|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 21:59:15   
Anonimen
se z dragim dogovoriva ,da letos ko je otrok,pa prihaja božiček in nosi darila,si bova tud midva en drugemu kaj kupla.OkMojmu jaz predčasno kupim,kar si je želel že lep čas,teden za ten ga vprašam,če misli reno,da si bova letos kaj 24.dala pod jelkico.On meni reče,seveda da bova,ampak ti si meni že itak kupla.pravim saj vredu,pa si dajva vsak malenkost,pač zaradi vzdušja,otroške sreče,pozornosti.Smo na poti domov,nakar on meni pravi:ej oprosti,upam da neboš jezna,nisem ti kupil darila,ke mi šef ni denarja nakazal. Jaz sem skoraj poknila od jeze.Pa kaj hudiča celo leto si vedel,da je danes božič,mar nisem niti toliko vredna,da bi mi eno čokolado zavil pod jelkico.Sploh vam ne morem opisat mojega počutja,kako bedno se počutim.Tisto še eno malo presenečenje,ki sem mu nameravala dat pod jelkico,sem mu zabrisala v njega.Pokvaril mi je cel božic,celo novoletno vzdušje,uničil mi je vse veselje,ki je bilo v meni.Nevem ali mu sploh oprosti,drugače je super očka,ni kaj rečt,samo take malenkosti pa so prisotne vsako leto.Naj raje vse skupaj prespim,pa pozabim?Nekomu sem morala zaupat svojo žalostuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:00:34   
Anonimen
 
Lep primer.. kako ti pricakovanje lahko vse unici..

Lahko se vse popravis in se mas fajn.. izbira je tvoja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:02:10   
Anonimen
Da si žalostna zaradi darila,ki ga ni??Bejž nekam.user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:02:15   
baguSka
tokrat citiram tjazija.. :)) brez pripomb

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:03:41   
Kepica83
o ****! To pa ni prav nič lepo. Upam za tebe, da se bo kljub vsemu potrudil pa se opravičil, ker če ne pol pa si res lahko jezna. Jaz bi bla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:04:35   
Anonimen
Folk, no... Razumeti je treba, da sta se dogovorila, razumete, DOGOVORILA! In, če se kaj dogovoriš, tako tudi stori, kot pri obljubah... Upravičeno se jeziš, saj ni storil tega, kar sta se zmenila... Ampak ne bodi zaradi tega žalostna, bodi zaradi OTROK vesela.... user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:04:53   
Kepica83
Da si žalostna zaradi darila,ki ga ni??Bejž nekam.


Gre se za namen ne za darilo! Lahko bi ji podaril sam sebe pa ga nebi nič stalo, bi pa to marsikaj pomenilo.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:04:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

tokrat citiram tjazija.. :)) brez pripomb


Se z velikimi črkami podpišem...
A ni brez veze...

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:05:31   
baguSka
miniko a bi res bla?? pa ja ne?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:05:42   
Anonimen
nisem ena mala cmeravka.Ampak pač mi pozornost osebe,ki jo ljubim nekaj pomeni.Ni poenta v darilu in kaj bi na kupil.Ampak v tem,da je vedel,kaj planiram,večer,ko bomo doma nastavili darilca,se imeli lepo,uživali,on pa vse uniči.imam tak bedn feeling v sebi,da se dela norca z mene enostavno.Tjazi,kako lahko vse popravim??Kar tako??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:06:03   
baguSka
A ni brez veze...


totalno.. :) oj.. kaj pa it kej?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:06:43   
baguSka
Ampak ne bodi zaradi tega žalostna


Ja no in?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:06:47   
Kepica83
Kaj ? Jezna? Vsekakor. Če je dogovor se ga je treba držati. Jaz sem mož beseda in to pričakujem tudi od partnerja.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:07:47   
Kepica83
Anonimna ti nimaš kaj popravljat. To mora tvoj dragi storit.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:08:32   
baguSka
Tjazi,kako lahko vse popravim??Kar tako??


Ja da se nehas sekirat zarad takih stvari in uzivas ob lepem veceru s svojim dragim... :))) Pa kaj potem ce ni darilca? Mogoce ga je pa sram, da bi ti dal samo eno cokoladko? In ti je raje priznal? In se zato jezit in zalostit? Al tud drugace ni pozoren do tebe? Ti take malenkosti res toliko pomenijo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:08:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

tokrat citiram tjazija.. :)) brez pripomb


ufff user posted image   user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:09:07   
Anonimen
Pa kaj ne razumete,da ni dobil denarja nakazanega?Pa nebo kupoval božičnega darila sred leta,ko dobi regres.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:10:06   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

tokrat citiram tjazija.. :)) brez pripomb


ufff user posted image   user posted image user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:11:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Tjazi,kako lahko vse popravim??Kar tako??


Ja da se nehas sekirat zarad takih stvari in uzivas ob lepem veceru s svojim dragim... :))) Pa kaj potem ce ni darilca? Mogoce ga je pa sram, da bi ti dal samo eno cokoladko? In ti je raje priznal? In se zato jezit in zalostit? Al tud drugace ni pozoren do tebe? Ti take malenkosti res toliko pomenijo?


tocno tako ja..  :)

pa mal si dvigni samozavest.. ker je obupno na dnu.. ce te je to tko vrglo..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:11:07   
baguSka
Pa nebo kupoval božičnega darila sred leta,ko dobi regres.


Itak da mora! Drugace se norca dela iz nje! :)) Mal heca... ampak cist zares no. A je tok hudo, ce ti noce podarit le cokolade?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:11:25   
Anonimen
Kaj pa sem jaz dobila??

Nič.In nisem žalostna ne jezna ampak user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:11:27   
Anonimen
Jaz bi bila jezna! Meni to zelo veliko pomeni, taka pač sem. In midva si vedno, za vsak božič, r.d., valentinčka in obletnico nekaj kupima, obletnico pa tudi praznujema. Nič kaj velikega si ne kupujema (no moj je malo bolj radodaren kot jazuser posted image ), ampak neko malenkost pa le.

Ne gre se za samo darilo oz. količino, ampak za pozornost. To nama pač veliko pomeni.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:12:25   
Kepica83
Pa kaj ne razumete,da ni dobil denarja nakazanega?Pa nebo kupoval božičnega darila sred leta,ko dobi regres.


Halo? Kdo pa je rekel da mora malo bogastvo dat za darilo. Kaj je težko pisemce napisat pa dat pod smrekico? Ali pa si pentljo zvezat okrog vrata pa se vlečt pod smrekico? Ja full težko ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:12:45   
Anonimen
ja zelo veliko.Jaz vem,da sem z nekom,da ga osrečim.Zakaj bi nekomu delala stvari,katere ga žalostijo.Brezveze.Se raje potrudim,zato mislim da bi se lahko tud on.Imava pa glede teh obdarovanj že vsa leta probleme.Je pač bil tak tak vzgojen.Jebi ga,se pač moraš malo prilagajat,ko imaš svojo družino.Pač moje mnenje.Ampak letos sem pa tako uppppaaaaaaala.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:13:04   
Anonimen
Ne gre se za samo darilo oz. količino, ampak za pozornost. To nama pač veliko pomeni.


Zelo lepo.. podpiram to.. ampak ce pa enkrat ni tko.. ni potrebno vse unicit..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?