   
Maya80
rija a si ga gledala v seiersbergu v šoping centru. Midva že dlje časa razmišljama o tej pasmi in potem pridemo v graz in so imeli dva mladička v trgovini, smo se vsi user posted image ko smo šli.user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jack russell terier
27.1.2010 16:04:56   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

mi imamo terierko


no, lahko da so psicke boljse in bolj prijazne... jaz poznam samo lulckote.. user posted image user posted image



Pa kaj jaz vem. Trdim , da je pes takšen kot ga vzgojiš ( s tem, da mu ostanejo neke pasmi lastne značilnosti) . Za to našo pač lahko napišem, da je do otrok zelo miroljubna in igriva, komaj čaka, da bo Uški kakšni igračo splinila user posted image , potem pa je borba ...Ko je imela mladiča jih je vsak božji dan prinašala v stanovanje in bila važna kot rit, da kaj pa ona ima. Mali jih je cartkal pa ni nikoli pokazala nelagodja pri tem. No do mačk in drugih živali je pa čista zverina

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jack russell terier
27.1.2010 16:11:40   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Maya80

rija a si ga gledala v seiersbergu v šoping centru. Midva že dlje časa razmišljama o tej pasmi in potem pridemo v graz in so imeli dva mladička v trgovini, smo se vsi user posted image ko smo šli.user posted image


o jezus!!??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: jack russell terier
27.1.2010 16:12:37   
baguSka
jst bi se predvsem jokala prej....... ko bi jih vidla!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: jack russell terier
27.1.2010 16:14:32   
baguSka
Trdim , da je pes takšen kot ga vzgojiš


Lej ocitno mate z njo OGROMNO sreco!! Ker ti psi so ze znacilni, da ne ubogajo glih najbl. Seveda ma pa VSAK rad svojga psa!user posted image In ga bo nadvse pohvalu, tud ce drugac ni glih priden...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: jack russell terier
27.1.2010 16:19:44   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Trdim , da je pes takšen kot ga vzgojiš


Lej ocitno mate z njo OGROMNO sreco!! Ker ti psi so ze znacilni, da ne ubogajo glih najbl. Seveda ma pa VSAK rad svojga psa!user posted image In ga bo nadvse pohvalu, tud ce drugac ni glih priden...



Govoriš na pamet . Jaz pa iz izkušenj. Če je tebi vzgoja  psa(ukvarjanje, mala pasja šola, nadaljevalni tečaj za pse, + vse kar spada zraven za lovske pse) SREČA , pač naj bo sreča. Je pa res, da je pes s karakterjem. Č

In seveda jo imam rada, pa tudi pridna je, četudi boš sedaj še enkrat poklicala jesusa na pomoč user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: jack russell terier
27.1.2010 16:42:33   
Arwenko
Za najbolj točne informacije se obrnite na vzreditelja, v sloveniji jaz poznam Janeza Plestenjaka iz Škofje Loke, konntakt se najder tukaj www.skt.si v rubriki vzreditelji. 

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: jack russell terier
27.1.2010 16:44:33   
Maya80
Psa z težkim karakterjem (mešanko med rotweilerjem in dobermanom) smo že imeli doma pa je blo vse ok če si bil ti bol vstrajn kot ona. Za otroke pa mislim, da je bol problem če je prej pes pa potem otrok.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: jack russell terier
27.1.2010 17:07:04   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Maya80

rija a si ga gledala v seiersbergu v šoping centru. Midva že dlje časa razmišljama o tej pasmi in potem pridemo v graz in so imeli dva mladička v trgovini, smo se vsi user posted image ko smo šli.user posted image


ja, tamuser posted image

samo je ostal še eden, ker je drugega ravno takrat odnesel en gospoduser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: jack russell terier
27.1.2010 17:10:08   
rija
no, smo imeli tibetansko terierko...cuker od psa....je pa res, da otrok ni imela preveč rada, ker jo je sosedov mulček parkrat brcnil, ko je bila mala in ga nismo videli....in tako se je enkrat dejansko zaletela v hčero moje prijateljice...user posted image  ampak mislim, da če bi ne imela take slabe izkušnje, bi bila čisto super

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: jack russell terier
28.1.2010 19:43:05   
Hope2
Poznam 2, doma sta cukerčka, ful pridna, ubogljiva, do otrok ok, skačeta ko zmešana v luftuser posted image , en je celo prijatelj s hišno muco. Na sprehodu sta pa najhujši zverini. OBa sta že zgrizla našega psa, zaletavata se v druge in lajata ter renčita ko norca. Aja pa lastniki so si različni, se niti ne poznajo med sabo, oba bila v šolah.

Meni so ful luštni in simpatični, celo če jih v kakem filmu gledašuser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Maya80
Za otroke pa mislim, da je bol problem če je prej pes pa potem otrok.


Smo imeli prej 6 let psa, nato je prišel otrok. Pes je hišni, z nama je šel vedno in povsod, drugih otrok ni nikoli pretirano maral. Sicer jih je maral, dokler je bil vesel in dobre volje, po 5 minutah pa nič več. Smo se zelo bali, ker je tudi naš scrklanček, ni šolan, je trmast, ampak nas je pes zelo presenetil. Sprejel je otroka, le ta mu lahko počne kar koli in mu ne bo naredil nič. Se skupaj igrata, delita igrače....Drugih otrok pa  še vedno ne tolerira toliko.


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 28.1.2010 19:44:28 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
28.1.2010 19:53:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: jack russell terier
7.2.2010 20:38:10   
Taddy78
Najprej sem mislila, da se je katera zmotila, ko ste pisale o značilnostih te pasme user posted image user posted image user posted image

Prvo, ne vem kako lahko kratkodlaki pes na veliko pušča dlako, da so pa napadalni in neposlušni...ojojoj...sama ga sicer nimam, jih pa ogromno srečujem na konjskih tekmah. Ti psi so tako pridni in socializirani, da samo gledaš.
Lastniki jih ponavadi kar pustijo, da sami hodijo naokoli in ni nikoli nobenih problemov, pretepov, renčanja...in to je ponavadi med 10-15 teh kužkov na teh prireditvah.

Z mojim sva ga že imela namen kupiti, pa bil bil problem, ker imamo že 2 psa (enega velikega in enega manjšega).

Je pa to pasma, ki se ful hitro nauči vseh veščin...meni je ostal v spominu najbolj tisti v filmu Maska...obožujem jih!!!

Se pa z vsem strinjam z mojo predhodnico!!!
Pes je takšen kot si ga vzgojiš in če mu lepo gre, ni šans da bo hudoben (razen tisti, ki so potomci borbenih psov, oz. potomci kakih hudih pasem-psov). Sama sem imela svojčas pitbulko, ki je bila nora na otroke, so pa njena 2 brata morali dati usmrtit, ker sta bila čisto nora-ata je bil borben pes...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: jack russell terier
8.2.2010 20:50:36   
Ribica **
Prvo, ne vem kako lahko kratkodlaki pes na veliko pušča dlako, da so pa napadalni in neposlušni


beagle je recimo kratkodlak, pa nenormalno pusca dlako.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: jack russell terier
8.2.2010 20:55:32   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Prvo, ne vem kako lahko kratkodlaki pes na veliko pušča dlako,


beagle je recimo kratkodlak, pa nenormalno pusca dlako.


pa bulldogi tut grozno dlako puščajo. in labradorci. in povrh vsega je še grozno, medtem ko pri dolgodlakih zadevo posesaš/pometeš, tuki ne morš ker se dobesedno zapiči v oblazinjeno pohištvo in morš dejansko skor eno po eno dlako ven pobirat.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?