|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jaz bi nehala.....
24.2.2010 16:15:47   
pridna_janja
Jaz bi nehala nagajat samo ne vem kako?user posted image

Veliko nagajam še od male sem fejst nagajala in v šoli sem nagajala če kak sosed mi kaj lepega reče jaz ga dražim in toliko mu nagajam da včas preveč kako naj neham nagajat?Samo nagajam na lep način user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
24.2.2010 16:22:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jaz bi nehala.....
24.2.2010 16:28:00   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

namoči nagajanje v mleko, 1.6 maščobe.

Pomaga! user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jaz bi nehala.....
24.2.2010 17:32:06   
Luni
Saj to pa nč ne smrdi user posted image user posted image , pa škodlivo tud ni user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jaz bi nehala.....
24.2.2010 18:32:34   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

Jaz bi nehala nagajat samo ne vem kako?user posted image

Veliko nagajam še od male sem fejst nagajala in v šoli sem nagajala če kak sosed mi kaj lepega reče jaz ga dražim in toliko mu nagajam da včas preveč kako naj neham nagajat?Samo nagajam na lep način user posted image



ej, točno taka je moja (starejša) soseda. Skoz ji ene lumparije hodijo po glavi, pomojem cele dneve študira kaj bo komu ušpičila. Enkrat je mene pred službo poklicala, naj se oglasim prej k njej na kavo..okej sem šla, malo čvek čvek, pol pa na šiht. Pridem v službo hočem tekej iz taške vzet, je bil pa krompir notri. In to ga je zavila prav v papir in gor napisala "torek-malica"user posted image ...
Skoz ima kkšne take...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jaz bi nehala.....
24.2.2010 18:43:46   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hahahhaa, janja.....



ce nagajas simpaticno, ti sam še naprej nagajajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 11:40:15   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

namoči nagajanje v mleko, 1.6 maščobe.

Pomaga! user posted image



ne morem namočit jo v mleku ne gre user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 11:45:20   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

Jaz bi nehala nagajat samo ne vem kako?user posted image

Veliko nagajam še od male sem fejst nagajala in v šoli sem nagajala če kak sosed mi kaj lepega reče jaz ga dražim in toliko mu nagajam da včas preveč kako naj neham nagajat?Samo nagajam na lep način user posted image



ej, točno taka je moja (starejša) soseda. Skoz ji ene lumparije hodijo po glavi, pomojem cele dneve študira kaj bo komu ušpičila. Enkrat je mene pred službo poklicala, naj se oglasim prej k njej na kavo..okej sem šla, malo čvek čvek, pol pa na šiht. Pridem v službo hočem tekej iz taške vzet, je bil pa krompir notri. In to ga je zavila prav v papir in gor napisala "torek-malica"user posted image ...
Skoz ima kkšne take...



no na tak način imam jaz tudi recimo en moj sosed je poročen in žena njegova ni bla doma in se je ljubica njegova pripeljala in parkirala na moj dvorišče in to se je vlekel eno leto potem en dan pa jaz njo počakam in povem da je to privat in ona mene nadira bla bla bla da je ona tam doma prek in jaz vse sosede poznam in vem točno kdo je ona in uglavnem sem  šla po nož in predrla gume sem dala na izbiro naj povem njegovi ženi da ima njo ali naj predrem gume in so izbrali da naj predrem


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 11:46:31   
pridna_janja
drugo nagajanje je blo tako da mojem očetu sem dala telefon da kao ga pokličejo da ni poravnal neke stroške in seveda imela sem 090 ena je dihala oči je reku take seme ko si ti bo teško dobit 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 11:47:28   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

Jaz bi nehala nagajat samo ne vem kako?user posted image

Veliko nagajam še od male sem fejst nagajala in v šoli sem nagajala če kak sosed mi kaj lepega reče jaz ga dražim in toliko mu nagajam da včas preveč kako naj neham nagajat?Samo nagajam na lep način user posted image



ej, točno taka je moja (starejša) soseda. Skoz ji ene lumparije hodijo po glavi, pomojem cele dneve študira kaj bo komu ušpičila. Enkrat je mene pred službo poklicala, naj se oglasim prej k njej na kavo..okej sem šla, malo čvek čvek, pol pa na šiht. Pridem v službo hočem tekej iz taške vzet, je bil pa krompir notri. In to ga je zavila prav v papir in gor napisala "torek-malica"user posted image ...
Skoz ima kkšne take...



