|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je katera že bila v Vodicah?
12.7.2007 10:50:39   
ery
kako je bilo? Poznate Vilo Lovorka? Me malo zanima kako je in koliko časa se vozi iz Ljubljane?

Hvala.

_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je katera že bila v Vodicah?
12.7.2007 10:56:28   
Anonimen
Men je blo ok.. Edino kar mi ni bilo všeč je to, da sva bila tam sredi najhujše sezone, ker je bila prevelika gužva na lepi plaži in sva se lahko kopala samo tam, kjer si itak potolčeš noge..user posted image Tako, da sva se vozila kopat na Murter.user posted image

Kok časa se pa vozi iz LJ pa nimam pojma, ker nisva šla direkt v Vodice, ampak najprej v Dubrovnik, potem v Vodice in potem še nekam.. (se ne spomnim kam).user posted image

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je katera že bila v Vodicah?
12.7.2007 10:57:04   
bamby



V Vodicah sem že bila. Upam, da misliš na tiste pri Šibeniku user posted image . Vilo, katero omenjaš, ne poznam. Voziš se pa tja dol po magistrali cca.7 ur, lahko tudi več, odvisno od prometa. Ampak 7 ur je v najboljšem primeruuser posted image .



(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je katera že bila v Vodicah?
12.7.2007 11:37:47   
filipinka
Bila sem v Vodicah na obisku pri sestri, ko sva se vračala iz Korčule; mislim, da sva prespala 3x! Meni so Vodice ful všeč, ker je mesto res živo! Smo razmišljali, da bi šli, a smo se potem raje odločili za Turčijo!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je katera že bila v Vodicah?
12.7.2007 11:48:54   
Nattka
Ery, jaz sem bila v vili Lovorka, (saj ne vem, a sem ti jaz povedala zanje). Meni je blo všeč.
Vožnje je ene 5 ur po avtocesti, s tem, da se še kaj ustaviš vmes. Mi gremo letos spet v Vodice.
Je pa res, da je precej gužva v glavni sezoni.
Fletna plaža za otroke je tudi v Srimi (malo manj gužve). Samo se je potrebno peljat z avtom, pa tudi v Tribunju je nekaj malega za otroke.

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: je katera že bila v Vodicah?
12.7.2007 12:05:12   
ery
Hvala za odgovore.

nattka jaz se tudi ne spomni,, samo ena je rekla za to vilo. ne vem mogoče si bila celo ti. user posted image  

Ej, kaj pa tukaj plaža-kakšna je, pred vilo Lovorka?

_____________________________




(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: je katera že bila v Vodicah?
12.7.2007 14:17:05   
Maleal
Meni so Vodice tudi všeč,ponoči se fajn dogaja,moti me le nabita plaža v sezoni in mrzla voda.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: je katera že bila v Vodicah?
12.7.2007 17:24:30   
Nattka
Ery, glede plaže....
Tam je nekaj peska oziroma kamenčkov, pa betonska je tut, malo naprej, v smeri  centra, je pa tudi mivka, samo je full gužva....

< Sporočilo je popravil Nattka -- 12.7.2007 17:25:39 >

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: je katera že bila v Vodicah?
13.7.2007 13:32:28   
zofa
Prosim če mi lahko katera napiše naslov njihove spletne strani. Sliši se zanimivo pa bi tudi mi malo pogledali kam dlje od Krka.Hvala, Zofa

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: je katera že bila v Vodicah?
13.7.2007 14:06:11   
CeluLitka
http://www.vodice.org/

http://www.vodice.net/

http://www.vodice.hr/

(odgovor članu zofa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: je katera že bila v Vodicah?
17.7.2007 13:36:15   
nbiba
Jaz sem bila pred enim mesecom. Vodice so mi bile res všeč, le gužva je ogromna, kot so že predhodnice povedale. Bila sem v hotelu, za  vilo Lovorka  se ne spomnim, da bi jo videla. Sem opazila na internetu da je neka vila Lovorka na Krku. Jaz sem z Dolenske in smo se vozili do Vodic 3 ure in nič več, pa še 2x smo se vmes ustavili, samo gužve pa takrat res ni bilo na cest. Želim ti lep dopust v Vodicah, jaz se zagotovo še kdaj tja vrnem.

(odgovor članu CeluLitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: je katera že bila v Vodicah?
17.7.2007 13:58:11   
ery
Najlepša hvala vsem za odgovore!!! je ravnokar danes sodelavec prišel v Vodice, je rekel totalna gužva. Ah bmo že preživeli teden dni. saj kje pa ni gužve?

hvala in lep dopust!

papa

_____________________________




(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: je katera že bila v Vodicah?
17.7.2007 14:55:07   
CeluLitka
Če je gužva je sigurno nekaj na tem. Pomeni, da je fajn user posted image

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?