|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jahalni konjiček
12.11.2007 21:51:44   
*sweety*
odločam se ali naj kupim tega jahalnega konjička naši 2 letni pupi ali ne?
Zanima me vaše mnenje a je interesanten otrokom , ko ga imajo doma ali je  potem bolj za okras?
V mislih imam tega, ki je na prvi strani intersparovega  kataloga?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jahalni konjiček
12.11.2007 21:56:48   
lelaval
Mi imamo celega lesenega - ga je sin dobil za 2. Božič. Od takrat še ga nismo pospravili - vsake nekaj časa je kateremu izmed otrok interesanten.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jahalni konjiček
12.11.2007 21:59:49   
MAŠKA
Naša punca (2,5 leti) ga ima zelo rada. Sploh zato, ker ima eden v naselju konje. Kar naprej ga boža, hrani, dobil je tudi svoje ime, enako seveda kot tisti v naselju.
Je pa to tudi dobra igrača za ravijanje gibalnih sposobnosti. Imamo namreč tistega napihljivega s katerim lahko skače.

(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jahalni konjiček
12.11.2007 22:49:33   
dežale
Jaz sem lesenega (kupila sem ga pri "ribnčanu") kupila sinu(5)  in hčerki (3) pred 3 leti, pa ga še danes občasno uporabljata.  Po moje je to igrača za "vedno", vendar je ne moremo primerjati npr. z dojenčkom, katerega bo tvoja hčerka uporabljala dnevno ali čem podobnim. Ne vem pa, kako je pa s čiščenjem Intersparovega konja!?user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jahalni konjiček
13.11.2007 7:02:53   
Olivija
Ne vpraš, naša mami je nora na te konjičke in zdaj imamo: dva plišasta za gugat + enega napihljivega za skakat. Julija jih obožuje odkar se je splazila, zdaj je stara dve leti in so vsak dan v uporabi.

Malo me pa skrbi ta nova Hoferjeva reklama, kjer je tudi en velik plišast, ki pa ni gugalnik in si ga je naša mami že ogledala. user posted image

(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jahalni konjiček
13.11.2007 7:52:42   
puncica
Mi smo ga kupili pri Neckermannu tegale:
user posted image
Naša tavečja se je ful ubadala z njim rada ga je imela in se igrala z njim ga pokrivala, božala, guncala, česala, čopke delala skratka vse. Tamali pa ga tud ful obrajta predvsem zato ker tale konjiček rezgeta in zame tole ni bil zgrešen nakup, eni pa pravijo da žal je ker ga otroc nič kaj ne obrajtajo. je pa res da je tale konjiček od neckermanna mal čudn naštelan na una lesena gugala no ni v težnosti je preveč naprej ampak še vseeno je super. Zdej pa odvisno od otroka do otroka ali mu je to zanimivo ali ne.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jahalni konjiček
13.11.2007 8:57:08   
asso
Joj, jaz pa sem v Udinah videla enega takega super, ki je kot pravi. Če ga pobožaš po glavi rezgeta in obrača glavo, če si za njim obrne glavo nazaj, če ga pobožaš po repu ga premakne. Res je kot pravi in tudi cena na žalost...

Mi ga še nimamo, ampak ga bo en od dobrih možev sigurno prinesel, če ne bo slučajno si nono prej umislu živega Ponija.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jahalni konjiček
13.11.2007 17:10:11   
Olivija
Sem pozabila povedat, da ga je Julija zadnjič na vsak način hotla spravit v svojo posteljo, da bi pri njej spal.    user posted image


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?