no na tak način imam jaz tudi recimo en moj sosed je poročen in žena njegova ni bla doma in se je ljubica njegova pripeljala in parkirala na moj dvorišče in to se je vlekel eno leto potem en dan pa jaz njo počakam in povem da je to privat in ona mene nadira bla bla bla da je ona tam doma prek in jaz vse sosede poznam in vem točno kdo je ona in uglavnem sem  šla po nož in predrla gume sem dala na izbiro naj povem njegovi ženi da ima njo ali naj predrem gume in so izbrali da naj predrem




Ti ti, janja-nič pridna. Znaš biti res malo žleht...user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 11:48:55   
Anonimen
pa ti si utrgana majkemiuser posted image

(odgovor članu hektorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 11:52:12   
pridna_janja
Ti ti, janja-nič pridna. Znaš biti res malo žleht.


Zakaj ne bi bla malo žlekt če pa sosed je fural eno leto tako ona pa delala non stop pa za otroke skrbela on pa samo pred PC :)


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 11:52:39   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

pa ti si utrgana majkemiuser posted image


moraš malo bit če ne se nič ne dogaja user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
25.2.2010 11:53:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 11:54:50   
pridna_janja
priznam pa tukaj na forum da glede gume od mojega bivšega nimam nič pri tem v roku 14 dni mu je že druga guma spuščala notri je pa najdu neko stvar tak da njemu na tak način ne nagajam njemu pa nagajam tukaj na forum ker vse bere in ga delam ljubosumnega user posted image user posted image tak da če boš bral vedi da tvoje gume na avti nisem jaz imela nič pri tem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 11:55:42   
uškinamama
al' pa oji prijateljici, ki je iz zelo vzorne krščanske familije smo v času romarskega pohoda pod okno s prijateljico nastavile lojtre...



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 11:56:14   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

No jaz imam samo še kdaj, kakšen takšen preblisk, ko sem bila manjša, pravijo, da sem samo za to živelauser posted image user posted image user posted image . Se pa spomnim, da mi je šel moj sedanji tolk na živce, še preden sem ga v bistvu poznala, še bolj pa njegov prijatelj, ki mi ga je vedno predstavljal...in enega lepega dne sem imela vsega zadosti in sem uporabila vso mojo umetniško izraznost, naredila info. plakat (danes bi bil to skoraj že jumbo), naredila oglas za tega njegovega prijatela in ga v soboto zvečer obesila na zadružni dom, tako da j ilo v nedeljo zjutraj, ko so ljudje in mamce hodile k maši precej zanimivo.... al' pa oji prijateljici, ki je iz zelo vzorne krščanske familije smo v času romarskega pohoda pod okno s prijateljico nastavile lojtre...


he he he dobra si to to pobi majo radi da smo nagajive 100%


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 11:56:45   
Anonimen
user posted image

Sem se spomnila kako je enkrat mene,oz.se moje zraven,moj moz nasopal.
Klice z mobija,da je imel nesreco,z avtom letel cez most,in zdaj avto okol obrnjen in on v njem se ne more premikati.Mi ze cist paniko,kje tocno je,da poklicemo resevalce...pa napise,da jih je ze on,jih ravn slisi kako prihajajo.No v glavnem,potem se pa meni malo cudno zazdi,clovek tako fertik,pa sms-je posiljauser posted image user posted image

Potem spet drugic,sem nekaj zbolela in poslje sms,da pozna enega res dobrega zdravnika,Dr.Kamga.Mi  bo kao uredil termin.No,je slo par sms-jev preden sem ugotovila...DrKamgauser posted image

Potem je spet brata nasopal,da je v bolnici,hudo bolan.Brat ze spakira kovcek(moj v Stuttgartu on v Hamburgu),gre na zeleznisko....user posted image

In se in se...res norc.

< Sporočilo je popravil kleopatra28 -- 25.2.2010 11:58:16 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 12:03:49   
pridna_janja
Sem se spomnila kako je enkrat mene,oz.se moje zraven,moj moz nasopal.
Klice z mobija,da je imel nesreco,z avtom letel cez most,in zdaj avto okol obrnjen in on v njem se ne more premikati.Mi ze cist paniko,kje tocno je,da poklicemo resevalce...pa napise,da jih je ze on,jih ravn slisi kako prihajajo.No v glavnem,potem se pa meni malo cudno zazdi,clovek tako fertik,pa sms-je posilj
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

user posted image

Sem se spomnila kako je enkrat mene,oz.se moje zraven,moj moz nasopal.
Klice z mobija,da je imel nesreco,z avtom letel cez most,in zdaj avto okol obrnjen in on v njem se ne more premikati.Mi ze cist paniko,kje tocno je,da poklicemo resevalce...pa napise,da jih je ze on,jih ravn slisi kako prihajajo.No v glavnem,potem se pa meni malo cudno zazdi,clovek tako fertik,pa sms-je posiljauser posted image user posted image

Potem spet drugic,sem nekaj zbolela in poslje sms,da pozna enega res dobrega zdravnika,Dr.Kamga.Mi  bo kao uredil termin.No,je slo par sms-jev preden sem ugotovila...DrKamgauser posted image

Potem je spet brata nasopal,da je v bolnici,hudo bolan.Brat ze spakira kovcek(moj v Stuttgartu on v Hamburgu),gre na zeleznisko....user posted image

In se in se...res norc.


wauuu to je pa hudo nagajal


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 12:06:16   
Anonimen
Se ena.Ima firmo in seveda delavce,katerim tudi najde stanovanja.Pa sta v eni hisi skupaj njegov starejsi brat-50let in 24letnik.Vsak v svojem nadstropju,kuhinjo in kopalnico imata skupno.Ta njegov brat rad kuha in ker ta fant bolj od cigaret zivi,velikokrat pripravi se zanj.Pa ga moj moz enkrat vprasa,te moj brat kaj vabi dol,ti kaj skuha...da se ga naj pazi,ker so mu zelo vsec taki mladi fantje.Se posebej,ko se tusira,lahko od zadaj kaj dobi.No,in ta revez ves teden ni sel pod tus,tako da je sel od mojga brat do njega,ce je kaj narobe...user posted image

Pa spet si je 1x brata privoscil.Ker je med najstarejsimi delavci,ga klicejo opa.Moj pa mu je dal se "boljsi"vzdevek-opica.So ga lep cas tako klicali-to v Nemciji.Dokler mu jaz,ko sem izvedela,nisem razlozila,kako je s to opico.On je pa mislil,da je opica od ope bolj ljubkovalno.user posted image


< Sporočilo je popravil kleopatra28 -- 25.2.2010 12:09:01 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 12:08:00   
pridna_janja
meni v šoli ko se mi ni dalo it sem lagala doma da so me stepli čeprav sem jaz kjerga stepla potem me je blo strah v šolo it, potem so imeli starši sestanek in so  mogli vsi starši prijavit kdaj so se stepli in kdo je tepel kjerga in moja mama prijavi da so tudi mene potem pravi ravnatel z vami se bomo na konc sestanka pogovorili,mami moji pa nič jasno potem sem pa doma dobla batine s šlaufom od pralnega stroja tak da nisem niti mogla sedet od bolečin na riti 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 12:10:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

meni v šoli ko se mi ni dalo it sem lagala doma da so me stepli čeprav sem jaz kjerga stepla potem me je blo strah v šolo it, potem so imeli starši sestanek in so  mogli vsi starši prijavit kdaj so se stepli in kdo je tepel kjerga in moja mama prijavi da so tudi mene potem pravi ravnatel z vami se bomo na konc sestanka pogovorili,mami moji pa nič jasno potem sem pa doma dobla batine s šlaufom od pralnega stroja tak da nisem niti mogla sedet od bolečin na riti 


ojoj,bi bilo smesno,ce ne bi bilo potem kazniuser posted image


(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 12:14:51   
pridna_janja


ojoj,bi bilo smesno,ce ne bi bilo potem kazn


he hee hude kazni so ble da sem spala pred hišo in nič jedla ko sem podgane lovila pa v šoli spustila tak da so me dobili user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
25.2.2010 14:28:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Jaz bi nehala.....
25.2.2010 14:41:48   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




bruchanie in vrtec
kostekova

kaj bi ste kot prvo pomisleli cebi vas otrok zacal bruchat an se slabo pocutil'

sigurno to ima iz vrtca (16%)

nekaj je pojedl (27%)

slaba prechrana (2%)

spet neka viroza (56%)


Število vseh glasov: 313

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!